Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Honor Ojczyzny  (Przeczytany 33963 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hiriro94_94

• BANITA
  • Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Honor Ojczyzny
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 05, 2012, 00:09:46 »
Bądź TurboWolerakiem, i zagnij Mata w modowaniu, dodaj do moda samoloty, okręty, realistyczną batalistykę, albo wiesz co hmmm... zejdź na ziemię :P

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 05, 2012, 11:32:29 »
dodaj do moda samoloty, okręty, realistyczną batalistykę,
Właśnie dodaje te wszystkie rzeczy.

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 05, 2012, 11:36:31 »
i zagnij Mata w modowaniu,

To chyba nie możliwe.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 253
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 05, 2012, 12:30:45 »
Jakbyś takowe zrobił, to byś był najlepszą osobą w modowaniu do M&B. Lecz pomarzyć możesz zawsze, gorzej już z wykonaniem.
PS Po co odpisujesz w dwóch postach na jedno zdanie? WTF
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Devil_Imp

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 05, 2012, 16:46:54 »
Hm, lista zmian w Twoim modzie jest co najmniej tak spektakularna, jakby miał być osobną grą. Jednym słowem ciężko uwierzyć, że komuś chciałoby się naginać biedny, skatowany silnik Warbanda aż do takich granic. Po za tym zamierzasz sprawić aby twój mod rozciągał się w imponująco długim przedziale czasowym z uwzględnieniem odpowiedniego dla danego okresu uzbrojenia i umundurowania (o sprzęcie ciężkim takim jak czołgi, samoloty nie wspominając). Musisz przyznać, że to brzmi dość nierealistycznie, więc nie możesz mieć za złe, jeśli ktoś weźmie ten temat za jedną wielką prowokację. Jeśli jednak faktycznie zamierzasz coś takiego wypuścić, to radzę raczej skoncentrować się na jednym danym okresie (szybciej wypuścisz betę, zmniejszając przy tym sam rozmiar moda, który przy Twoich obecnych planach przybierze wartość niemal kosmiczną i może być trudny do 'zuploadowania/zdownloadowania'), a zaufaj mi, same działające samoloty, czy czołgi na silniku M&B to już wystarczająco duża sensacja, by przyciągnąć publikę. No dobra, ale najpierw pokaż parę screenów, żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy :)
Uwaga: Zanim zadasz pytanie w wątku zajrzyj do FAQ, znajdującego się na pierwszej stronie, być może znajdziesz tam odpowiedź :)

Offline ggpaw

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 14, 2012, 21:09:32 »
A ja wierze w chłopaka może mu się uda i będzie to nowy początek , ale trochę na to poczekamy

Offline Amadeus

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 15, 2012, 10:22:12 »
Ojojoj ile zmian ile pracy ale życzę powodzenia! :D

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 18, 2012, 15:31:18 »
Hm, lista zmian w Twoim modzie jest co najmniej tak spektakularna, jakby miał być osobną grą. Jednym słowem ciężko uwierzyć, że komuś chciałoby się naginać biedny, skatowany silnik Warbanda aż do takich granic. Po za tym zamierzasz sprawić aby twój mod rozciągał się w imponująco długim przedziale czasowym z uwzględnieniem odpowiedniego dla danego okresu uzbrojenia i umundurowania (o sprzęcie ciężkim takim jak czołgi, samoloty nie wspominając). Musisz przyznać, że to brzmi dość nierealistycznie, więc nie możesz mieć za złe, jeśli ktoś weźmie ten temat za jedną wielką prowokację. Jeśli jednak faktycznie zamierzasz coś takiego wypuścić, to radzę raczej skoncentrować się na jednym danym okresie (szybciej wypuścisz betę, zmniejszając przy tym sam rozmiar moda, który przy Twoich obecnych planach przybierze wartość niemal kosmiczną i może być trudny do 'zuploadowania/zdownloadowania'), a zaufaj mi, same działające samoloty, czy czołgi na silniku M&B to już wystarczająco duża sensacja, by przyciągnąć publikę. No dobra, ale najpierw pokaż parę screenów, żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy :)

1.Masz racje,długo myślałem o tym poście więc postanowiłem że akcja moda do 1939-1945.
2.Myślałem żeby na próbę zrobić innego moda.Więc robię 2 mody w jednym czasie,wiem szaleństwo ale tamten mod ma być o wiele łatwiejszy ale też będą ******(* Oznacza tajemnice czyli jednostka ma być niespodziankom) Dlatego prace nad modem zostaną wstrzymane na 3 dni ale to mało. Oczywiście cały mod ma być ( ten drugi ) robiony przez co najmniej i Miesiąc a te 3 dni to na rozpoczęcie.

A ja wierze w chłopaka może mu się uda i będzie to nowy początek , ale trochę na to poczekamy

Ojojoj ile zmian ile pracy ale życzę powodzenia! :D

Dzięki za to że mnie nie próbujecie za wszelką cenę zniechęcić lub wmawiać że mi się nie uda.

Offline Give_me_wood

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 18, 2012, 15:56:04 »
sprawa jest taka
sam to g**** możesz zrobić i sobie polać majonezem....
jeśli nie masz ekipy to nie próbuj nawet.
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 253
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 18, 2012, 16:22:39 »
Wolerak, powiedz szczerze ile masz lat?
A przy okazji życzę Ci, abyś w stu procentach ukończył swój mod, cała społeczność tawerny jest twoimi wiernymi fanami, buziaczki :***
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Tyr

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 66
  • Wódka Sobieski - Ten smak jest królewski!
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 18, 2012, 17:20:28 »
To, hm, bardzo ambitny projekt. Mam nadzieję, że uda Ci się, i że będziesz robił go tak długo, aż skończysz. Lista zmian jest doprawdy imponująca.

Granaty już są zrobione, skrypt na nie możesz uzyskać z wielu innych modyfikacji, gdyż udostępniono go na public domain.
Nie wiem, jak z karabinami maszynowymi, ale Rosjanie w modzie Civil War Russia (pod podstawkę) zrobili jeden karabin maszynowy.
Samoloty - analogicznie - możesz zrobić korzystając z pomocy modderów od Star Wars Conquest (pod podstawkę) - zrobili myśliwiec, wystarczy trochę przeteksturować i wrzucić do Warbanda.

Mimo wszystko, życzę Ci powodzenia.
Lepiej żebyś skończył tego moda w ciągu 10 lat, bo potem będę za stary, żeby w Mounta grać :)

PS: A jeśli główny bohater będzie latał myśliwcem i zostanie zestrzelony, to przeżyje? ;)
W końcu w podstawowej mechanice gry główny/a jest nieśmiertelny i może najwyżej zostać ogłuszony. Wiem, że czasami piloci samolotów mogą przeżyć katastrofę, ale częściej kończy się ich śmiercią. Trzeba nowy skrypt napisać na śmierć głównego...
Ulubiony cytat?

"I'll shot your brain out, you stupid meat-bag!"
HK-47!

Offline Krystian80

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -2
  • http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 18, 2012, 17:35:00 »
Samoloty, karabiny maszynowe, czołgi zrobił mat ;).
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
zapraszam do rejestracji i zarabiania pieniędzy z tego ref linku  ;)
http://s2.postimage.org/tlyuonetl/angiel.png

Offline Tyr

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 66
  • Wódka Sobieski - Ten smak jest królewski!
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 18, 2012, 18:13:10 »
Wiem, że Mat też zrobił to wszystko, ale nie chciałem wyłącznie jego gloryfikować, bo i tak jest już zbyt sławny wśród polskich graczy w M&B :P

Podałem po prostu przykłady innych modów, w których są podobne elementy.
Ulubiony cytat?

"I'll shot your brain out, you stupid meat-bag!"
HK-47!

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 18, 2012, 22:19:40 »
sprawa jest taka
sam to g**** możesz zrobić i sobie polać majonezem....
jeśli nie masz ekipy to nie próbuj nawet.

Mam ekipę a to że się pytasz to znaczy że nie czytałeś całego posta.
To, hm, bardzo ambitny projekt. Mam nadzieję, że uda Ci się, i że będziesz robił go tak długo, aż skończysz. Lista zmian jest doprawdy imponująca.

Granaty już są zrobione, skrypt na nie możesz uzyskać z wielu innych modyfikacji, gdyż udostępniono go na public domain.
Nie wiem, jak z karabinami maszynowymi, ale Rosjanie w modzie Civil War Russia (pod podstawkę) zrobili jeden karabin maszynowy.
Samoloty - analogicznie - możesz zrobić korzystając z pomocy modderów od Star Wars Conquest (pod podstawkę) - zrobili myśliwiec, wystarczy trochę przeteksturować i wrzucić do Warbanda.

Mimo wszystko, życzę Ci powodzenia.
Lepiej żebyś skończył tego moda w ciągu 10 lat, bo potem będę za stary, żeby w Mounta grać :)

PS: A jeśli główny bohater będzie latał myśliwcem i zostanie zestrzelony, to przeżyje? ;)
W końcu w podstawowej mechanice gry główny/a jest nieśmiertelny i może najwyżej zostać ogłuszony. Wiem, że czasami piloci samolotów mogą przeżyć katastrofę, ale częściej kończy się ich śmiercią. Trzeba nowy skrypt napisać na śmierć głównego...

Spokojnie w końcu skończę na pewno skończę przed 2014.
Zapomniałem napisać że główny na przeżycie kiedy zostanie zastrzelony ma 20% kiedy zestrzelony w myśliwcu ma 5% W czołgu 10% Nożem 50% Headshot 0,5% Granat 8%. Jednak umrzeć może. Oczywiście zależy gdzie cie trafi w samolocie :Skrzydło-Brak sterowania nat samolotem,Silnik natychmiastowy wybuch i 99,8% na przeżycie czyli trzeba mieć szczęście,Kabina pilota 40% na headshota,Obudowa-nic.
Wiem że to mogę zrobić ale ja wierze w moją ekipę że wszystko zrobią. (Dla tych co mają problem z pisaniem polskich znaków w modach. Korzystajcie z Notepad++ Gdzie można stawiać polskie znaki i w grze nic się nie zepsuje.

Wolerak, powiedz szczerze ile masz lat?
A przy okazji życzę Ci, abyś w stu procentach ukończył swój mod, cała społeczność tawerny jest twoimi wiernymi fanami, buziaczki :***

Mam ekipę w tym informatyka więc mój wiek nie ma większego znaczenia. Mam 11 lat lecz mówią o mnie że mam inteligencje jak 16.

Offline kaktus_PL1

• Pijus
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 18, 2012, 23:12:57 »
Eeeee czyli jeśli naboje napieprzają po całej mape to masz się chować bo zginesz??
Dawaj filmik albo "szkriny".