Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Honor Ojczyzny  (Przeczytany 33968 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Honor Ojczyzny
« dnia: Maj 01, 2012, 23:06:41 »
Przedstawiam wam mod do Warbanda Honor Ojczyzny

-Zamiast kusz i łuków zostaną wprowadzone karabiny takie jak M-16 czy AK-47.
-Nowe frakcje takie jak Polska,ZSRR,Niemcy,Anglia,USAWłochy itd.
-Nowe drzewka rozwoju.
-Historyczni przywódcy w danym okresie tacy jak Adolf Hitler czy prezydent Ignacy Mościcki.
-Bitwy morskie i powietrzne czyli działa,karabiny,wyskakiwanie z okrętu bo tonie.
-Możliwość zostania dyktatorem,królem,kanclerzem oraz prezydentem istniejącego już państwa,
-Nowe funkcje w MENU OSZUSTW.
-Państwa mogą opracowywać lub tobie zlecić opracowanie nowego pojazdu,broni,budynku i pocisków.
-Podczas przygotowań bitwy można kopać okopy,tworzyć zapory,ustawiać miny,budowań bunkry.
-Przed bitwą masz 3 minuty na ustawienie zapór,min,bunkrów,okopów, czas ten to ,, Przygotowanie do bitwy".
-Możesz zostać zwerbowany do armii i będziesz karmiony,budował obóz innymi słowy wstąpisz do oddziału któregoś przywódcy.
-Nowe umiejętności:Pilotowanie samolotu,skok z samolotu, budowanie,strzelanie.
-4 Kontynenty a dokładniej 3:Europa,Azja,Ameryka i ........ KSIĘŻYC?!(Uznałem że akcja moda to 1939-1948)
I wiele innych

Mod pod wersje Warband 1.152
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2012, 23:43:44 wysłana przez Wolerak »

Offline Gregoriian

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 20
  • Znany jako Dalekowidz
Odp: Honor Ojczyzny
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2012, 23:22:58 »
Mod jest zrobiony, czy szukasz jeleni?
(click to show/hide)

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 01, 2012, 23:35:07 »
W danym okresie? Czyli zamierzasz tworzyć moda rozciągającego akcję na kilkadziesiąt lat XX wieku? Z góry mówię: to niewykonalne.
 Zbyt duży postęp technologiczny przez te kilka lat. Wystarczy spojrzeć na rok 20 i 60. W 1920 Polacy walczyli konno z nawałami bosych czerwonoarmistów, a w 60 ludzie obawiali się bomb atomowych i myśleli o podbiciu kosmosu.
Pozdrawiam
Sława!

Offline Baldwin

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 191
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2012, 06:38:07 »
Ambitnie. Albo masz duże umiejętności albo będzie to kolejny mod do kolekcji który się znakomicie zapowiadał z serii- "Szkoda na to patrzeć"

Powodzenia !

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 94
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2012, 10:48:43 »
Emmmmm spektakularna lista zmian. Jeżeli zrobiłeś tego moda to zasługuje zdecydowanie na własne subforum. Ale jeżeli to tylko plan/ledwo zacząłeś to wypadałoby przenieść ten temat do nierealnych pomysłów na mody.

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2012, 11:02:10 »
Mod jest zrobiony, czy szukasz jeleni?

Są już takie mody ale mój będzie się różnił bo podaj mi mod gdzie są samoloty,okręty bojowe,bunkry jednocześnie.

W danym okresie? Czyli zamierzasz tworzyć moda rozciągającego akcję na kilkadziesiąt lat XX wieku? Z góry mówię: to niewykonalne.
 Zbyt duży postęp technologiczny przez te kilka lat. Wystarczy spojrzeć na rok 20 i 60. W 1920 Polacy walczyli konno z nawałami bosych czerwonoarmistów, a w 60 ludzie obawiali się bomb atomowych i myśleli o podbiciu kosmosu.
Pozdrawiam

Akcja będzie sięgała od 1930 ale rozwój technologiczny do lotu na księżyc w 1967.

Emmmmm spektakularna lista zmian. Jeżeli zrobiłeś tego moda to zasługuje zdecydowanie na własne subforum. Ale jeżeli to tylko plan/ledwo zacząłeś to wypadałoby przenieść ten temat do nierealnych pomysłów na mody.

Mam co prawda nie wiele ale to nazwy miast,mapka,państewka,teraz pracuje nad samolotami,dialogi mam ale nie wszystkie. Mam nawet ikonę. To nie wiele ale nie poddam się.

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 02, 2012, 11:19:18 »
To liczę że do Polski wykonasz wszystkie mundury regulaminowe, w tym te dla kawalerii.
Tak na szybko : Mod jest nierealny, chyba że dysponujesz kilkoma tysiakami i doświadczonymi modderami. Zobacz sobie ile czasu zajmuje tworzenie Festung Breslau, który zawiera w sobie jedynie skrawek tego, co Ty chcesz mieć. A jak rozwiążesz sprawy polityczne itd. ?
Sława!

Offline Krystian80

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -2
  • http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 02, 2012, 11:20:17 »
Mam pytanie znasz się na skryptach?.Samoloty jest bardzo trudno zrobić chyba tylko 2 mody je mają.Czołgi z tego co wiem to tylko FB.Przyłącz się lepiej do mata  a nie.Powiem tyle twój projekt nie wypali nie umiesz pewnie pisać skryptów zawansowanych tylko wszystko z forum masz.
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
zapraszam do rejestracji i zarabiania pieniędzy z tego ref linku  ;)
http://s2.postimage.org/tlyuonetl/angiel.png

Offline Szyder

• BANITA
  • Pijus
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2012, 12:49:55 »
Archimondzie, odpuść sobie. Jest to NIEREALNE. Szczególnie  jako mod do takie m&b.

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2012, 21:18:51 »
To liczę że do Polski wykonasz wszystkie mundury regulaminowe, w tym te dla kawalerii.
Tak na szybko : Mod jest nierealny, chyba że dysponujesz kilkoma tysiakami i doświadczonymi modderami. Zobacz sobie ile czasu zajmuje tworzenie Festung Breslau, który zawiera w sobie jedynie skrawek tego, co Ty chcesz mieć. A jak rozwiążesz sprawy polityczne itd. ?

1. Trzymam 5 tyś. z komunii kilka lat i kieszonkowego,urodzin itp.
2.Postaram się żeby mundury były zgodne z okresem,państwem i stopniem.
3.A kto powiedział że robię sam??? Mam kilku doświadczonych moderów i jednego z zawodu programistę.
4.To będzie pół fabuła, ty robisz co chcesz ale sprawy będą się tworzyć tak jak to było np.Bombardowanie Japonii 1941 możesz zestrzelić wszystkie i uratować japonie ale to nie wpłynie za bardzo na dalsze losy wojny bo jak jedna akcja się nie uda to przystąpią do drugiej.
5.Mod posuwa się szybko ale kto powiedział że zajmie to ileś tam dni. Szybko tego nie zrobię ale ważne że zrobię.

Mam pytanie znasz się na skryptach?.Samoloty jest bardzo trudno zrobić chyba tylko 2 mody je mają.Czołgi z tego co wiem to tylko FB.Przyłącz się lepiej do mata  a nie.Powiem tyle twój projekt nie wypali nie umiesz pewnie pisać skryptów zawansowanych tylko wszystko z forum masz.
A nie ale nie pracuje sam. Ja tylko pracuje nad  wyposażeniem a to żeby latał,spadał,strzelał to już nie moja działka. Ja jestem w pewnym stopniu ,,Generałem" tego moda i robię wszystko co potrawie a resztę inni.

Archimondzie, odpuść sobie. Jest to NIEREALNE. Szczególnie  jako mod do takie m&b.

Dziękuje za motywacje. SARKAZM

Offline Gregoriian

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 20
  • Znany jako Dalekowidz
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2012, 22:11:44 »
A co trawisz?
Szczerze, możecie sie w takim razie za nową gre zabrać.
(click to show/hide)

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2012, 15:03:24 »
Ej mam problem z tym modem.Wiecie może na jakim silniku działa Warband???

Offline Krystian80

• Bibosz
  • *
  • Piwa: -2
  • http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2012, 15:25:00 »
Masz problemy już na początku.I myślisz że uda wam się napisać skrypty na statki samoloty i tak dalej?.
Pozwolę sobie tutaj wymienić co będzie trudno zrobić i to napewno byłoby nie na twoje możliwości.

1-Modele-wiesz wogóle ile modeli trzeba będzie zrobić pod takowy mod?.Mat robi już FB chyba 5 lat i wydał dopiero bętę.
2-Skrypty-Wiesz,że wymieniłeś tutaj skrypty które bardzo trudno zrobić?.Dajmy przykład bitew morskich z tego cow wiem Daedalus miał problem z zrobieniem abordażu.
3-Mapa świata-Zamierzasz zrobić po jednym mieście na kraj? Jak ty chcesz zrobić księżyc ?!.

Proponuję aby tematy z modami można było zakładać jak się poda zdjęcie czegoś z modu, wykluczając proste rzeczy.
PS- jednemu informatykowi płaci się chyba 5 tysięcy za miesiąc.
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=688213
zapraszam do rejestracji i zarabiania pieniędzy z tego ref linku  ;)
http://s2.postimage.org/tlyuonetl/angiel.png

Offline Wolerak

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2012, 16:51:26 »
3-Mapa świata-Zamierzasz zrobić po jednym mieście na kraj? Jak ty chcesz zrobić księżyc ?!.

PS- jednemu informatykowi płaci się chyba 5 tysięcy za miesiąc.
Masz racje ale jeżeli chodzi o pkt 3 to zaznaczam że  umiem robić nowe miasta a kontynenty nie będą wszystkie na raz,na wyspy i księżyc oraz kontynenty będzie się dostawało poprzez ulepszenia w miastach np.Centrum kosmiczne będzie umożliwiał dostanie się na księżyc a port na inne wyspy i kontynenty.Co do bitw morskich to będą 2 rodzaje podróżowania:
1.Samodzielnie i w tym trybie można napotkać bitwy morskie.
2.Od razu załaduje ci się inny kontynent bez potrzeby pływania 30 minutowego na inną wyspę i ataku na twój statek.

Koledzy robią tego mada ze mną i robią to za darmo.

Offline Blitzwing

• Gawędziarz
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 03, 2012, 16:54:44 »
Krótko mówiąc:
Snujecie plany nie znając realiów modowania Warbanda. Ślepo wierzysz w kolegów, kreśląc im zadania które są niewykonalne, lub wymagają kilku lat pracy. Ledwie kilka z tych nowinek pojawia się w modach teraz, po takim szmacie czasu od premiery i to ze strony ludzi którzy siedzą przy tym na prawdę sporo. Nie chcę zniechęcać, ale zabierz się za coś prostego, bo to forum widziało już inne tego typu tematy i każde kończyły się tak samo.
Sława!