Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Rule and Concuers  (Przeczytany 9687 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Edmund

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
  • Znany również jako GC.PL.COM
Odp: Rule and Concuers
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 26, 2013, 16:31:35 »
A dobry jest??

Offline Kompiotronik

• Opój
  • *
  • Piwa: 7
  • Salus rei reipublicae suprema lex esto!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 26, 2013, 17:56:33 »
Do wstawiania takich małych plików możesz używać jakiegokolwiek darmowego hostingu, ja polecam hotfile.com , max rozmiar pliku 2GB, brak limitów prędkości pobierania.
Pozdrawiam

"Machasz waść tą szabelką jak cepem! Ten cios jeno u pachołków trybunalskich w modzie! A ten kurlandzki dobry do psów odganiania!" - H.Sienkiewicz "Potop"
Salus rei reipublicae suprema lex esto!

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 92
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2013, 18:33:19 »
Przepraszam za zmianę tematu ale tak z nudów przeglądałem stronę do której linkujesz i nie mogę się powstrzymać przed zadaniem paru pytań. Abstrahując już kompletnie od nadziei że ktoś się dołączy do twojego zespołu mimo tego że nie pokazałeś nic ciekawego to same wymagania poważnie mnie zaskoczyły. Popatrzmy na takiego grafika:
--Grafika 3d znającego się na:
-cinema 4d
-blender
-wings 3d
-mutbogs/Zbrush
oraz posiadjącego następujące umiejętności:
- umiejętność tworzenia modeli w oparciu o koncepty
- umiejętność prawidłowego teksturowania (możliwość wykorzystania zasobów gry)
- znajomość formatu obj i mtl
- umiejętność tworzenia modeli z LOD’ami
- umiejętność właściwej redukcji tri
- umiejętność modelowania obiektów low poly/high poly
- umiejętność mapowania modeli
Serio, wymagasz od grafika znajomości tych czterech rozbudowanych programów? Tym bardziej że trzy z nich są płatne(i to dość drogo). Oczywiście rozumiem że licencje dostarczasz ty?

Ale prawdziwie zniszczyły mnie wymagania "Projektant shaderw", serio JavaScript i C#? Może jeszcze do tego PHP i barinfuck jak wyciągamy kompletnie nie związane języki.
Polecałbym się chociaż trochę zorientować w temacie przed wystawianiem takich ogłoszeń bo nie przyciągnie to raczej nikogo znającego się na rzeczy.

@DOWN: Też przez chwilę myślałem że to alternatywa ale tutaj "mutbogs/Zbrush" widać że / oznacza lub, a dublowanie oznaczeń jest pozbawione sensu i wychodzi że wymagana jest znajomość tych czterech programów.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2013, 19:05:44 wysłana przez Mat Berserker »

Offline korkoranek

• Moczymorda
  • *
  • aka Korkoran
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 26, 2013, 18:59:10 »
Mat: Może Emundowi chodziło o znajomość jednego z tych programów? Bo ze znajomością wszystkich wymienionych to bym się raczej starał o kierownicze stanowisko w jakiejś firmie, a nie o tworzenie darmowego moda ;D.

Swoją drogą mam dziwne wrażenie, że stronka zrobiona została celem zarobku na reklamach (dużo zakładek, a mało treści), a nie w celach informacyjnych. Jeżeli się jednak mylę, a mod jest tworzony i prężnie się rozwija to pozostaje życzyć powodzenia.

Offline Edmund

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 26, 2013, 20:14:14 »
korkoranek ma racje jeśli chodzi o znajomość programu!
A jeśli chodzi o ściąganie to może być Speedy Shere??

Offline Kompiotronik

• Opój
  • *
  • Piwa: 7
  • Salus rei reipublicae suprema lex esto!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 26, 2013, 20:24:46 »
Ehhh, może być, to ty decydujesz gdzie wstawiasz, ale jednak zachęcam ciebie, żebyś na razie nie publikował  takich "alf alfy", tyko dopiero, gdy mod będzie bardziej rozbudowany, teraz możesz udostępniać jakieś screeny, przecieki, informacje et caetera.
Pozdrawiam

"Machasz waść tą szabelką jak cepem! Ten cios jeno u pachołków trybunalskich w modzie! A ten kurlandzki dobry do psów odganiania!" - H.Sienkiewicz "Potop"
Salus rei reipublicae suprema lex esto!

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 92
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 26, 2013, 22:01:48 »
Czy musisz każde zdanie kończyć wykrzyknikiem! Ale ja dalej bym się z chęcią dowiedział po co potrzebujesz programisty C# i Javascript. Bardzo interesuje mnie do czego można by było to wykorzystać.

Offline Edmund

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 27, 2013, 11:25:09 »
posłucham się kompiotronika. Jak na razie nic nie zrobię bo mam rękę w gipsie. Prace nad modem przejmuje Sanderus.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2013, 17:47:05 wysłana przez Edmund »

Offline MzP_Zagrajmy8

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 29, 2013, 14:24:12 »
hmmm troszke slaby ten mod.. Jak dla mnie

Offline Edmund

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 29, 2013, 18:50:58 »
A na jakiej podstawie?

Offline Edmund

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 02, 2013, 09:33:10 »
Nowa wersja już jest więc pobierajcie, grajcie i w komentarzach oceniajcie!!!

Offline gracjan118

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 02, 2013, 19:43:47 »
Przed chwilą ściągnąłem, sprawdziłem i nie wiem od czego zacząć, więc może po kolei co odgadywałem:
1. Na starcie od razu wskoczył mi 24 (chyba) poziom postaci i dostałem 5 Safonijskich Mieczy, które wyglądają tak samo jak Wielkie Miecze.
2. Mapa trochę pozmieniana niż ta z Nativa,nazwy miast niektóre zmienione, niektóre stare.
3. Champion Weruski awansuje na Wojownika Weruskiego, który jest tańszy w utrzymaniu i pewnie gorszy (to są tylko 2 jednostki w drzewku rozwoju tej frakcji??
4. Żołnierze z Żydańskich Plemion Hurów nie mają zbroi, oprócz ostatniej jednostki (chyba na koniu) ale jest ona i tak bez butów.
5. W Królestwie Rebelianckim i Armii Najemniczej nie można rekrutować żołnierzy.
6. Ludy Weruskie mają wielu wasali (ponad 50!)
7. Marszałek Leon Blum i Moren wyglądają tak samo, zresztą Von Kreek, Król Karol i Grande Janus też i kilku lordów także.
8. Nie ma żadnych nowych itemów (broni, zbroi ani koni), albo na takowe nie natrafiłem.
9. Podczas podróży natrafiłem na dezerterów(10), sprawdziłem kto w nie jest i nie mogłem uwierzyć w to co zobaczyłem. Byłem to JA! Tak, tylko ja, więc podjechałem, gostek się przedstawił jako suzeren frakcji gracza i pojawiło się okno dialogowe, gdzie mogłem zaoferowac mu zostanie wasalem, zaatakować go i spytać się o pretendenta do tronu, który też nazywał się jak moa postać.
10. W obozie jest opcja "Zarządzanie królestwem", a w niej wypowiedzenie wojny i zrezygnowanie z bycia marszałkiem, ale jak kliknąłem w jedno, potem w drugie to zapytało mnie do jakiego królestwa należe (były 2 do wyboru: Ludy Weruskie i Rebelianci chyba). Tak było w obu przypadkach.

Gdybym grał dłużej, niż te pare minut to pewnie bym więcej odkrył ale już mi się odechciało, więc liczę, że w finalnej wersji naprawisz wszystkie błędy. I oprócz zmiany nazw i lekkiej zmiany mapy zrobisz nową mapę i wszystkie miasta będą miały swoje nowe nazwy. Nowe itemki tez mógłbyś się postarać zrobić.

Offline MzP_Zagrajmy8

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 03, 2013, 21:13:35 »
siemka, pobralem nowa wersje i mam problem gra sie nie uruchamia :( mam error rgl - i pisze ze brak jakiegos pliku wszystko wypakowalem gdzie trzeba jesli bedzie trzeba podam ci szczegoly errora ... prosze o pomoc pozdro

Offline Edmund

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 04, 2013, 14:42:32 »
Niestety nie spotkałem się z takim przypadkiem. Spróbuj ściągnąć jeszcze raz.