Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Honor Ojczyzny  (Przeczytany 33532 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
Odp: Honor Ojczyzny
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2012, 17:20:55 »
Tyle osób dało się strollować...

Offline Krystian80

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -2
  • http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 03, 2012, 17:44:48 »
Mam pytanie WOGÓLE znasz możliwości silnika?.
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
zapraszam do rejestracji i zarabiania pieniędzy z tego ref linku  ;)
http://s2.postimage.org/tlyuonetl/angiel.png

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 03, 2012, 18:16:22 »
Tyle osób dało się strollować...

Sugerujesz że ja nie dam rady albo to oleje?!Nie ma mowy mogę to robić nawet 100 lat ale i tak skończę tego moda czy tego chcecie czy nie.

Krótko mówiąc:
Snujecie plany nie znając realiów modowania Warbanda. Ślepo wierzysz w kolegów, kreśląc im zadania które są niewykonalne, lub wymagają kilku lat pracy. Ledwie kilka z tych nowinek pojawia się w modach teraz, po takim szmacie czasu od premiery i to ze strony ludzi którzy siedzą przy tym na prawdę sporo. Nie chcę zniechęcać, ale zabierz się za coś prostego, bo to forum widziało już inne tego typu tematy i każde kończyły się tak samo.

Jak napisałem w odpowiedzi wyżej nie poddam się.Od czegoś prostszego? Może zrobię jeszcze łatwiejszego moda ale ten skończę i tak.

Mam pytanie WOGÓLE znasz możliwości silnika?.

Ty chcesz mnie tylko zniechęcać chyba i mówić że to niemożliwe zrobić takie mody jak ten robiono latami....
Tak znam i wiem że łatwo tego moda zrobić nie będzie ale to mój pierwszy mod i chce żeby był szokujący.

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 92
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 03, 2012, 18:30:08 »
Skoro twierdzisz że to prawdziwy i poważny projekt daj screenshoty innowacji jakie wprowadziłeś. Bo wydaje mi się że narazie bardziej by pasowało to do tematu pomysły na mody(i można by było umieścić pomiędzy tymi nierealnymi). Z całego serca zachęcam do moddingu ale bądźmy poważni. Ciężko żeby ktokolwiek traktował cie poważnie skoro obiecujesz złote góry i jednocześnie nic nie pokazujesz. Coś takiego można by było wybaczyć takiemu Deluge Dev team bo w ich przypadku wiemy co możemy się po nich spodziewać a w twoim przypadku nie. Tak więc w trosce o swoje własne zdrowie psychiczne za zakładanie tematu zabierz się dopiero wtedy gdy będziesz miał COŚ co możesz pokazać, w przeciwnym przypadku zwyczajnie cie zjedzą. A w przypadku tak ogromnych planów to COŚ musi być iście gigantyczne.

Offline kaktus_PL1

• Pijus
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 03, 2012, 18:40:17 »
Ja proponuje połączyć siły z matem a skoro tak dobrze znasz się na modowaniu to FB wyjdzie za tydzien.

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 03, 2012, 19:19:00 »
A, i jak coś pokazujesz to nie pokazuj byle gówna tylko coś czym warto się chwalić.
Niestety mod mi przypomina ten: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=7723.0

Kilka pytań:
1. Macie gotowy model mapy świata i księżyca?
2. Jakie skrypty są już zrobione?
3. Jakie modele są już gotowe?
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 253
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 03, 2012, 20:24:47 »
hohoho, żeś dowalił do pieca.
Z takim projektem to do Warbanda wyszłoby DLC pewnie. A ci twoi koledzy są prawdziwi czy nie?
Gdyby to powiedzieli twórcy Deluge, Vincenzo czy ktoś inny, co już pokazał się w na arenie moddingu to bym był skłonny uwierzyć.
Lepiej zabierz się za jakieś podstawowe rzeczy, a później snuj niestworzone projekty.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Gregoriian

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 20
  • Znany jako Dalekowidz
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 03, 2012, 20:27:09 »
Ja tam wole pograć za to w bf 1942 i sobie ściągnąć FH.
(click to show/hide)

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2012, 16:42:55 »
Skoro twierdzisz że to prawdziwy i poważny projekt daj screenshoty innowacji jakie wprowadziłeś. Bo wydaje mi się że narazie bardziej by pasowało to do tematu pomysły na mody(i można by było umieścić pomiędzy tymi nierealnymi). Z całego serca zachęcam do moddingu ale bądźmy poważni. Ciężko żeby ktokolwiek traktował cie poważnie skoro obiecujesz złote góry i jednocześnie nic nie pokazujesz. Coś takiego można by było wybaczyć takiemu Deluge Dev team bo w ich przypadku wiemy co możemy się po nich spodziewać a w twoim przypadku nie. Tak więc w trosce o swoje własne zdrowie psychiczne za zakładanie tematu zabierz się dopiero wtedy gdy będziesz miał COŚ co możesz pokazać, w przeciwnym przypadku zwyczajnie cie zjedzą. A w przypadku tak ogromnych planów to COŚ musi być iście gigantyczne.
Wiem co mówię,,co do screenshotów to mogę pokazać ale to było by dziwne patrzeć na konia o imieniu np.T1(czołg Amerykański) czy kusza o nazwie shotgoon. Jak zrobię textury to może wyśle screenshoty.

A, i jak coś pokazujesz to nie pokazuj byle gówna tylko coś czym warto się chwalić.
Niestety mod mi przypomina ten: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=7723.0

Kilka pytań:
1. Macie gotowy model mapy świata i księżyca?
2. Jakie skrypty są już zrobione?
3. Jakie modele są już gotowe?
Jak skończę tego moda  to wtedy go oceniaj.
Tak mam mapy świata lecz (jak na razie) tylko Europe i Azję.
Nie wiem.skontaktuje się z kolegą to wtedy ci powiem.
Czołgi wszystkie,kilka granatów,mundurów kilka,karabiny 3.

hohoho, żeś dowalił do pieca.
Z takim projektem to do Warbanda wyszłoby DLC pewnie. A ci twoi koledzy są prawdziwi czy nie?
Gdyby to powiedzieli twórcy Deluge, Vincenzo czy ktoś inny, co już pokazał się w na arenie moddingu to bym był skłonny uwierzyć.
Lepiej zabierz się za jakieś podstawowe rzeczy, a później snuj niestworzone projekty.
Możesz w nich nie wierzyć a ja mogę również w ciebie nie wierzyć że jesteś prawdziwy.
To nie wierz. Uwierzysz jak betę wydam.
I zrobię na odwrót najpierw skończę tego moda a później wydam coś łatwiejszego.

Ja tam wole pograć za to w bf 1942 i sobie ściągnąć FH.
Twój wybór.

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 04, 2012, 16:56:33 »
Jak macie już wszystkie czołgi to chętnie zobaczyłbym model czołgu lekkiego 7TP.
Pozdrawiam serdecznie.
Sława!

Offline Bolo Chan

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 06, 2012, 14:07:26 »
Ludzie przeciez to normalne regularne jaja a nie powazny projekt.Pewnie nic nie ma zrobione i robi was w balona

Offline kaktus_PL1

• Pijus
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 06, 2012, 14:28:01 »
Po pierwsze niewierze że mod zostanie kiedykolwiek wydany (chyba że w 2034). A po drugie po co robić 2 mody na taki sam temat nielepiej zrobić jednego ale dopracownego? Ktoś na forum napsal cos w stylu Jaką siłe mają 2 silne konie ciągnące wóz w przeciwą strone no i tu sie sprawdza.
Wolerak jak tak dobrze ci idzie pokaż filmik albo modele i.t.p to zakończy się ta bezsensowa dyskusja.

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2012, 18:20:58 »
Witam.Przepraszam że mnie nie było parę dni ale komputer się psuł.Jeżeli chodzi o moda mam wciąż niewiele,ale mam już wszystkie pojazdy lądowe.
Jak macie już wszystkie czołgi to chętnie zobaczyłbym model czołgu lekkiego 7TP.
Pozdrawiam serdecznie.
.
Źle mnie zrozumiałeś jak napisałem
Czołgi wszystkie,kilka granatów,mundurów kilka,karabiny 3.

Chodziło o to że wszystkie czołgi które mają być w modzie są gotowe. Tak,miał się tam znaleźć 7TP ale był z nim problem i zrezygnowałem z niego.
Ludzie przeciez to normalne regularne jaja a nie powazny projekt.Pewnie nic nie ma zrobione i robi was w balona
W swojej wypowiedzi miałeś mnóstwo błędów ale nie zmieniajmy tematu.Jeżeli tak twierdzisz to powiem szczerze że denerwóją mnie tacy którzy mówią ,,To żart" kiedy mówi się na serio. Nie,nie robię sobie z was żartu.Mam zrobione co nieco i pokaże te jeszcze przed końcem maja.

Po pierwsze niewierze że mod zostanie kiedykolwiek wydany (chyba że w 2034). A po drugie po co robić 2 mody na taki sam temat nielepiej zrobić jednego ale dopracownego? Ktoś na forum napsal cos w stylu Jaką siłe mają 2 silne konie ciągnące wóz w przeciwą strone no i tu sie sprawdza.
Wolerak jak tak dobrze ci idzie pokaż filmik albo modele i.t.p to zakończy się ta bezsensowa dyskusja.
1.Masz racje,pokaże filmy i screnshooty.
2.Festung Breslau i Honor Ojczyzny będą się różnić. Z tego co się orientuje FB  będzie na Europe a w HO tylko to część świata. Ale nie przeciągając napisze różnice:
1.W Ho będzie większa mapa świata i więcej miast.
2.Ho będzie się bardziej przykładać do technologi niż jak w FB do walki.
3.W HO będzie mniej map do multiplayer.
4.Zupełnie inne jednostki niż w FB(przynajmniej tak myślę).
5.W Ho jak wytrwasz kilkanaście lat co najmniej 2 możesz polecieć na księżyc.
Koniec.

A teraz coś od siebie.
1.Księżyc wcale nie będzie taki trudny tylko kilka baz kosmicznych,jednostki kosmiczne i dal żartu kosmici. Poza tym biała pustka.Trudnij zrobić samolot niż księżyc a wydaje się to takie trudne bo nikt tego jeszcze nie zrobił. Jedyny problem to droga na księżyc. Screenshooty jak mówiłem przed końcem maja. To tyle.

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 12, 2012, 18:36:40 »
Wolerak więc podrzuć jakimkolwiek czołgiem z II Wojny Światowej. Jestem ciekawy jakości modelu.
pozdrawiam
Sława!

Offline Krystian80

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -2
  • http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 12, 2012, 18:37:17 »
Dobrze a więc jakbym miał wybierać między twoim modem a FB, to wybrałem FB czemu?.
1), Festung jest tworzony przez osobę która wie co robi i zna granice silnika.
2), Mat zna się lepiej na moddingu i nie szuka osób które odwalą wszystko za niego(masz kolegów a sam mało wiesz a więc można wnioskować że oni wszystko jak już robią). Brałem udział w najnowszych (chyba) beta testach festunga i mat dodał kilka fajnych rzeczy o których niestety nie mogę mówić nie wiem czy je przebijesz.
ps: Jeśli chcesz aby ludzie brali cie nie na poważnie pierw zademonstruj że coś zrobiłeś..
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
zapraszam do rejestracji i zarabiania pieniędzy z tego ref linku  ;)
http://s2.postimage.org/tlyuonetl/angiel.png