Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Autoblock na Turnieju GF  (Przeczytany 8219 razy)

Opis tematu: Od dobrobytu się niektórym w rzyci poprzewracało

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline New_war

• Opój
  • *
  • Piwa: 16
Odp: Autoblock na Turnieju GF
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 09, 2017, 21:25:39 »
Nie no, skoro tak to temat chyba nadaje się do kasacji.

Jeśli tak uważasz...
Po prostu jeżeli wilson uważa że nie ma tego autobloka to niech to udowodni.

Offline Rzokable

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 28
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 09, 2017, 23:56:33 »
No narazie to próbował się wybronić, ale średnio mu to wyszło.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2017, 23:58:48 wysłana przez Rzokable »

Offline simskil

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 109
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 10, 2017, 00:56:53 »
Większość tych gifów można wytłumaczyć, ale bardziej zastanawia mnie to:
Jedne z dowodów jak ten gdzie obracam się w stronę przeciwnika z gotowym właściwym blokiem można łatwo uargumentować komunikacją na teamspeaku, bo przecież tu chodzi o grę w zgranym zespole, który sobie nawzajem pomaga.

Skoro jesteś w zespole który potrafi dawać dosyć szczegółowe info, żeby się w odpowiednim momencie obrócić i jeszcze wykonać prawidłowy blok to dla mnie taki team powinien być bardzo dobry 0 amatorki. Więc dlaczego tak dokładni gracze nie potrafią przestać tk na każdym kroku, że musisz ich ciągle blokować?

Offline WilsonPL

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
  • Nawet desperacka nadzieja nie jest bez wartości
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 10, 2017, 01:45:37 »
Większość tych gifów można wytłumaczyć, ale bardziej zastanawia mnie to:
Skoro jesteś w zespole który potrafi dawać dosyć szczegółowe info, żeby się w odpowiednim momencie obrócić i jeszcze wykonać prawidłowy blok to dla mnie taki team powinien być bardzo dobry 0 amatorki. Więc dlaczego tak dokładni gracze nie potrafią przestać tk na każdym kroku, że musisz ich ciągle blokować?

Walka o fraga/powszechne trollowanie w ChR powoduje u nas takie niedbalstwo.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 01:50:10 wysłana przez WilsonPL »

Offline Tomaszos232

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 10
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 10, 2017, 02:32:00 »
Ale po co ciągnąć temat, skoro i tak już klamka zapadła? Wilson nam/Wam nie udowodni, że grał czysto a my/Wy nie udowodnicie mu, że haxował (choć haxował.) Wyjebongo z turnieju znaczy wyjebongo z turnieju i tyle.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 02:36:29 wysłana przez Tomaszos232 »

Offline simskil

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 10, 2017, 03:25:36 »
Ale po co ciągnąć temat, skoro i tak już klamka zapadła? Wilson nam/Wam nie udowodni, że grał czysto a my/Wy nie udowodnicie mu, że haxował (choć haxował.) Wyjebongo z turnieju znaczy wyjebongo z turnieju i tyle.

Zgadzam się tylko gorzej jeżeli jest niewinny i wystarczy zrobić szopkę na tawernie by kogoś zdyskwalifikować. Autoblock jest ścierwem powinno się go tępić, ale jest ciężko go wykryć nawet jak widać u kogoś kto zachowuje się podczas gry jakby go miał to nie można być w 100% pewnym. Czytając te wypociny, że Wilson atakuje bardzo słabo i nie wykorzystuje innych sposobów walki bo ma autobloka to tak samo jak ktoś walczy głównie chamberami to znaczy, że ma auto chambera? no głupota... Domyślam się, że Czeremis sugerował się tym wszystkim co umieścił w poście a poza jednym gifem w którym on się obraca i zmienia blok bez ruchu kamery to resztę da się zrobić. (nawet mieć fetysz na blokowanie swoich) Nie wiem czy ta kamera jest aż tak dobra i pokazuje najmniejsze ruchy + przetworzenie filmu na yt też pogarsza jakość materiału (jak tak się przypatrzeć widać spadek prędkości obrotu kamery na gifie po lewej*). Najgorszy dowód z tych wszystkich to dowód koronny, wiecie my na NW mamy tylko 2 bloki i umiemy blokować je często jednocześnie i z tego co wiem to autoblok nie daje tej możliwości bo koleś dostaje stuna po pierwszym bloku.

Ciśniecie po tym NW a tylko u nas autoblok bardziej przeszkadza niż pomaga od pewnego poziomu i ktoś z auto na NW zdarza się raz na rok (wykluczając masowy atak lygrysowego programu :D). Rozmawiając z osobami które graja na innych modułach non stop słyszę jak kogoś oskarżają i nie wiem czy fakt o ilości cheaterów lub ich brak, a tylko bezpodstawne zarzuty mówią same za siebie kto ma bardziej spaćkanego moda. Pozdrawiam cieplutko martwe mody <3

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 03:28:24 wysłana przez simskil »

Offline WilsonPL

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
  • Nawet desperacka nadzieja nie jest bez wartości
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 10, 2017, 03:48:26 »
Czeremis posiada swoje argumenty i zwolenników, ja posiadam swoje i znikome poparcie, a żadna strona pewności swojej racji nie udowodni bo zawsze będzie jakieś ale.
Werdykt zapadł i jeżeli Czeremis stwierdzi że należy go zmienić to tak będzie i nie ma żadnego sensu obrzucać się mięsem tak jak to we wcześniejszych komentarzach w temacie miało miejsce bo nic to nie wnosi.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 249
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 10, 2017, 05:33:18 »
Ah ta stronnicza administracja wszelkich turniejow ciagle szukajaca winnych :/

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Azorek

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 92
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 10, 2017, 08:36:23 »
Witam serdecznie znawców, postaram się udowodnić niewinność Wilsona, zapraszam. Każdy z filmików Czeremisa spróbuje skomentować na swój sposób, aby udowodnić, że Wilson jednak był czysty.

1 Wilson zablokował atak szabli po czym udało mu się zablokować także pikę, jak dla mnie nic nadzwyczajnego, gracz z 300h by to zrobił.

2 Doszukiwanie dowodów, nie widać tutaj nic dziwnego

3 Po 1 to ab nie odpowiada za twoja kamerę i nie przekręca jej za ciebie, wybierze ci to poprawy blok i tyle. Wilsona wraz z prawym blokiem przekręciło na prawą stronę, nie wiem może mocniej przesunął myszkę po podkładce.

Część druga

1 Wilson trzyma boczny blok kiedy kolega po lewej stronie holduje, podczas używania ab Wilson trzymałby dolny blok i zmienił go wraz z przyjęciem ataku. Myślę, że pierwsze sekundy filmu są dowodem kluczowym kiedy to Wilson używa górnego bloku pomimo tego, że nikt nie atakuje górnym atakiem

2 Kiedy Wilson trzymał już górny blok to jego kolega z drużyny dopiero wybrał kierunek ataku, proponuje się dokładnie przyjrzeć. Czeremis, masz rację dokładnie słychać blok ale to ten który zrobił jego teammate. Zauważ, że zmienił on atak na blok.

4 No już bez przesady, każdemu zdarza się zrobić zły blok...

5 Wilson był przygotowany na atak przeciwnika, gdyby ten jednak zdecydował się zaatakować go.  Zauważcie, że Wilson trzyma blok prawidłowy do kierunku ataku przeciwnika. Jak dla mnie stare dobre " ja atakuje ty blokuj"

6 Jak dla mnie dowód który nie powinien zaliczać się do tej listy

7 Co to jest za problem zablokować chambera dla kolesia który ma 2026h w WB ?

Nie piszę tego postu bo mnie boli, że jakaś drużyna dostała bana na turnieju za niby AUTOBLOCKA, bo szczerze mnie to nie obchodzi. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na ten temat i udowodnić, że Wilson był czysty. Mój post nie jest prośba o przywrócenie drużyny do turnieju tylko oczyszczenia z zarzutów oskarżonego aby nie był uznawany w środowisku mb jako cheater. Na koniec mam jedno pytanie, skoro stwierdziliście, że jest odpalony to czemu nie poprosiliście go o ss pulpitu aby sprawdzić czy nie ma odpalonego programu z ab ?

Czekam na hejty w moją stronę, bo co może wiedzieć koleś który gra w Dzikie Pola, przecież tam się tylko strzela ;3

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 873
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 10, 2017, 10:34:57 »
Nie jestem w temacie i nie mam czasu na oglądanie i analizę dowodów, więc o Wilsonie się nie wypowiem. Przykuły jednak uwagę wypowiedzi dwóch panów wyżej.

@simskill - teraz i wojnę NW-Deluge chcesz wywołać na podstawie tego, że występują tu cheaterzy? To rozumiem, że NW jest też lepsze niż wszystkie duże gry multi, bo są tam cheaty? Albo generalnie idąc tym tropem - na Deluge, czy Native sprawdza się ID i prawie nie istnieje w tych modułach problem oszustów na meczach, którzy się podszywają pod innych.

@Azorek - tutaj kompletnie nie rozumiem. Powtarzasz już te brednie od Ramage i jego ekipy. Nikt tu nawet w ogóle nie mówi o DP nigdy (bo mało kto cokolwiek wie w wyniku izolacji waszej sceny), ale i tak piszesz, jakbyś był hejtowany za granie w DP...

Prawda jest taka, że w wojenki między modułami angażuje się garstka osób i to z reguły osób, które to lubią. Niektórzy za to nieustannie próbują podnosić to do rangi masowego prześladowania. Jeszcze trochę tego obłędu i dojdziemy do poprawności politycznej, jak z czarnoskórymi. Jak ktoś napisze coś głupiego i zostanie skrytykowany, to będzie krzyk, że hejt ze wzgłedu na kolor skóry moduł w jaki gra, a moderatorów trzeba będzie wybierać po równo z każdego modułu (nieważne, jak kiepscy byliby ci moderatorzy), bo ktoś może poczuć się dyskryminowany.

Offline Tomaszos232

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 10
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 10, 2017, 11:50:52 »
Gracz DP, który w Deluge grał maks. 10h wypowiada się o Deluge, lmao. To ja się wypowiem o fizyce kwantowej nie wiedząc nawet co to jest. (Walka w Deluge wygląda "ciutkę" inaczej niż na DP i Native. Splycając, DP to Native z muszkietami, a Deluge swoją dynamiką można porównać, nie wiem, do Vikingra. Ale po co to piszę, przecież taka persona jak Azorek powinna to wiedzieć, przecież tyle siedzi w Deluge że wie wszystko :p).

Propos jeszcze na temat zamknięcia tematu: Duża liczba osób, w tym weterani sceny są zdania, że to nic innego jak zwykły hax. Jak wcześniej pytałem, czy jest sens ciągnąć ten temat to teraz po po prostu go nie ma. :p Proponuję jeszcze devów spytać, co o tym sądzą. Jak oni sami stwierdzą, że to haxy to co? Też pomówienia? Pewnie łapówka - za wyłapanie cheatera będziemy dalej grać w ich moda. xD

Offline Azorek

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 92
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 10, 2017, 15:42:15 »
@Azorek - tutaj kompletnie nie rozumiem. Powtarzasz już te brednie od Ramage i jego ekipy. Nikt tu nawet w ogóle nie mówi o DP nigdy (bo mało kto cokolwiek wie w wyniku izolacji waszej sceny), ale i tak piszesz, jakbyś był hejtowany za granie w DP...

Nie pisałem tego na poważnie, gdybym czuł się tutaj hejtowany za granie w DP to raczej nie biegałbym po TS w celu przekonania community dp do tawerny. Zresztą sam mnie oto poprosiłeś razem z Koxxusem.

Gracz DP, który w Deluge grał maks. 10h wypowiada się o Deluge, lmao. To ja się wypowiem o fizyce kwantowej nie wiedząc nawet co to jest. (Walka w Deluge wygląda "ciutkę" inaczej niż na DP i Native. Splycając, DP to Native z muszkietami, a Deluge swoją dynamiką można porównać, nie wiem, do Vikingra. Ale po co to piszę, przecież taka persona jak Azorek powinna to wiedzieć, przecież tyle siedzi w Deluge że wie wszystko :p).

W Deluge też trochę pograłem, więc wydaje mi się, że jakieś obeznanie mam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 15:44:26 wysłana przez Azorek »

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 249
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 10, 2017, 15:44:18 »
Widze sama elyta deluga broni Wilsona. Simskil, znany gracz wielu szanowanych klanow. Wieloletni weteran Azorek. Inkwizytor to chyba New War hm?

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline simskil

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 10, 2017, 17:03:34 »
Widze sama elyta deluga broni Wilsona. Simskil, znany gracz wielu szanowanych klanow. Wieloletni weteran Azorek. Inkwizytor to chyba New War hm?

Ganczo pssst to internet każdy może. Ty też tutaj lepiej sobie radzisz niż poza domciem bo przynajmniej jakiś kontakt z płcią przeciwna masz. <3

Propos jeszcze na temat zamknięcia tematu: Duża liczba osób, w tym weterani sceny są zdania, że to nic innego jak zwykły hax. Jak wcześniej pytałem, czy jest sens ciągnąć ten temat to teraz po po prostu go nie ma. :p Proponuję jeszcze devów spytać, co o tym sądzą. Jak oni sami stwierdzą, że to haxy to co? Też pomówienia? Pewnie łapówka - za wyłapanie cheatera będziemy dalej grać w ich moda. xD

Nie mówiłem o samym modzie a o autobloku raczej się domyślasz, że on też występuje poza delugem. Weterani no prawda choć Ivego znam tylko z pisania na tawernie i z tego, że parę lat gry nie odpalał, a był w składzie który pomógł zdecydować Czeremisowi, reszty poza 1 nickiem nie znam. Mam nadzieje, że masz własny rozum i potrafisz sam przyjrzeć się tym gifom i samodzielnie to stwierdzić bo jak starcza ci zdanie innych które nie koniecznie musi być prawdziwe to daleko pewnie zajdziesz w życiu jak typowy leming.

Dykcio mam wrażenie, że nie zrozumiałeś o co chodziło. : )
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2017, 17:11:52 wysłana przez simskil »

Offline Yuzu

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -10
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 10, 2017, 17:11:43 »
Ganczo pssst to internet każdy może. Ty też tutaj lepiej sobie radzisz niż poza domciem bo przynajmniej jakiś kontakt z płcią przeciwna masz. <3

W powietrzu czuć punkty za wyciąganie tu spraw prywatnych. Biedny ganczuś, nie dość że krzywdzą go zabierając te forumowe piwka to jeszcze tak bezpośrednio mu ubliżają.