Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Drzewo genealogiczne klanów The Deluge  (Przeczytany 1916 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Samijło Kiszka

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 5
Odp: Drzewo genealogiczne klanów The Deluge
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 09, 2019, 19:24:19 »
To ja też trochę dorzucę. Z Freikompanii (jeszcze wtedy pruskiej, z Jarzem przede wszystkim, a już nie Prusakiem) odłączyło się kilku graczy i powstała Rota Zaporowska, stąd nasze śmieszne hehe kozackie nicki. Po miesiącu (XD) i olaniu jednego z współzałożycieli (tak, chodzi o Rafarda) powstał kolejny, tym razem dłużej trzymający się klan, Chorągiew Elearska (a nie jak ktoś wspomniał, że z Hakka czy CzKR) Grali w lidze, nawet jakieś turnieje duelowe organizowali i to z nagrodami! xD Po licznych "perypetiach" powstały z tego wszystkiego dwa klany, Gwardia Papieska i Jazda Wołoska. GP brało nawet udział w eventach przez rok czy dwa, a JW w miarę szybko upadło. W późniejszych latach członkowie tych obu klanów grali z tagami GP i ChE, zależnie od pogody i nastroju.

EDIT: Aaaa, Hakka powstało też w 2013, po ChE
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2019, 19:28:55 wysłana przez Samijło Kiszka »
2000 (14) jest mniejsze od 1999 (15)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 875
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 11, 2019, 11:41:25 »
Co do Masonów [...]
Dorzucę swoje kilka groszy ws Masonów.
Generalnie owszem, IvE traktował to jako kontynuację KiSu IIRC (główny zainteresowany musiałby się wypowiedzieć), natomiast okoliczności ich powstania są dosyć odmienne.
IvE chciał rozruszać Deluge'a i planował z Irgenem sporą kampanię na tym module - coś trochę jak kampania forumowa, tyle że zamiast w świecie Calradii, działaby się w okresie Potopu, no i bitwy rozgrywane byłyby normalnie na MP, podczas gdy w FK tylko król Zendaru grał na jednym sejwie w singlu.

Plan był bardzo ambitny i jego realizacja zajęła sporo czasu, a jak wiemy, Barbi ma czasami słomiany zapał i znudził się projektem. W związku z tym postanowił zorganizować Deluge Cup, normalny turniej na module. Przy czym było tam dosyć sporo zmian względem Ligi Deluge'a i wielu core'owym graczom modułu się to nie spodobało - a zwłaszcza fakt, że IvE nie chciał w puli map Krakowa i nie zgadzał się na żadne dyskusje w tej sprawie, twierdząc że mapa jest niezbalansowana. W temacie dyskusyjnym wyróżniali się wówczas aktywnością z jednej strony Rivet, Spider i Askorti, a z drugiej IvE, Ganczo i Netoman.

W tym czasie Masoni mieli już wątek na TFW, choć nie zagrali jeszcze oficjalnego meczu. IvE wspominał, że nic nie motywuje tak innych do rywalizacji i nie ściąga uwagi, jak drama. No i ją wywołał. Poza dyskusją było dosyć sporo docinków, trochę porównywania epenisów, no i doszło do tego, że RW wyzwało Masonów (albo na odwrót) na mecz na Krakowie, który ostatecznie przegraliśmy 14:6. Koniec końców, Iwomichu postanowił współorganizować turniej z IvEm, ale chyba nic z tego nie wyszło. Masoni w międzyczasie wygrali drugi mecz, z Hakka, i jakoś tak zostaliśmy - technicznie rzecz biorąc cały czas aktywni, natomiast faktycznie jako klan spotykaliśmy się tylko od święta na mecze, część z nas grywała sobie regularnie na module, natomiast nie jako stabilna grupa.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 249
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 11, 2019, 23:45:04 »
Przypominam ze to Masoni zatrzymali supremacje Chk

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline vtz

• Moderator Klanów
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 155
  • a.k.a. Rudy Karzeł
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 13, 2019, 18:49:07 »
Przypominam ze to Masoni zatrzymali supremacje Chk

A co to za bujda? Gallo wygrało z ChK w finale DWC tego samego dnia co Masoni, ale 2 godziny wcześniej. I to lepszym wynikiem :V

Offline Kradus

• Admin Junior
  • Giermek
  • **
  • Piwa: 402
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 13, 2019, 19:32:05 »
A co to za bujda? Gallo wygrało z ChK w finale DWC tego samego dnia co Masoni, ale 2 godziny wcześniej. I to lepszym wynikiem :V

O meczu z Gallo ludzie zapomnieli kiedy mecz z Masonami się rozpoczął. Przypomnę, że mecz z Masonami byl szeroko komentowany przed i po, urosła wokół niego gruba drama.

Offline vtz

• Moderator Klanów
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 155
  • a.k.a. Rudy Karzeł
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 13, 2019, 21:53:46 »
W momencie zaczęcia meczu ChK-Masoni supremacja ChK była już zakończona. Już nie mówiąc o tym że IvE nigdy nie wysłał czekolady, którą mi obiecał w razie pokonania ChK HRE na Ruinach. Chcecie czegoś tam co ChK wam obiecało jeśli przegrają, a wasz lider sam nie jest honorowy i nie wywiązał się z przegranego zakładu.
Gallo>Masoni

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 875
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 14, 2019, 00:38:54 »
Proszę nie szkalować Masonów.
Dziękuję.
Pozdrawiam.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Wójt
  • **
  • Piwa: 608
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 14, 2019, 08:11:44 »
W momencie zaczęcia meczu ChK-Masoni supremacja ChK była już zakończona. Już nie mówiąc o tym że IvE nigdy nie wysłał czekolady, którą mi obiecał w razie pokonania ChK HRE na Ruinach. Chcecie czegoś tam co ChK wam obiecało jeśli przegrają, a wasz lider sam nie jest honorowy i nie wywiązał się z przegranego zakładu.
Gallo>Masoni

Trzeba tutaj wyjasnić. Świeżo po zakładzie poprosiłem o adres i został mi on wysłany. Potem jednak przypomniałem się iż zagubiłem ów adres i poproszę o przypomnienie w celu wysłania czekolady. Od tamtej pory cisza. W każdej chwili jestem zwarty i gotowy do wysłania czekolady a nawet dwóch w wypadku wysłania mi adresu najlepiej drogą PW na tawernie.

. Koniec końców, Iwomichu postanowił współorganizować turniej z IvEm, ale chyba nic z tego nie wyszło.

RW olało sprawę, nawet po tym jak zgodziłem się na Kraków. Mydlili oczy że chcą organizować razem turniej i sprawę olali. Ja sam byłem osamotniony i nikt do Cupa się nie zapisał.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2019, 08:14:20 wysłana przez ^IvE »

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 17, 2019, 18:18:02 »
Gallo>Masoni
Siema, Masoni oprócz wygrania z ChK maja nadal graczy w każdym SZANUJĄCYM SIĘ KLANIE na delugu. Agentura Ivego > Jakies gulu na kiju

Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Kubus002

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 19, 2019, 19:10:47 »
A gdzie jest RP (Regiment Podkarpacki)? Czy ktoś jeszcze pamięta Big Maca aka Big Dicka? :D

PS: jak jest to sorry, nie przeglądałem jakoś mega dokładnie

Offline Garfieldoo

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 12
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 20, 2019, 00:46:18 »
To na tym modzie są jakieś szanujące się klany? xd

Offline Adamek321

• Opój
  • *
  • Piwa: -13
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 21, 2019, 22:50:29 »

No oczywiście ,że Holy Fork Order !

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2019, 10:12:05 »
No oczywiście ,że Holy Fork Order !
Do Ciebie wystarczy strzelać, żebyś przestał się szanować.

W sumie to z cztery bym znalazł

Offline Adamek321

• Opój
  • *
  • Piwa: -13
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 22, 2019, 14:40:17 »
Do Ciebie wystarczy strzelać, żebyś przestał się szanować.
W sumie to z cztery bym znalazł

A do ciebie cokolwiek napisać :)

Offline Sarmata

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2019, 04:35:46 »
Brak Skrzydlatej Kompaniji jest karygodny

Dziękujemy serdecznie za pamięć :D

A co do samej grafiki, to zwrócę uwagę na kilka spraw związanych z SK :D - Z grafiki wynika, że powstaliśmy początkowo jako klan Anno Domini, po czym zmieniliśmy nazwę na Skrzydlata Kompanija. Nie wiem, skąd takie informacje, ja osobiście na przykład nigdy o takim klanie nie słyszałem, i na pewno się z nich nie wywodzimy :D Powstaliśmy na Deluge faktycznie w 2012 roku, nawet trochę wcześniej, niż zimą, ale mniejsza o to. Ale graliśmy również w roku 2016 w podobnym składzie, i gramy teraz, miło by było, gdybyście uwzględnili to w kolejnej edycji grafiki :D

No i na koniec mojego czepialstwa - cóż to za Skrzydlata Gwardia z lat 2012-2014 z naszym herbem i jako część Konfederacji Archanielskiej? Jako żywo to nie my ;)

Tym nie mniej wielki szacunek wobec autora za chęć zebrania tych informacji mimo rozproszenia informacji! :D