Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nominacje do plebiscytu na Gracza Roku: The Deluge 2018  (Przeczytany 3107 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adamek321

• Opój
  • *
  • Piwa: -13
Odp: Nominacje do plebiscytu na Gracza Roku: The Deluge 2018
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 21, 2018, 18:33:54 »
Skończcie z tym bezbecznym pickowaniem Adamka błagam

Co przez to rozumiesz ?

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 249
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2018, 18:51:24 »
Co przez to rozumiesz ?
Że zasłużyłeś na inny tytuł

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Dawry

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2018, 18:54:15 »
vtz - za Ligę
New war - za Ligę
Szeki - za momentalne zrobienie z GoNu najlepszego klanu na Delugu i wygranie ligi
Garfield - za wywalenie Martha z ChK // nominacja nieuznana przez nieodpowiednie uzasadnienie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2018, 00:09:21 wysłana przez Dyktator »

Offline Moontoor

• Moderator Globalny
  • Utracjusz
  • **
  • Piwa: 108
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 21, 2018, 18:54:26 »
Zasłużył na ten konkretny tytuł bo się stara i coś robi. Na inny tytuł to zasługują osoby które nic nie robią oprócz wyśmiewania innych.
Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!
(click to show/hide)

Offline Szeki

• Moderator
  • Pijus
  • *
  • Piwa: 42
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 22, 2018, 00:53:03 »
Istnieje spora różnica pomiędzy staraniem się i robieniem "coś" a zrobieniem czegoś dla dobra community jednocześnie zasługując na podobny tytuł
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Wiadomo, że SI wygra))

Offline Adamek321

• Opój
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 22, 2018, 15:50:51 »
Istnieje spora różnica pomiędzy staraniem się i robieniem "coś" a zrobieniem czegoś dla dobra community jednocześnie zasługując na podobny tytuł

Ale nie rozumiem o co ci chodzi.Na początek organizowałem eventy które tak z 3 miesiące trwały (na które co prawda nie aż takie tłumy przychodziły ,no ale był to przecież środek wakacji) oraz z miesiąc temu zacząłem organizować picukpy (które jak widać naprawdę mocno się przyjęły ). Na dodatek posiadam największy i najaktywniejszy klan na Delugu który oprócz grania meczy lub eventów ,gra sobie tak na serwerach (czyli z grubsza nowe twarze sprowadzam).Dobrze wiesz że gdyby mnie nie było to deluge by dawno umarł - no po prostu ChM trzymało je (razem z PI) w ryzach i względnej żywości.W przeciwieństwie do ciebie i GoNu który w ogóle modem zainteresowany nie jest,nie licząc kilku meczy oraz notorycznego trollowania ,tk na eventach i ogólnego zachowywania się jak zwierzęta.Więc może zamiast biernego brania udziału sam coś wymyśl a nie obśmiewaj innych (szczególnie że my na luzie ze 20 osób zbierzemy a wy nawet 10 osób w sobotę wieczorem nie umiecie).

Offline Szeki

• Moderator
  • Pijus
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 22, 2018, 16:28:31 »
:)
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2018, 16:44:59 wysłana przez Szeki »
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Wiadomo, że SI wygra))

Offline Joloomen

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 3
  • Wir sind verloren...
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 22, 2018, 16:49:31 »
vtz - dobrze wie za co
projzen - powinien wiedzieć za co
issus - nigdy się nie dowie za co

Nominacje nie spełniają wymogów ich uzasadniania, dlatego nie będą brane pod uwagę.

jeżeli bez adamka deluge by umarł, to może powinien?

« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2018, 16:27:57 wysłana przez Dyktator »

Offline Adamek321

• Opój
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 22, 2018, 17:02:07 »
:)
(click to show/hide)

Ja w ogóle nie rozumiem z czym ty masz problem - ludzie oddają głosy ,ale tylko ty i ganczo macie problem że ktoś na mnie zagłosował.No chłopaki ,naprawdę jeżeli nie przemawiają do was moje argumenty lub to co robię to spoko ,możecie zagłosować na kogo innego.W każdym razie opinia o mnie jest mieszana (tak ,szeki ty i twoi koledzy nie tworzycie całej sceny).A co do tych zwierząt ,to proszę odpowiedz sobie na pytanie ,jakie jest z grubsza wasze zachowanie ?

PS. Może i byłoby przyjemniejszym miejscem ale byłoby wyludnione (czyżby ci zabrakło argumentów ,że się tak łatwo wycofujesz ? :)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Wójt
  • **
  • Piwa: 608
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 22, 2018, 17:13:27 »
Po to jest ten temat aby dyskutować. Moim zdaniem każde działanie może być skrytykowane no taka dola niestety. Nie wystarczy działać aby być lubianym Adamek jako postać kontrowersyjna niektórzy Ci przyklasną bo rozkręcasz scenę inni mają Cię po prostu dość jako największą gangrenę i nic nie poradzisz.  Także bawcie się miło a kto wygra i jakie zasługi przechylą szalę to się okaże.

Offline Adamek321

• Opój
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 22, 2018, 17:14:13 »
Po to jest ten temat aby dyskutować. Moim zdaniem każde działanie może być skrytykowane no taka dola niestety. Nie wystarczy działać aby być lubianym Adamek jako postać kontrowersyjna niektórzy Ci przyklasną bo rozkręcasz scenę inni mają Cię po prostu dość jako największą gangrenę i nic nie poradzisz.  Także bawcie się miło a kto wygra i jakie zasługi przechylą szalę to się okaże.

Bardzo dobre słowa IvE

Offline Szeki

• Moderator
  • Pijus
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 22, 2018, 18:24:24 »
Nie chciałem się wdawać w dyskusje z tobą adamku bo wiem jak to się kończy patrząc na nasze ostatnie rozmowy albo chociażby stare wątki ligi deluga. Nie chce tracić czasu na mówieniu do ściany to dopowiem to czego nie zrobiłeś chwaląc się osiągnięciami. Pomijając jakoś eventów które prowadziłeś (a szczególnie nagły spadek klanów anglojęzycznych biorących udział w nich) przestałeś je prowadzić ponieważ przy pierwszej okazji zabrano ci admina. Pickupy po tym jak zacząłeś wyrzucać ludzi którzy ci nie odpowiadali ze swojej grupy przeniosły się na nową, nawet spora część osób z chm tam dołączyła ale ty dalej idziesz w zaparte xd
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Wiadomo, że SI wygra))

Offline Laalaa

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 98
  • Tumulec Kamil Adrian
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2018, 18:35:15 »
Ja w ogóle nie rozumiem z czym ty masz problem - ludzie oddają głosy ,ale tylko ty i ganczo macie problem że ktoś na mnie zagłosował.No chłopaki ,naprawdę jeżeli nie przemawiają do was moje argumenty lub to co robię to spoko ,możecie zagłosować na kogo innego.W każdym razie opinia o mnie jest mieszana (tak ,szeki ty i twoi koledzy nie tworzycie całej sceny).A co do tych zwierząt ,to proszę odpowiedz sobie na pytanie ,jakie jest z grubsza wasze zachowanie ?

PS. Może i byłoby przyjemniejszym miejscem ale byłoby wyludnione (czyżby ci zabrakło argumentów ,że się tak łatwo wycofujesz ? :)
Zostałem wywołany więc odpowiadam, tak to zwierzę to ja, tak zabijam Ci konia kiedy mogę lub ciebie tłumacząc się missclickiem albo lagiem(no co poradzę, że inea mi neta obcina akurat jak celuje w twoją linie) ale naprawdę bez powodu tego nie robię(a właściwie to robimy) xD Rzucasz się do GoNu i nazywasz nas zwierzętami lub jebanymi zdrajcami (pozdro lemoniad) a po meczu na PP przychodzisz, żeby popłakać jakimi to my jesteśmy gównami i zremisowaliśmy na farcie. Ożywiałeś deluga przez wakacje? Nie no gratki stary (fallus Ci urus/zmalau z tego powodu?). Masz największy klan na delugu? No wow po prostu Nobla mu dajcie (kij z tym, że jeden gracz GoNu/gallogeji jest wart 3 twoich a twoje chłopaki w większości do czego się nadają to na screena żeby mamie pokazać ile ludzi cię słucha w grze. Mówisz, że GoN to nie jest cała scena? No to prawda akurat ale naprawdę większość liderów klanów z deluga (i nie tylko) mają z ciebie polewkę i szacunek dla twojej osoby na scenie jest nieciekawy. Sprowadzasz nowe twarze? No super po prostu tylko to nie działa na korzyść tej sceny jeśli pierwszą osobą którą poznają jesteś ty(pierwsze wrażenie, potem jeszcze ludzie pomyślą, że w każdym klanie tak jest). Mógłbym tak dalej wymieniać twoje akcje ale na tsie GoNu masz chyba ze 3 kanały o tym dlaczego cię tam (i w innych miejscach) nie lubią i nie szanują, poza tym żeby nie psuć sobie humoru to usuwam takie akcje z pamięci.
Mam nadzieję, że będzie z tobą jak z jarlem i kiedyś w końcu zmądrzejesz nie będziesz tak odwalał (chociaż wtedy będzie trochę nudno ale przeżyjemy).

W skrócie kreujesz się na ofiarę a masz swoje za uszami :>

Nominuję Szekiego za całokształt.
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Adamek321

• Opój
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2018, 18:49:05 »
Pomijając jakoś eventów które prowadziłeś (a szczególnie nagły spadek klanów anglojęzycznych biorących udział w nich) przestałeś je prowadzić ponieważ przy pierwszej okazji zabrano ci admina. Pickupy po tym jak zacząłeś wyrzucać ludzi którzy ci nie odpowiadali ze swojej grupy przeniosły się na nową, nawet spora część osób z chm tam dołączyła ale ty dalej idziesz w zaparte xd
No a co miałem z tymi klanami robić jak ja im kilka razy pisze że event a oni mi odpisują że "we have summerbreak" - więc to nie moja wina tylko prędzej ich sama.Z kolei straciłem admina z błahego powodu - po prostu dałem kilka dni wcześniej koxusowi bo chciał obie z ludźmi na reloaded inwazję pograć (bo i tak kilka dni później miał go dostać ,bo przecież event historyczny miał organizować).Nie za bardzo wiem o jakie zaparte chodzi - przejeliście sobie inicjatywę tych pickupów ,no i bardzo dobrze,cieszę się że ożywiam tą scenę swymi pomysłami , w każdym razie nie chcesz to nie dyskutuj bo znowu ty i twoi ludzie zaczniecie tylko bluzgać i obrażać.

EDIT:
Zostałem wywołany więc odpowiadam, tak to zwierzę to ja, tak zabijam Ci konia kiedy mogę lub ciebie tłumacząc się missclickiem albo lagiem(no co poradzę, że inea mi neta obcina akurat jak celuje w twoją linie) ale naprawdę bez powodu tego nie robię(a właściwie to robimy) xD Rzucasz się do GoNu i nazywasz nas zwierzętami lub jebanymi zdrajcami (pozdro lemoniad) a po meczu na PP przychodzisz, żeby popłakać jakimi to my jesteśmy gównami i zremisowaliśmy na farcie. Ożywiałeś deluga przez wakacje? Nie no gratki stary (fallus Ci urus/zmalau z tego powodu?). Masz największy klan na delugu? No wow po prostu Nobla mu dajcie (kij z tym, że jeden gracz GoNu/gallogeji jest wart 3 twoich a twoje chłopaki w większości do czego się nadają to na screena żeby mamie pokazać ile ludzi cię słucha w grze. Mówisz, że GoN to nie jest cała scena? No to prawda akurat ale naprawdę większość liderów klanów z deluga (i nie tylko) mają z ciebie polewkę i szacunek dla twojej osoby na scenie jest nieciekawy. Sprowadzasz nowe twarze? No super po prostu tylko to nie działa na korzyść tej sceny jeśli pierwszą osobą którą poznają jesteś ty(pierwsze wrażenie, potem jeszcze ludzie pomyślą, że w każdym klanie tak jest). Mógłbym tak dalej wymieniać twoje akcje ale na tsie GoNu masz chyba ze 3 kanały o tym dlaczego cię tam (i w innych miejscach) nie lubią i nie szanują, poza tym żeby nie psuć sobie humoru to usuwam takie akcje z pamięci.
Mam nadzieję, że będzie z tobą jak z jarlem i kiedyś w końcu zmądrzejesz nie będziesz tak odwalał (chociaż wtedy będzie trochę nudno ale przeżyjemy).

W skrócie kreujesz się na ofiarę a masz swoje za uszami :>

Nominuję Szekiego za całokształt.

No widzę że dzieci zaczęły pisać - jak zwykle gon tylko obrażać umie i próbuje mi wmówić jaki to jetem okropny  i żałosny, hehe dzieciaku weź ty lepiej już nic nie pisz bo ten komentarz jest po prostu żałosny.Naprawdę, to jednak jest wątek do głosowania a nie do wypowiadania się typów którzy ostatnio grali jakieś kilka miesięcy temu lub którzy przychodzą raz na ruski rok.

PS.Widzę szeki uwolnił psy ze smyczy :)

>No widzę że dzieci zaczęły pisać - jak zwykle gon tylko obrażać umie
>Widzę szeki uwolnił psy ze smyczy

Weź się zdecyduj Adamek, czy brniesz obrażanie jest ok czy nie? A tak poza tym, to przypominam o Regulaminie Forum. Tam o obrażaniu znajdziecie konkretny punkt. Pozdrawiam // Kradus
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2018, 19:06:59 wysłana przez Kradus »

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 249
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2018, 20:49:24 »
Imo proba przeforsowania francuskich najemnikow, plucie sie na native o lucznikow, plucie sie na delugu o strzelanie, ogolne PLUCIE SIE(na swieta wysle ci sliniak albo chociaz pieluche tetrowa, zebys mial sie w co wycierac), robienie z siebie blazna, tworzenie patologicznej spolecznosci w swoim klanie, tworzenie toksycznej atmosfery na serwerach i caloksztalt twojej zalosnej proby zaistnienia Adamku nie zasluguje na tytul gracza roku 2018, gdyz sa lepsi kandydaci. Te nominacje sa bekowe, nie wiem czy tego naprawde nie chwytasz.

Ps. Wiesz dlaczego GoN przestal grac? Bo nie bylo dla nas kompletnie zadnej konkurencji oprocz ChK, a granie w kolko z jednym przeciwnikiem jest nudne. Tak, uwazam ze Chm jest gorsze do GoNu i ChK, wiec nie bralismy was pod uwage, takze zamiast sie pultac podnies poziom swoich graczy i zadzwon do nas, C Y A
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2018, 20:52:10 wysłana przez Ganczo »

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.