Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Autoblock na Turnieju GF  (Przeczytany 8572 razy)

Opis tematu: Od dobrobytu się niektórym w rzyci poprzewracało

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 251
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
Odp: Autoblock na Turnieju GF
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 06, 2017, 15:19:12 »
Przyznaje bez bicia, ja lamentowalem najbardziej po tym meczu

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline WilsonPL

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
  • Nawet desperacka nadzieja nie jest bez wartości
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 06, 2017, 15:28:33 »
Czyli wszyscy tutaj obecni, którzy są pewni, że mam autoblocka osobiście go używali w każdym calu skoro bez żadnych wątpliwości są w stanie mówić, iż takowego posiadam i znają wszystkie zależności, które o tym mówią? Trochę to wygląda jak ,,nie wiem, ale się wypowiem"

Offline vtz

• Moderator Klanów
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 158
  • a.k.a. Rudy Karzeł
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 06, 2017, 15:45:23 »
Czyli wszyscy tutaj obecni, którzy są pewni, że mam autoblocka osobiście go używali w każdym calu skoro bez żadnych wątpliwości są w stanie mówić, iż takowego posiadam i znają wszystkie zależności, które o tym mówią? Trochę to wygląda jak ,,nie wiem, ale się wypowiem"

Myślę, że bardziej chodzi o to, że nikt nie zna drugiego gracza, który blokowałby po kolei wszystkie ataki, zarówno kolegów z drużyny, jak i przeciwników, a jednocześnie nie potrafił robić feintów czy chamberów. Dodatkowo na całym materiale pokazanym przez Czeremisa ZAWSZE blokowałeś atak najbliższego z graczy, znowu, nie ważne czy sojusznika, czy wroga. Obracanie się w przeciwną stronę, niż się blokuje oczywiście można uzasadnić blokowaniem strzałkami, ale znowu - chyba żaden z dobrych manualistów Warbanda nie blokuje strzałkami (chyba że się mylę, to proszę mnie poprawić).
Wszystko to, o czym pisał Czeremis oraz podejrzenia względem Ciebie które istniały już od 3 lat co najmniej, nie wydają się móc przypadkowe. Oczywiście, nikt nie może mieć 100% pewności, że faktycznie tego autoblocka masz, ale dowody zaprezentowane przez Czeremisa są po prostu o niebo bardziej wiarygodne niż Twoje kontrargumenty i właśnie dlatego wszyscy w tym wątku uważają, że to Czeremis ma rację.
Jeżeli pytasz o to, czy piszący w tym wątku używali autoblocka - tak, myślę że wszyscy kiedyś grali na singlu z włączonym autoblockiem i wiedzą, że działa on w ten sposób, że kontrolowana postać ZAWSZE blokuje atak najbliższej postaci, dokładnie tak jak Ty w każdym momencie każdego z gifów, które pokazał Czeremis.

Offline Filcefix

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 142
  • Średniowiecze, zabawy tarczą i mieczem.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 06, 2017, 15:56:37 »
 U nas Doravaro wieki temu, kiedy jeszcze był aktywny, miał zajebistego manuala, właśnie blokując strzałkami, czy tam WSADem, nie wiem z czym to się je. W każdym bądź razie, wtedy też walka inaczej wygląda, bo jak np walczył na kładce, to spieprzał się na dół, bo go na bogi rwało ;)

Offline WilsonPL

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
  • Nawet desperacka nadzieja nie jest bez wartości
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 06, 2017, 16:18:50 »
Jak mówiłem we wcześniejszym wywodzie jestem z półki graczów średnich, którzy skupiają się na jednym aspekcie walki czyli w moim przypadku blokowaniu a ty vtz'cie przytaczasz, iż nie robię feintów i tym podobnych. A blokowanie najbliższego przeciwnika czy sojusznika (co zaznaczyłem iż w ChR mamy problem z teamkillem) jest raczej normalne więc nie wiem czemu to zaznaczasz. A uwaga co do znajomości autoblocka tyczyła się gry wieloosobowej gdzie panują inne warunki niż napieranie na ciebie 20 botów po kolei bez ładu i składu

Offline Joloomen

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 3
  • Wir sind verloren...
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 06, 2017, 16:44:04 »
Skoro nikt z nas, według ciebie nie wie jak działa autoblock to może nam to wyjaśnisz? 

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 251
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 06, 2017, 17:21:03 »
Przeciez to tlumaczenie jest zalosne. Czlowieku, takim gadaniem tylko sie osmieszasz. Zaraz rzucisz cos w stylu "stronniczy turniej, stronnicza komisja, pokonalismy wszystkich, dlaczego nikt z chr nie bral udzialu w, komisji, czemu nie bylo glosowania!?!?"
(click to show/hide)

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 253
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 06, 2017, 17:31:18 »

Co za żałosny typ, dzięki tobie talarki krakowskie będę kojarzył z gównem. Nie ma nawet sensu ci odpisywać, jesteś żałosnym oszustem. Widzi to każda rozgarnięta osoba, która przegrała więcej niż 1k godzin. Żegnam.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Czeremis

• Pijus
  • *
  • Piwa: 81
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 06, 2017, 17:36:02 »
Co za żałosny typ, dzięki tobie talarki krakowskie będę kojarzył z gównem.

Ej tylko nie krakowskie, ja już je wydziedziczyłem ;_;
Vid Breitenfeld vi togo Pappenheim i vår famn;
vi skrefvo på Kronenbergs brynja vårt namn;
vi svedde grått skägg för Tilly vid Lech;
vi blödde med kungsblod vid Lützens häck.  

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 06, 2017, 18:00:29 »
Żałosny jesteś, zamiast się przyznać kłamiesz dalej. Dla takich tylko czarna lista.
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Muzg

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 23
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 07, 2017, 07:32:07 »
Dla takich tylko czarna lista.
Raczej dark lista.
- Muzgu co będziemy robić dziś w nocy?
- To samo co zawsze, spróbujemy przejąć władze nad Delugem!

Offline Hendryk

• Opój
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 07, 2017, 09:21:28 »

Używać sobie mogą, Nas interesuje turniej i tyle. Sprawa dotyczy konkretnych osób działających w konkretnych okolicznościach, to nie jest inkwizycja nad tysiącem czyichś godzin w Warbandzie. W sumie, to z puntu adminów to dobrze jak sobie kiedyś wypróbują cheatów, bo potem łatwiej wypatrzyć osoby, które takowych używają.

Offline New_war

• Opój
  • *
  • Piwa: 16
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 09, 2017, 19:20:10 »
n
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2017, 13:30:28 wysłana przez Inkwizytor1 »

Offline vtz

• Moderator Klanów
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 158
  • a.k.a. Rudy Karzeł
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 09, 2017, 19:48:12 »
Zaręczam za Wilsona, że nie ma autobloka!

Może poprzesz to argumentami? Bo Twoje zdanie bez żadnych argumentów raczej nikogo nie przekona :p

Offline Bazi

• Opój
  • *
  • Piwa: 68
  • Bazi tańczy !!! Tańczy Tańczy Tańczy!! Na lodzieee
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 09, 2017, 19:57:58 »
Zaręczam za Wilsona, że nie ma autobloka!
Nie no, skoro tak to temat chyba nadaje się do kasacji.