Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Autoblock na Turnieju GF  (Przeczytany 8571 razy)

Opis tematu: Od dobrobytu się niektórym w rzyci poprzewracało

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 171
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Autoblock na Turnieju GF
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 11, 2017, 09:15:58 »
Czy ktoś z administracji zamknie ten wątek? Od półtorej strony nie ma on zupełnie żadnego związku z tematem, a jest jedynie śmieszkowaniem ze strony Gancza, Simskila i po części Azorka. Czy ty Ganczo wraz z Simskillem naprawdę musicie z siebie robić takie "gwiazdy" w każdym temacie, gdzie któryś z was postawi ślad w postaci posta? Wasze zachowanie moim zdaniem jest od pewnego czasu żenujące i bliżej wam do gimbazy, niż ludzi w wieku 19, czy 20 lat.

Proponuję też przeczytać punkt czwarty regulaminu forum, bo zapewne żaden z was jego nie zna.

Offline Tomaszos232

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 10
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 11, 2017, 11:13:22 »
Mi za wklejenie pasty o Leczo, która jest preludium do "Mój stary jest fanatykiem wędkarstwa" mod usunął post, ale ich trollowanie się trzyma dalej :v

Pomówienia! Ustawiony turniej!

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 251
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 11, 2017, 14:16:54 »
Ostatnio dobrze ci szło na meczu w ChoHu mam nadzieje, że spotkamy się za 6 kolejek.
Goscinny slaughterfest.

Temat musi byc zywy zeby, bo Wilson szuka dowodow na swoja niewinnosc. Powolano niezalezna, poza tawerniana grupe ekspertow, wiec moze dojsc do bardzo ciekawej dyskusji!

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Bazi

• Opój
  • *
  • Piwa: 68
  • Bazi tańczy !!! Tańczy Tańczy Tańczy!! Na lodzieee
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 11, 2017, 14:44:29 »
Goscinny slaughterfest.

Temat musi byc zywy zeby, bo Wilson szuka dowodow na swoja niewinnosc. Powolano niezalezna, poza tawerniana grupe ekspertow, wiec moze dojsc do bardzo ciekawej dyskusji!

Słusznie, warto próbować! W końcu:
(click to show/hide)

Offline simskil

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 109
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 11, 2017, 17:18:22 »
Czy ktoś z administracji zamknie ten wątek? Od półtorej strony nie ma on zupełnie żadnego związku z tematem, a jest jedynie śmieszkowaniem ze strony Gancza, Simskila i po części Azorka. Czy ty Ganczo wraz z Simskillem naprawdę musicie z siebie robić takie "gwiazdy" w każdym temacie, gdzie któryś z was postawi ślad w postaci posta? Wasze zachowanie moim zdaniem jest od pewnego czasu żenujące i bliżej wam do gimbazy, niż ludzi w wieku 19, czy 20 lat.

Proponuję też przeczytać punkt czwarty regulaminu forum, bo zapewne żaden z was jego nie zna.

Na początku podszedłem to tematu na serio kiedy chciałem pokazać, że Wilson niekoniecznie musi mieć autobloka. Prowokacyjną częścią postu chciałem podgrzać atmosferę przed zbliżającym się meczem na Delugu, żeby jednak mieć o co grać poza zabawieniem się. Poza tym nie wiem co się spinacie na własne oczy widzę, że ten mod jest troszeczkę martwy na native przynajmniej dużo rdm gra.

Zaraz, zaraz, zaraz, zaraz...  to kogo ja tutaj zabiłem?
https://youtu.be/c6QgkdnU4MU?t=12m28s

Muzgu to chyba oczywiste, że musiał trochę w to pograć przez te parę lat, ale to nie jest jakaś mega aktywność...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 17:20:26 wysłana przez simskil »

Offline Muzg

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 23
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 11, 2017, 18:24:40 »
Dla mnie jak ktoś nie gra parę lat, to nie gra parę lat i kropka. Ja jestem konkretnym człowiekiem.
Z tym podgrzewaniem atmosfery to bym raczej do tych z NW uderzył, bo to nie my co 2 godziny chcemy zmienić termin meczu :D
- Muzgu co będziemy robić dziś w nocy?
- To samo co zawsze, spróbujemy przejąć władze nad Delugem!

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 161
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 11, 2017, 21:29:31 »
Dla mnie jak ktoś nie gra parę lat, to nie gra parę lat i kropka. Ja jestem konkretnym człowiekiem.

(click to show/hide)

Offline kasztan

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 16
  • REF_kasztan
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 11, 2017, 22:25:41 »
Muzgu to chyba oczywiste, że musiał trochę w to pograć przez te parę lat, ale to nie jest jakaś mega aktywność...
To jest najmniej ważne czy odpalał grę dwa, pięć czy dwadzieścia razy w ciągu ostatnich trzech lat. Ważne natomiast jest to, że mechanikę samego Warbanda, IvE zna jak mało kto. W późniejszym okresie REFu to właśnie IvE znał wszystkie tricki i ruchy. IvE chociaż, że czołowy piechociarz i raczej marny kawalerzysta czy strzelec, to wiedzę teoretyczną miał i innym kawalerzystom mógł dawać jakieś wskazówki bo po prostu miał pojęcie o tej grze. Wiedzę przekazywał dalej. Wiedział po prostu jak zdobyć przewagę nad przeciwnikiem NAWET jeżeli miałeś gorszego manuala, aczkolwiek IvE'go manual w okresie szczytu umiejętności był na bardzo wysokim poziomie. Mnie samego to właśnie IvE dużo nauczył. Myślę, że większość z Was mogłaby się sporo nauczyć od IvE'go. Pewnie zaraz powiesz, że Deluge a Native to dwie różne sprawy. Zgadza się. Na Delugu są muszkiety oraz sama walka wygląda inaczej, ale sama mechanika gry oraz zasady walki są takie same. Chamber to chamber, stun to stun. Także proszę mi tu nie obrażać IvE'go jego brakiem kompetencji bo dobrze wie co robi mówiąc co jest możliwe, a co graniczy z możliwością przeciętnego gracza (tak siebie Wilson określa).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 22:27:28 wysłana przez kasztan »

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 893
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 12, 2017, 06:59:52 »
Dalej nie przejrzałem dowodów (z telefonu mi ich nie otwiera, a jak już loguję się z lapka, to goni praca i brakuje czasu), ale o IvE mogę się wypowiedzieć. Może i był dobry kiedyś, w czasach prehistorycznych, ale tutaj przemawia jego doświadczenie organizatorskie. Od lat z nim współpracuję w takich kwestiach i wiem, że to człowiek, który może nie obsłuży czajnika, ale na łapaniu cheaterów to się zna. Za dużo już widział i lepszych prześwietlał. Więc zabawnie wygląda, gdy brak doświadczenia zarzucają mu osoby, których nicki wypłynęły ze 2-3 lata temu.

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 161
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 12, 2017, 11:23:36 »
Ive, to człowiek który po dwóch latach jest w stanie dać walkower w finale pucharu polski.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Wójt
  • **
  • Piwa: 609
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 12, 2017, 13:02:22 »
Ja miałem marginalny wpływ na całą sprawę. Obejrzałem raptem kilka filmików. Dla mnie te sytuacje były podejrzane. Jednak jednoznacznie bez dotarcia do tych hacków i poznania zasady ich działania nic jednoznacznie stwierdzić się nie da. Ja sam miałem jeden bodajże duel z tym Talarem, który po długiej walce wygrałem. I wtedy nic podejrzanego nie zauważyłem. Dopiero filmiki zrodziły podejrzenia. Jakbym miał obstawić to wydaję mi się, że raczej ma autoblocka. I to przekazałem chłopakom. Jednak jednoznacznie nie da się tego stwierdzić.