Mount&Blade - Modyfikacje > Mody do Mount&Blade

"Wiek Smuty" (Age of Turbulence) Rosyjski mod osadzony w XVIIw.

(1/289) > >>

Balian:
http://www.youtube.com/watch?v=RfX1tDCSLNo - Szarża naszej dumnej Husarii w tym modzie, gratulujemy Hyperowi za twórczość :D

Info odnośnie moda skopiowane z 81 strony aby wszyscy domyślili się co się dzieje z modem:

"Jakieś studio na Ukrainie, ukradło mod autorom bez ich zgody i zrobili z tego niby "swojego moda" Mount and Blade: Cześć i Chwała.
Link: http://www.hurtom.com/computers/games/5464-mount-and-blade-chest-slava-beta.html - tak na prawdę to ten sam mod z innym tytułem.

Jak to w duszy Słowianina bywa doszło do ostrej riposty w stronę Ukraińską. Ruscy że kradzież, Ukraina że przeprasza za studio. Chyba tylko Ficus, tak twórca moda Crusaders, który jest Ukraińcem i wychował się w Kijowie, zachował zimną krew i nie posłał ładnej wiązanki w stronę rosyjską, napisał, żeby zapomnieli o nienawiści, że jest mu wstyd za studio, że teraz Ukraina straciła w oczach za zuchwałość innych, ale to zostało jeszcze z czasów okupacji Polskiej. W każdym bądź razie, studio przeprosiło twórcę moda za "pożyczenie jedynie modeli" z tego moda do "swojego moda", że nie chcieli kraść, chodziło o modele i tak dalej, oraz poprosili twórcę czy mogą je zachować. To tyle.

To wyjaśnia tę ciszę na ich forum, być może mod upadł z tego powodu właśnie, albo nie upadł tylko twórcy muszą teraz robić wszystko od nowa, nie wiem. Jeżeli napisałem dość monotonnie i chaotycznie to przepraszam, ale pisałem z pamięci to co wyczytałem na ich forum."

Link do najnowszej wersji moda 0.990: http://narod.ru/disk/20501969000/Age%20of%20Turbulence%200.990.rar.html
Link do bety spolszczenia: http://www.przeklej.pl/plik/pl-rar-0023k75er96u
(Folder, a nie jego zawartość, kopiujesz do folderu z modem, a dokładnie do folderu languages, u mnie wygląda to tak: E:\GRY\Mount&Blade\Modules\Age of Turbulence\Languages...)

A w ramach historii, jak ktoś chce pierwsze bety obaczyć to może je pobrać o ile linki nie wygasły, u mnie działają, moim zdaniem najlepszą wersją moda była druga beta, z trzeciej wycięli Ukraińskie wioski itp, była lepsza niż trzecia najnowsza beta.

Stąd możecie pobrać drugą betę moda: http://www.megaupload.com/?d=40QEV1AH
Patch do drugiej bety, jest konieczny by beta działała poprawnie, za patch i link dziękujemy userowi |Swordsman|: http://www.przeklej.pl/plik/patch-rar-0023kp3ch5a5

Stąd możecie pobrać pierwszą betę moda: http://hotfile.com/dl/13632972/fdccb3a/Age_of_Turbulence.rar.html

Akcja moda jest osadzona w I połowie XVIIw. Frakcje rywalizujące to nasza kochana Rzeczpospolita, Księstwo Rosyjskie, Imperium Osmańskie, Tatarzy Krymscy oraz Kozacy Zaporoscy. W grze pojawiają się bronie palne, jak na razie mało, ale są dodatkowe budynki, więcej broni w tym kilka nowych szabelek, nowe zbroje (nawet niezła robota), historyczne postacie, różnorodność frakcji, oraz Husaria, Janczarzy czy Kozactwo.

Forum moda: http://rusmnb.ru/forum/index.php?board=20.0 niestety wymaga znajomości języka Rosyjskiego.

http://radikal.ru/F/s46.radikal.ru/i112/0902/1e/5346920a6f94.bmp.html

Screeny:
(click to show/hide)

To są screeny Siczy Zaporoskiej autorstwa Russian_Crusader, ponoć mają się tam znaleźć na murach armaty :)
http://s50.radikal.ru/i130/0906/e5/fb086b179476.jpg
http://s41.radikal.ru/i094/0906/14/8f4070f540b7.jpg
http://s60.radikal.ru/i170/0906/55/f09b4dd2c363.jpg

Główna premiera moda nie posiada jeszcze określonej daty. Autorzy choć milczą, nie powiadomili o zakończeniu prac, także mod jeszcze nie upadł.

Jeferiaz:
Husaria ma jakąś wieśniacką zbroję tutaj O_o

Kalpokor:
Jef nie wieśniacka tylko kirys/napierśnik, chyba że chodzi o jakość wykonania, tu się zgodzę. Co do skrzydeł to często były one po prostu przytwierdzone do siodła.

Castlebreaker:

--- Cytat: Balian w Sierpień 24, 2009, 13:09:06 ---
PS: Nie uważacie że skrzydła Husarskie powinny być wyżej.

--- Koniec cytatu ---

Nie. Skrzydła były przypinane do siodła (czyli nisko). Ale super info o tym modzie! pocieszyłeś mnie i zapełniłeś pustkę po nowym TEATRC.
Oby tylko była wersja angielska.--- Cytuj ---Дата выхода: В связи с занятостью автора мода выход перенесен на сентябрь 2009 года
--- Koniec cytatu ---

Tutaj chyba pisze, że mod zostanie wydany w tym roku ale nie wiem bo słabo znam ruski.

Balian:
Cieszę się że mogłem Cię pocieszyć. Ale i tak Husaria najlepiej prezentuje się w (tworzonym) modzie OiM. Dopiero co byłem pod wrażeniem moda Rus 13 Century, a już się dowiedziałem że Rosjanie tworzą moda w XVIIw, wg mnie to ten wiek jest najciekawszym wiekiem w historii Rzeczpospolitej Obojga Narodów i nie tylko. Mam nadzieję że nie zrobią z Polski słabeusza jak w grze Medieval II total war, ale mod to nie anty historyczna gra. Cóż mam nadzieję że Rosjanie przyłożą się i zrobią świetnego moda, mam też nadzieję że Polska nacja będzie również świetnie odwzorowana.

PS: Co nie zmienia faktu że bardziej czekam na "With Fire and Sword", nie chciałbym aby rosyjski mod o XVIIw wyszedł wcześniej od moda OiM. Cóż trzeba przyznać że Rosjanie mają łeb do robienia modów.

Tu jest tekst usera z forum o "With Fire And Sword"


--- Cytuj ---E tam, jeżeli chodzi o XVIIw to nikt go lepiej nie przedstawi jak Polacy. Swoją drogą w Rzeczpospolitej Obojga Narodów wieku XVII działo się chyba najwięcej, mam na myśli:
-wojny(Szwecja, Rosja, Turcja, Siedmiogród, Chanat Krymski i inni)
-powstania(Pawluka, Huni, Ostrzanina, Chmielnickiego)
-zdrady(Zdrady podczas powstania Chmielnickiego, podczas "Potopu" Szweckiego min, Litwa, Wielkopolska, Prusy, Podlasie)

Powiedźcie Panowie Bracia, któż lepiej ukaże wiek XVII niż Polacy???

--- Koniec cytatu ---

W sumie ma rację, ale za tego Rosyjskiego moda również trzymam kciuki.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej