Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Ankieta świąteczna (zasady przyznawania punktów w 1 poście)

Bruce Campbell
3 (25%)
Laalaa
1 (8.3%)
Romanow
4 (33.3%)
Edzio Redzio
3 (25%)
Jarll
1 (8.3%)

Głosów w sumie: 7

Głosowanie skończone: Styczeń 02, 2019, 13:55:31

Autor Wątek: [2018] Tawerniana Choinka  (Przeczytany 1382 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 893
[2018] Tawerniana Choinka
« dnia: Grudzień 16, 2018, 14:23:25 »
Witajcie! W ramach świątecznego konkursu widzimy się już po raz jedenasty (odbywa się on co roku od 2008). Form tego konkursu było już wiele, zwłaszcza przez ostatnie lata, kiedy próbowałem tworzyć nowe i nietypowe formy konkursowe. W tym roku forma ta będzie prostsza niż w zeszłym, a nawiązywać będzie do tych klasycznych konkursów sprzed 2014. Ale tyle tego krókiego wstępu.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział należy wykonać zadanie główne i napisać tutaj posta, w którym deklarujecie chęć udziału. Ponadto można również wykonać opcjonalne zadania dodatkowe. Można je zgłaszać w poście zgłaszajacym się do konkursu, a można to robić też później w oddzielnym poście. Dla ułatwienia prosimy jednak, by na początku posta dodawać odpowiednie tagi, które nam ułatwią potem sprawdzanie wyników konkursu. W tym celu w poście zgloszeniowym dodawajcie: #zgłoszenie, a w postach z zadaniami dodatkowymi #zadanie1, #zadanie2  itd (według numeracji zadań dodatkowych).

(click to show/hide)

Na czym to polega?

Konkurs świąteczny nowego cyklu "Tawerniana Choinka", jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do ozdabiania i przystrajania. W szerszym kontekście chodzi o forum, a konkretnie o ozdabianie swoich profilów. Wszystkie zadania można wykonywać do końca trwania konkursu, tj. do 26 grudnia (włącznie).

Zadanie główne (wymagane do udziału)
  ★ Świąteczny łańcuch - polega na ozdobieniu swojego profilu (awatar i/lub sygnaturka) w sposób dowolny, aby oddawało to świąteczny klimat

Zadania poboczne (niewymagane, ale można z nich zdobyć dodatkowe punkty)
  ★ Zadanie1 - stwórz mema związanego ze sceną lub grą (bonus za tematykę świąteczną ; nie może łamać regulaminu)
  ★ Zadanie2 - ułóż świąteczne życzenia dla Tawernowiczów

Jak to jest punktowane?

Po zakończeniu konkursu ozdobione profile zostaną poddane podwójnej ankietyzacji. Pierwsza ankieta będzie publiczna i będą w niej mogły zagłosować wszystkie osoby, które zarejestrowały się najpóźniej 16 grudnia o godzinie 14:00. Każdy będzie miał dowolnie dużo głosów, by zagłosować na każdy profil, który uznacie, że zasługuje na wyróżnienie. Druga ankieta zostanie wypełniona przez członków administracji i moderacji Tawerny, którzy nie wezmą czynnego udziału w konkursie.

Ankieta publiczna będzie punktowana według ilści uczestników, ale od końca. A więc osoba/osoby, które zajmą miejsce 1 w ankiecie dostaną tyle punktów, ilu było uczestników, a miejsce ostatnie dokładnie 1 pkt.

Członkowie załogi będą za to przyznawać każdemu z uczestników punkty w zakresie (1,10), po czym każdy uczestnik otrzyma do wyniku ilość punktów rownowartą średniej tych ocen.

Warto zaznaczyć tutaj, że ozdabianie (jak i wykonane zadania dodatkowe) nie mogą łamać regulaminu, w przeciwnym wypadku uczestnik zostanie zdyskwalifikowany.

Poniżej będzie podania punktacja zadań dodatkowych (gdy zostaną już ujawnione).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2018, 20:01:36 wysłana przez Dyktator »

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 890
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [2018] Tawerniana Choinka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2018, 22:47:36 »
#zgłoszenie

Zgłaszam się do konkursu. Ustawiłem sobie nowy-stary avatar ze świątecznym Brucem Campbellem trzecie święta pod rząd, który przerobiłem w przeszłości z tej grafiki promocyjnej. Do tego tekst osobisty zmieniłem z 21. Pułk Piechoty THD na 21. Pułk Piechoty św. Mikołajów, a miejsce pobytu z BIAŁE GETTO na BIAŁE ŚWIĄTECZNE GETTO. Do tego podmieniłem swoją sygnaturkę i ustawiłem sobie kadr z bardzo dobrego filmu (polecam!) The Nightmare Before Christmas.

Nawiasem mówiąc, to mój post #8000.

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2018, 21:36:10 »
Dodano pierwsze bonusowe zadanie:

★ Zadanie1 - stwórz mema związanego ze sceną lub grą (bonus za tematykę świąteczną ; nie może łamać regulaminu)

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2018, 20:01:50 »
Dodano drugie zadanie bonusowe:

★ Zadanie2 - ułóż świąteczne życzenia dla Tawernowiczów

Offline Laalaa

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 108
  • Tumulec Kamil Adrian
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2018, 20:58:25 »
#Zgłoszenie

Zgłaszam się do konkursu. Mój Adi ma teraz czapeczke.
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 890
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2018, 23:03:52 »
    #zadanie2
    Życzę:
    • wszystkim Tawernowiczom spokojnego i pełnego sukcesów na różnych polach roku, niewielu banów czy tam ostrzeżeń i produktywnie spędzonego czasu
    • Tawernie nowej skórki i powiększenia się aktywności
    • ekipie prowadzącej więcej czasu wolnego i zapału, a przede wszystkim - więcej szacunku ze strony użytkowników portalu
    A do tego:
    • Bojarowi więcej szekli, bo na czym innym może mu zależeć
    • IfEmu sukcesów w życiu zawodowym i żeby nie przyszło mu do głowy reaktywować Masonów
    • Kamillowi skutecznej zmiany nicku oraz zasłużonego awansu na globala
    • Kokoszowi zdania maturki i pozytywnego rozwiązania trapiących go poważnych dylematów sercowych
    • Kradusowi spełnienia marzenia wystąpienia w programie MasterChef
    • Octavianowi powodzenia w projektach
    • Shantiemu żeby mu na porządne koszule starczyło

Offline Romanow

• Opój
    • *
    • Piwa: 15
    • "Litewski chamie. Klęknij przed polskim panem"
    « Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2018, 00:40:30 »
    #Zgłoszenie

Trochę zabawy w starym paincie ale coś tam zawsze zrobione. :D
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2018, 00:41:58 wysłana przez Romanow »

Offline Edzio Redzio

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 6
    « Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2018, 01:47:39 »
    #Zgłoszenie
    ,,Ja bym skłamał, gdybym mówił, że pracuję (…). Ja mam obowiązek wobec ludzi. Trudno, żebym jechał na spotkanie, przed wsią stawał, ziemią ręce brudził, odciski sobie robił i mówił: „Chłopy, ja jestem z was!”. Nie. Ja jestem ich przywódcą!" ~ Andrzej Lepper

Offline Jarll

• Hulaka
    • *
    • Piwa: 8
    « Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2018, 14:03:48 »
    #zgłoszenie

Drodzy gracze Warbanda życzę wam aby kolejny rok był obfity we fragi, żeby serwery nie lagowały, tawerna się nie psuła i klany nie rozpadały :)
    « Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2018, 19:55:43 wysłana przez Jarll »

Offline Romanow

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 24, 2018, 15:05:30 »
    #zadanie 1

Offline Romanow

• Opój
    • *
    « Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2018, 00:37:55 »
    #zadanie2
    Życzę wszystkim użytkownikom tawerny dużo szczęścia w życiu prywatnym, jak i karierze w naszej kochanej grze Mount&Blade Warband.
    Mniejszej ilości dram szczególnie na nw, zażegnania niektórych niepotrzebnych tarć pomiędzy klanami.
    Adminom i moderatorom życzę, aby następny rok był spokojny w pracy i aby Indian nie atakował co niedziele swoimi altami.

Offline Octavian

• Zbrojny
    • *
    • Piwa: 415
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2018, 13:12:17 »
    Ja chciałem wszystkim tawernowiczom życzyć Wesołych Świąt i oby nadchodzący rok był dla was choć w połowie tak dobry jak ten, który odchodzi.

Dziękuję za ładnie za wsparcie, miło tutaj być z WAMI! :)

Online Kradus

• Admin Junior
    • Giermek
    • **
    • Piwa: 425
    « Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2018, 13:59:39 »
    Utworzona została ankieta do głosowania na uczestników konkursu. Poniżej znajdziecie zasady przyznawania punktów.
    Ankietę można wypełnić do 2 stycznia 2019 r., do godz. 12 (proszę nie sugerować się godziną podaną u góry w ankiecie).

Po zakończeniu konkursu ozdobione profile zostaną poddane podwójnej ankietyzacji. Pierwsza ankieta będzie publiczna i będą w niej mogły zagłosować wszystkie osoby, które zarejestrowały się najpóźniej 16 grudnia o godzinie 14:00. Każdy będzie miał dowolnie dużo głosów, by zagłosować na każdy profil, który uznacie, że zasługuje na wyróżnienie. Druga ankieta zostanie wypełniona przez członków administracji i moderacji Tawerny, którzy nie wezmą czynnego udziału w konkursie.

Ankieta publiczna będzie punktowana według ilści uczestników, ale od końca. A więc osoba/osoby, które zajmą miejsce 1 w ankiecie dostaną tyle punktów, ilu było uczestników, a miejsce ostatnie dokładnie 1 pkt.

Członkowie załogi będą za to przyznawać każdemu z uczestników punkty w zakresie (1,10), po czym każdy uczestnik otrzyma do wyniku ilość punktów rownowartą średniej tych ocen.

Online Kradus

• Admin Junior
    • Giermek
    • **
    • Piwa: 425
    « Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 18, 2019, 13:59:55 »
    Wyniki konkursu są następujące:
    1. Miejsce: Romanow (8.25 pkt)
    2. Miejsce : Bruce Campbell (8 pkt)
    3. Miejsce: Edzio Redzio (5.75 pkt)
    4. Miejsce: Jarll (5 pkt)
    5. Miejsce: Laalaa (3.25 pkt)

Jeszcze małe słowa wyjaśnienia - ze względu na małą liczbę głosów w ankiecie publicznej zdecydowaliśmy zmniejszyć skalę naszej punktacji z 1-10 do 1-5, by nie miała aż takiego wpływu na wyniki konkursu... które to niestety są tak późno ze względu na pewne komplikacje i dość dużo obowiązków natury prywatnej z mojej strony - także mea culpa. Już nigdy nie powinno się to powtórzyć. Za moment zostanie przydzielona zwycięzcy sygnaturka. Wszystkim uczestnikom gratuluję wyników!