Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Przeinstalowanie gry.  (Przeczytany 1789 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheHunterMikiPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
Przeinstalowanie gry.
« dnia: Sierpień 22, 2016, 21:30:49 »
Chciałbym sobie odinstalować M&B Warband i zainstalować jeszcze raz... Ale... Aktywowałem ją kodem i mam save'y. W sumie to je**ć save'y i tak już na żadnym nie gram, od początku będę... Ale co zrobić, żeby potem mieć ciągle aktywną wersję, a nie demo, albo płacić za pełną?
Ganczo to paruwczan jest moim bliźnim.

Offline Dyktator

• Admin Techniczny
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 928
Odp: Przeinstalowanie gry.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2016, 01:22:14 »
Chciałbym sobie odinstalować M&B Warband i zainstalować jeszcze raz... Ale... Aktywowałem ją kodem i mam save'y. W sumie to je**ć save'y i tak już na żadnym nie gram, od początku będę... Ale co zrobić, żeby potem mieć ciągle aktywną wersję, a nie demo, albo płacić za pełną?

Czyli rozumiem, że to było kłamstwo:

Ymmmmmm... Mam oryginalną...

A tutaj zrozumiałeś, że jednak nie chcesz dostać bana:
A nie sorry, popieprzyło mi się coś i to bardzo. Mam multi i servery xD
Jeszcze raz bardzo przepraszam, za zamieszanie, można zamknąć.

Po czym i tak napisałeś posta wyżej, pytając co zrobić, aby nie trzeba było płacić za pełną wersję? Wolę się upewnić, bo to, co właśnie zrobiłeś, było tak głupie, że aż nie mogę w to uwierzyć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2016, 01:34:40 wysłana przez Dyktator »
Premier TFW 2015-2019

Offline TheHunterMikiPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Przeinstalowanie gry.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2016, 10:59:50 »
Nie, miałem oryginalną, tylko pobrałem już dawno temu. Instalkę od gościa, który robił cracki, które nie działały, więc mógł coś tam popieprzyć w plikach, ale nic nie dawało o tym znać. Wersja była demo ciągle bo jego crack, który usunąłem już jaki czas temu nie działał, więc wpisałem kod aktywujący. Proste. A czasami mnie kickowało jeszcze z serverów i wtedy sobie przypomniałem, że nie pobrałem tego z oficjalnej strony TW, więc przeinstalować chciałem. Słowo honoru, że nie kłamię. A jak mi nie wierzysz to trudno ( Ale rzeczywiście ta sytuacja wygląda podejrzanie ) .
( No i ponieważ nikt nie odpowiedział, to zaryzykowałem i tak po prostu odinstalowałem i jeszcze raz zainstalowałem i też można zamknąć. )
PS
A wtedy nie ogarnąłem, że jest multi, bo chyba coś w necie przeczytałem i na demo nie ma multi, więc pewnie się oswoiłem wtedy z tą myślą.
Ganczo to paruwczan jest moim bliźnim.