Mount&Blade - Modyfikacje > Mody do Mount&Blade

The Eagle and The Radiant Cross v: C3e na 1.011

(1/152) > >>

Michelet:
Info by McAbra
The Eagle and the Radiant Cross

Mod ahistoryczno-fantasy z odrobiną steampunku.
W aspekcie historii czerpie z czasów renesansu i baroku, w fantasy z idei pancernych rycerzy-zakonników,
a element steampunku to dużo dziwnej broni palnej oraz nacja steampunkowych Niemiec Bismarcka.
Klimat niespotykany w żadnym innym modzie.

Frakcje:
Haelmar Union
Imperial State
Grand Duchy
Holy Swadian Empire
Tsardom of Vaegir
Ormeli Empire
Laurian Kingdom
Lion Throne

INFO I DOWNLOAD
Sekcja na TaleWorlds
Strona moda
Wiki moda

Screeny/sygnatury z netu:
(click to show/hide)

Moje Screeny:
(click to show/hide)

poniżej post oryginalny
Ten Mod (wersja 9.03) jest według mnie fajniejszy od Dukes & Mercenaries -The Eagle and The Radiant Cross

Jest tam również broń palna ale mapka znacznie lepiej zrobiona i można miasta zdobywać
http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=1&lid=568

Kolba:
Przyznam się, że ściągnałem, ale nie grałem. Możesz pokazać parę screenów mapy, bo ciekawy jestem jak to wygląda?

Michelet:
wybacz ,ale jestem nowy i nie umiem za bardzo robic screenów ,tzn wiem ,że chyba trzeba wcisnąć ten przycisk na lewo od scroll lock a potem gdzieś to uplądować

Co do Moda jestem ciekawy dlaczego nie wprowadzono umiejętności np "szybkie przeładowanie" bo do kusz/łuków by efektywnie używać trzeba umieć power draw,włóczni power throw - a do tego z grzbietu konia kolejne punkty wydać na horse archery ;p

Hmmm grałem troche w tego moda,oto co zauważyłem :

-Można kupić statek i nim pływać ,nawet walczyć na statkach(mało to ciekawe ale możliwe )

-zwiększono znacznie drużynę gracza (mając12 charyzmy i 4 leaderchip mogłem mieć w drużynie ponad 120 woja )-to bardzo fajne udogodnienie ,nie trzeba kombinować jak tu pokonać 100 osobowy garnizon zamku 40 ludźmi ;p

-jest nowa frakcja -Imperial state

-zbroje jak u konkfistadorów (jak źle to napisałem to poprawcie )

-dużo broni palnych(arkebuzy,strzelby kozackie ,pistolety ) tylko nie podoba mi się dodanie dwururki - ładuje się ultra szybko i ma 2 strzały - nie sądzę by w tych czasach były choćby prototypy

-bandyci używający broni palnej -jak lecisz na nich z koniem i całą salwa idzie na ciebie to super adrenalinka ( 1 dobry strzał i ponad pół życia -headshot śmierć )

Edytuj posty

k.:
Ogólnie obecna odsłona moda wymaga cholernie mocnego kompa, a bynajmniej dużo mocniejszego niż mój.
Mam: Sempron 2200+, ATI Radeon 9550, 512 DDR i ogólnie wszystko było fajnie dopóki nie napotkałem większej liczby przeciwników z nowymi teksturami. FPS spadało do 3 i o grze można było zapomnieć. Co zrobiłem? Zainstalowałem alternatywne sterowniki do karty graficznej (Ati omega), podkręciłem pamięć na karcie graficznej i co? I nic, zyskałem 2 fps w tych "najgorszych momentach". Zatem moja rada dla wszystkich, którzy chcą pograć na słabszych kompach w tego moda: od razu podmieńcie te półtoramegowe tekstury na te które znajdują się w katalogu moda (Low o rozmiarze już nie 1,3 MB a 130KB co jednak jest dziesięcio krotną różnicą). No jak już przebrnąłem przez to wszystko to co wynoszę z moda? Ciekawy. Moje pierwsze spotkanie z bronią palną w M&B więc jestem nią zauroczony, poza tym mod nie ma nic cholernie nadzwyczajnego poza dużą ilością itemów/npców itp. Jednakże summa summarum wg. mnie warto pograć.

--- Cytat: Kolba w Luty 03, 2008, 11:36:02 ---(...)Możesz pokazać parę screenów mapy(...)

--- Koniec cytatu ---
Na mapie zmieniły się tylko wyłącznie tekstury, ale wygląda ładnie.

Edit: Po jakimś czasie gry stwierdzam, że jednak go odstawiam, jak zobaczyłem bronie strzelające płomieniami, to nie dość, że lekkie zniesmaczenie, bo cóż u cholery to ma być, średniowieczne miotacze ognia? to druga sprawa, freeze kompa przy każdym strzale tego cudeńka to zmora.

Messer:
Wyszłą właśnie nowa wersja tego moda, ściągnołem, zagrałem i jestem zachwycony.
Oferuje on nam nową nację, jednostki strzelające bronia palną, rekrutujemy armię z arkebuzami !), nową ścieżką najemników, nowe świetne bronie i kompletnie nowe zbroje.

Podoba m się w nim że jest naprawde realistyczny, ze po pierwszym trafieniu z arkebuza padłem na pysk, a miałem 60 życia i płytówkę, ceny itemów i koszty armi są też wysokie co zwiększa trudnośći i  realizm.

Polecam tego moda.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej