Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: GMW mods  (Przeczytany 13076 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devil_Imp

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 9
Odp: GMW mods
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 02, 2012, 01:16:22 »
Osobiście, nie jestem fanem mieszania realiów fantasy i stricte historical fiction (umownie nazwijmy tak uniwersum M&B), więc pomysł z demonami średnio mi podchodzi, co innego pomysł z frakcją heretyków-anarchistów, coś na kształt czeskich, piętnastowiecznych husytów (walczących o wprowadzenie ich własnej doktryny wiary i polityki, w razie niewiedzy odsyłam do źródeł, bo to na prawdę ciekawa historia). Taka frakcja mogłaby wprowadzić wiele ciekawych wątków do gry, jednocześnie nie wytrącając jej ze średniowiecznego klimatu. Niezależnie od finalnej decyzji, ten mod może być ciekawy, powodzenia!
Uwaga: Zanim zadasz pytanie w wątku zajrzyj do FAQ, znajdującego się na pierwszej stronie, być może znajdziesz tam odpowiedź :)

Offline Give_me_wood

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 02, 2012, 07:32:16 »
okey jak gracze tak lubią...
ale znajdzie mi jakiś bunt nie na podłożu Religi bo w m&b ni ma jej w cale..
.... mam pomysł...
porostu walniemy ich jako wyznawców nowej Religi w dupnym miejscu i bd mieli źle z każdym
(ale za to dobra armie i dowódców)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 08:00:34 wysłana przez Give_me_wood »
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 253
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:12:10 »
hm... W M&B akurat nie ma systemu wyznań, więc wątek religijny jest chyba niezbyt na miejscu. Choć chciałbym ujrzeć jakiś mod (bo chyba nie ma takiego), w którym jest zawarty rodzaj religii dla danego państwa.

Edit: Tak jak już wspomniał Devil_Imp, wolałbym ujrzeć mod w stylu Florisa, Brytenwaldy (oczywiście frakcje nie byłyby prawdziwe), niż jakiś mod fantastyczny.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 10:50:43 wysłana przez Prusak »
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Cziort

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:16:17 »
W AD,1257 masz rysy religijne, jak dobrze pamiętam spada Ci morale jak namieszasz z wyznaniami, no i królestwa wypowiadają sobie wojny z powodu różnic wyznaniowych.

Offline Give_me_wood

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:54:22 »
okey...
to narzazie zajmę się japońcami i pogrzebie w skryptach może coś znajdę...
a kto jest chętny mi pomóc??
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Cziort

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:17:34 »
To zależy jakiej pomocy potrzebujesz i co tak naprawdę chcesz uzyskać.

Offline Give_me_wood

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:42:29 »
chcę dodać dwie nowe frakcje.
nowe itemy i herosi.
nowe jednostki

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 253
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:07:46 »
Zrób może sobie jakąś listę, co byś chciał ujrzeć w modzie (realistyczne rzeczy), swoje cele, zedytuj pierwszy post i umieść informację kogo potrzebujesz. Bo z tego co widzę, to u Ciebie panuje burdel niesamowity.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Xavart

• Pijus
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:09:13 »
hm... W M&B akurat nie ma systemu wyznań, więc wątek religijny jest chyba niezbyt na miejscu. Choć chciałbym ujrzeć jakiś mod (bo chyba nie ma takiego), w którym jest zawarty rodzaj religii dla danego państwa.
Z tego co pamiętam, gdy jest początek gry i idzie się do tego kupca, później jest bitwa z bandytami w mieście, to jest taka opcja dialogowa "Dziękujmy niebiosom" albo coś w tym stylu. To może świadczyć o tym, że w Carladii była jakaś religia, tylko po prostu twórcy jej nie dodali do gry

Offline Give_me_wood

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 02, 2012, 13:24:36 »
chodzi o "siły nadprzyrodzone"
czyli po prostu o Boga bez nazwy (nawet nie mówią Bóg )
ale nie mają kościołów i tak dalej bo nie modlą się i nie kultywują i nie uważają to za Boga...
mam pomysł ta nowa nacja bd jedynymi wierzącymi i za to bd ją tępić...

PS: nowa wersja bd jak tylko się uploadnie (nie ma nowych itemow ani jednostek jest tylko początek Shinobich)
PSS: już wrzucone
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 13:47:48 wysłana przez Give_me_wood »

Offline Tobik-N

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 2
    • Forum WD
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:29:14 »
chodzi o "siły nadprzyrodzone"
czyli po prostu o Boga bez nazwy (nawet nie mówią Bóg )
ale nie mają kościołów i tak dalej bo nie modlą się i nie kultywują i nie uważają to za Boga...

Jak to nie mają kościołów ?
W edit modzie (podczas robienia map) można zauważyć budynek o nazwie "church" oraz małą wieżyczkę, która jest po prostu określona jako bodajże "church_tower".

No ale racja, religia w M&B nie odgrywa jakiejkolwiek roli, jednak nie można mówić, że Calradianie nie wyznają boga - po co byłyby im wtedy kościoły ?

Offline Give_me_wood

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 02, 2012, 16:54:11 »
sorry nie wiedziałem że jest "church"...
ale w moim modzie dodam religie dla jedynie jednej frakcji..
pomożesz mi z lokacjami i innymi takimi???

Offline Tobik-N

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 2
    • Forum WD
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:03:56 »
Pisz na PW. Mogę Ci zrobić kilka map, ale jak już coś zrobisz do moda bo nie lubię poświęcać czasu w ciemno.

Offline Give_me_wood

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 02, 2012, 17:17:31 »
ej a wolicie częstsze aktualizacje czy takie większe ale rzadsze??

Offline Wojak

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 02, 2012, 18:04:41 »
Zrób coś z inflacją lub ekonomią bo w wiosce kupiłem z 10-15 sztab żelaza za 50 t jedynie.A sprzedałem za 300 t w mieście : D
Satysfakcja...To coś co kocham....Zawsze przy mnie ! Zawsze czeka na mnie ! Im trudniejsze wyzwanie tym większa SATYSFAKCJA !
Dobra...Jak ktoś jakiś początkujący gracz ma jakieś pytanie lub potrzebuje pomocy...Z chęcią mu pomogę wystarczy napisać :) Czas nabić trochę postów !
"Odkopywanie tematów" Jak dla mnie to gówno....
Renesansowe królestwa ! Polska Was potrzebuje ! Nie koniecznie do wojny z Czechami,lecz dla ekonomi i przyjaznej gry :) !