Mount&Blade - Modyfikacje > Mody do Mount&Blade

Europe 1200

(1/46) > >>

Pifcio:
Przeglądając forum teleworlds trafiłem na ciekawą rzecz.....ktoś wypuścił moda, dosyć ciekawego, zacząłem z resztą w niego pogrywać, jest rozgrywany w zachodniej Europie, ale co ciekawe autor tego dzieła również chce dodać polską frakcję i jak pisze już jest gotowa, ale jeszcze pracuje nad kilkoma rzeczami jak np nowe miasta dla nowych frakcji....jak dla mnie dobra wiadomość , że w końcu zobacze Polske w m&b...:)

A tu macie linka: http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,61703.0.html

proud:
Też jakiś czas temu go testowałem i ... mnie nie zachwycił. Jest dość dużo błędów. Zaczynając od mapy (nie mam na myśli kształtu choć ten też jest trochę nie taki) są problemy z niektórymi przeprawami przez rzeki, czy choćby z wyprawą na wyspy gdzie nasza wesoła kompania zamiast ciąć najkrótszą drogą to wybiera drogę z plaż normandii (jakaś aluzja;)), jest jeszcze wygląd (topografia) terenu, przedstawia to się tak, że pomykasz sobie równiną (znaczna część mapy), aż tu nagle docierasz do szczytów gór, które wyrastają jakby z miejsca. Innymi problemami są brakujące zbroje które wywalają błąd oraz problemy z jednostkami. Niektóre galopują bez butów, inne po awansie stają się słabsze od poprzedniego stopnia rozwoju. Do tego dochodzi mała mapa (dużo odchodzi na akweny wodne, a autor nie powiększył zbytno mapy), mało rozwinięte drzewka rozwoju i ... dalej nie pamiętam bo grałem tylko chwilę.

Pifcio:
Wiem, wiem zauważyłem również te błędy, ale właśnie autor wypuścił nowszą wersję i jest tych bugów coraz mniej, najważniejsze, że nadal ją dopracowuje a ja czekam na tą polską frakcję:)

proud:

--- Cytat: pwi7aaf w Maj 18, 2009, 14:23:51 ---(...) a ja czekam na tą polską frakcję:)

--- Koniec cytatu ---
Szkoda że wcześniej o niej nie pomyślał, zwłaszcza, że teren pozostał tam pusty.

Castlebreaker:
Jak dla mnie modzik rewelacja - mimo bugów, które są na bierząco poprawiane. Dłuuuugie godziny nad nim spędziłem- rewelka!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej