Powrót Dzikch Pól

Użytkownicy, którzy przeglądają teraz Temat (Użytkownicy: 0, Goście: 1)

Dyktator

Administrator
Witajcie, ogłoszenie będzie krótkie, ale sądzę, że wielu z was ono ucieszy.

Otóż po prawie 9 latach na Tawernę powraca scena Dzikich Pól. Odpowiednie miejsce zostanie przygotowane już na nowym forum, a oficjalne przejście nastąpi po zakończeniu aktualnych rozgrywek Ligi Dzikich Pól, której teraz trwają finały. Następny sezon odbędzie się już na Tawernie.

Oznacza to ponownie zjednoczenie wszystkich starych scen w jednym miejscu. Scena DP przez lata była nieco odizolowana od środowiska, w którym rozwijał się m.in. Warband Native, Deluge czy Napoleonic Wars, co oznacza wykształcenie się nieco innych zwyczajów w niektórych przypadkach. Mając to na uwadze proszę wszystkich o branie tego pod uwagę, gdy ktoś podejdzie do czegoś inaczej, niż starzy wyjadacze forum albo po prostu nie będzie czegoś rozumiał. Koniec końców już za kilka tygodni wszyscy będziemy budować nową scenę Bannerlorda, całkowicie od podstaw :)

JerzyBurza

Feldwebel pułku 18-go piechoty
Odp: Powrót Dzikch Pól

EX_ST Gang

Azorekt

MAKE ZT GREAT AGAIN be_azorekt/husarzdominik

Przynajmniej beczka będzie XD

ps: zamawiam pierwszą dramę

JerzyBurza

Feldwebel pułku 18-go piechoty

W żadnym klanie praktycznie nie jestem, mogę iść na solo Azorekt, znajdź powód :)

Dyktator

Administrator

Mam nadzieję, że docenicie wysiłek, bo teraz się zacznie koszmar przy przenoszeniu treści z 3 różnych forów do nas. Na jednym forum mamy dostęp do bazy danych, na drugim nie, ale można użyć jeszcze skrobania tej treści przy pomocy botów, za to do trzeciego forum nie ma dostępu ani do bazy ani do treści, bo jakaś Al-Kaida to przejęła. Wygląda na to, że trzeba będzie wysłać IvEgo z bazooką do ich kryjówki, by to forum najpierw odbić. Po**bane to wszystko.

Baldwin

soon...

Bardzo fajnie

Przyznam, że to najlepsza jak dla mnie wiadomość, jeśli chodzi o sprawy związane z Tawerną :D Po tylu latach...

Rivet

Terror belli, decus pacis

Dobrze, więcej dymów tym lepiej.

Do góry