Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nominacje do plebiscytu na Gracza Roku: The Deluge 2018  (Przeczytany 3395 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 251
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
Odp: Nominacje do plebiscytu na Gracza Roku: The Deluge 2018
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 29, 2018, 20:05:58 »
A gdzieś mam tam jakiś śmieszny plebiscyt w którym stare konie lub  osoby z delugem niezwiązane się wypowiadają - to nigdy nie oddaje aktualnego stanu.Jeśli myślisz ,że ja to chce wygrać to się nie martw ,ja po prostu nieraz albo sobie robię jaja i śmieje się z ludzi którzy śmiesznie mi odpisują albo po protu (jak w twoim przypadku) chce się dowiedzieć więcej na jakiś temat bo tutaj ludzie nieraz takie głupoty wypisują ,że klękajcie narody ....
Ziombel, ChM jako zamkniete community tez nie powinno miec prawa glosu, skoro STARE KONIE NIEZWIONZANE Z DELUNGIEM SIE WYPOWIADAJOM

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Matim

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 53
  • Matim loves you
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 30, 2018, 19:30:25 »
Ive - definitywnie postać mająca najlepszy wpływ na deluge, nie tylko w 2018 ale przez całą długość istniena moda (począwszy od WFaS'a), organizacja eventów (jego właśnie eventy pamiętam jako te, które na deluge sprawiały mi najwięcej frajdy), no i oczywiście jego klan ludzi nie będących spinaczami, dodających przyjemnego klimatu community deluge, a jednocześnie będącymi na najwyższych pozycjach patrząc na skilla. Definitywnie faworyt w walce o tytuł gracza roku 2018.

Garfield - zaraz po Ive najlepszy lider na scenie, bez niego deluge już dawno by przestał istnieć.

blackhawk - Genialny strateg, przywódca, omnipotentny wizjoner, Sun Tzu naszej ery, ma potencjał w przyszłości stworzyć konkurencję dla jednak niepokonanego (w innych dziedzinach niż deluge) Adamova

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Wójt
  • **
  • Piwa: 609
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 02, 2018, 14:39:11 »
Adamek jesteś najwspanialszy aż spaliłem moje czerwone galoty pod wpływem twojej erudycji i mocy argumentów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2018, 14:45:45 wysłana przez ^IvE »

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 893
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 03, 2018, 00:31:38 »
Do półfinałów awansowali:

1. Vtz (13 nominacji)
2. Szeki (12 nominacji)
3. Adamek321 (11 nominacji)
4. New War (11 nominacji)
5. Popowicz (6 nominacji)
6. Muzg (3 nominacje)
7. IvE (3 nominacje)
8. Czeremis (0 nominacji - obrońca tytułu)

Wkrótce pojawi się zbiorowy temat na półfinały. Każdemu kandydatowi będziecie mogli przyznać w zależności od uznania od 0 do 3 głosów. Do finałów awansują 2-3 osoby, które zbiorą tych głosów najwięcej. Powodzenia!