[NW] The Anglo Zulu War

Użytkownicy, którzy przeglądają teraz Temat (Użytkownicy: 0, Goście: 1)

The Anglo Zulu war
Anglo Zulu war to mod przenoszący nas w czasy wojny brytyjsko-zuluskiej.W grze możemy wcielić się w żołnierza Brytyjskiego lub w Bitnego Wojownika Zuluskiego uzbrojonego w tarcze i włócznie. Mod próbuje jak najlepiej odzwierciedlić właśnie ten konflikt. Gram w moda od dłuższego czasu i powiem że jest bardzo dobry. Jeszcze nie spotkałem żadnego Polaka ale mam nadzieję że jacyś się znajdą ;) Oczywiście są 2 frakcje czyli Zulusi i Brytyjczycy, najczęściej gra się Brytyjczykami przeciwko 5 (lub więcej) krotnej armii bezmózgich botów, choć często Zulusami też się pogra. Modele bardzo ładne wszystko na miejscu a broń działa Tak jak powinna. Wiem że się powtarzam ale polecam wam moda. Dla zachęty trochę sreenerów:
Żołnierz Brytyjski
Wojownik Zuluski
Atak na wzgórze
Zulusi
Brytyjczycy
Przy okazji powiem że mod jest już w wersji 0.4 jednak nie gra w niego (niestety) dużo Graczy.
 

Milczmen

True North!
Odp: [NW] The Anglo Zulu War

Podbijam temat dla kilku informacji, po pierwsze ta wersja jest ostateczną, twórcy nie kontynuują pracy nad nim. Cały czas stoi kilka serwerów na ten mod i wieczorami gra kilka osób. Po trzecie warto, aby więcej osób zainteresowało się modem ponieważ tak jak jest w tutejszym opisie mod jest godny polecenia i dziwi mnie tak małe zainteresowanie modem :)
 

Milczmen

True North!
Odp: [NW] The Anglo Zulu War

Twórcy wrócili do pracy i w przyszłości zmienią nazwę modu na Victoria's Colonial Wars: Anglo-Sudan War/Zulu. Będą dwie frakje brytyjskie: rta z wojny z Zulusami i taz wojny z Mahdistami. Oczywiście frakcja Mahdistów też będzie. Mają być nowe mapy, sceny, skrzynki z amunicją, zakładane bagnety, sprint dla Zulusów i wielbłądy. Oczywiście cały czas to będzie mod tylko pod multiplayer i bd potrzebował NW do działania. Będą też zmiany w już obecnych frakcjach, a w dalekiej przyszłości mają też być Afgańczycy z drugiej wojny afgańskiej. Link do tematu na FSE: http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=11373.0
 
Odp: [NW] The Anglo Zulu War

Dzień dobry wszystkim, mam pytanie na temat zulu mod. Czy zostaną dodani Burowie? Albo czy jest modyfikacja do tego moda dodająca inne frakcje w tym Burów. Bardzo proszę o odpowiedź.
 

Blue Wing

Były Admirał 1 Batalionu Morskiej Piechoty
Odp: [NW] The Anglo Zulu War

Raczej Johan nikt nie wie na tawernie o aktualizacjach modyfikacji
 
Do góry