Chromecast 3.0

Użytkownicy, którzy przeglądają teraz Temat (Użytkownicy: 0, Goście: 1)

Cześć !
Kupiłem 2 dni temu Google Chromecast 3.0, aby przesyłać sobie obraz ze smartfona na komputer, który nie ma dostępu do Internetu celem oglądania Netflixa.
Jedyne co w tym wszystkim (mam nadzieję póki co) przebiegło sprawnie, to pójście do Media Expert i zakupienie sprzętu. Potem to już siermięga, której nie mogę rozwiązać.
Aby nic nie zepsuć, zacząłem to podłączać razem z poradnikiem na youtube. Wszystko okej, pobrałem na smartfona google home, utworzyłem i skonfigurowałem klienta. Chcę sparować urządzenia - na ekranie telefonu mam czterocyfrowy kod, natomiast na ekranie monitora (tutaj zaznaczę, że testowałem to na trzech różnych) już nie. Za chwilę magiczny komunikat, że "to urządzenie google chromecast jest przeznaczone do użycia w innym kraju". No nie wiem czy w innym kraju, bo czytam opinie ludzi, którzy kupili w tym samym sklepie - i śmiga (opinie ze sklepu, to nie napiszę pw jak to naprawić). Wiecie jak to naprawić ? Proszę o pomoc. :)
 

JerzyBurza

Feldwebel pułku 18-go piechoty
Odp: Chromecast 3.0

Jak naprawić, niestety nie. Ale mam jedno rozwiązanie, możesz kupić za kilkanaście złotych przekaźnik wi-fi na usb, i podpiąć do komputera, następnie udostępniać sobie internet z telefonu. Byłoby chyba szybciej taniej i prościej.
 
Do góry