Mount&Blade - Modyfikacje > Mody do Mount&Blade

Solid & Shade 25.13b "Usherwood Ghosts"

(1/58) > >>

Grievous:
wstępniak od McAbra
Solid & Shade

Mod, w którym można wcielić się w nekromantę. Tworzenie przedmiotów według receptur Necronomiconu
i wojska rodem z piekieł to tylko przedsmak tego, co nas czeka w Solid & Shade.
Świat wykreowany na podstawie twórczości Edgara Allana Poe, mitologii greckiej i innych.

Wątek na TaleWorlds
Download - NexusMods
(wymagana rejestracja - darmowa, wystarczy nie zaznaczać płatnych opcji)

Są takie bezcielesne rzeczy, są zjawiska,
Co mają byt podwójny jak bliźnięca owa
Moc, co razem z materii i ze świata tryska -
I razem tworzy bryłę, i cień w sobie chowa.
Tak dwulice Milczenie: razem brzeg i morze,
Ciało i duch. Pustynne kocha rumowiska,
Świeżą porosłe trawą. Są w nim jakieś zorze,
Jakieś ludzkie pamiątki, więc się go nie trwożę,
Choć łzy mi płyną. N i g d y - dźwięk jego nazwiska.
To Milczenie cielesne: żadna zła potęga
Nie tkwi w nim, więc spokojny bądź u jego progu,
Lecz jeśli kiedy z losów woli nieodmiennej
Stanie przed tobą jego cień - elf bezimienny,
Co nawiedza samotne miejsca, gdzie nie sięga
Ludzka stopa - natenczas duszę poleć Bogu!
- Edgar Allan Poe, "Silence"

Screeny:
(click to show/hide)

stara, oryginalna treść postu:
Czy ktoś wchodził dziś na MBrepository? Ja sobie zajrzałem a moim oczom ukazał się nowy, ponad 300 megabajtowy mod. Z ciekawości spojrzałem na wątek forum TaleWorlds i... zostałem zmuszony zbierać szczenę z podłogi! Modyfikacja pozwalająca bawić się w nekromantę! Możliwość tworzenia unikatowych przedmiotów! Nie wiem jak wy, lecz ja właśnie go pobieram - za jakiś czas z pewnością podzielę się wrażeniami.

Kolba:
Wygląda bardzo interesująco, widać że ktoś postarał się o mroczny klimat.

Axel:
Zaciekawił mnie , pobieram go. Gdy go zainstaluje i pogram to zedytuję posta i coś o nim napiszę.

Grievous:
Modzik jest wyjątkowo oryginalny - nigdy takiego nie widziałem. Otóż frakcje zostały po staremu, lecz nasz hero ma niesamowite zdolności! Po wrogach możemy teraz także zbierać ciała, które możemy rozkładać na organy i kości. Wszystkie organy pełnią funkcję składników, z których możemy tworzyć zombiaki (jeszcze ich mogę zrobić) lub specjalne przedmioty (np: bęben zwiększający "odnajdywanie ścieżek"). Ale pierwsze co rzuca się w oczy to ponura, mroczna Calradia - efekt tej mroczności potęguje muzyka, która choć męczącą to jednak świetnie pasuje do moda. Ogółem jest bardzo na plus! Tylko muszę jeszcze wytrzasnąć quaji board, a wtedy Calradię zaleją hordy moich Zombi! Hahaha!   

Vesamir:
Łooo wreszcie będę mógł pobawić się w Xardasa z Gothica ;D Już pobieram i coś czuję, że spędzę przy nim dużo czasu :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej