Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nowy Community Server  (Przeczytany 13846 razy)

Opis tematu: %u015Bwie%u017Cy oficjalny serwer spo%u0142eczno%u015Bci deluge

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czeremis

• Pijus
  • *
  • Piwa: 81
Nowy Community Server
« dnia: Czerwiec 14, 2015, 18:12:59 »
Dobry. Ogłaszam wszem i wobec, że powstał nowy oficjalny serwer na Deluge - CommunityServer. Hostowany narazie przez Hakkapelitów i przyjaciół,  w przyszłości chcielibyśmy otworzyć jeszcze jeden żeby zawsze było na czym grać, ale niestety to kosztuje, więc liczymy na jakieś wsparcie finansowe :P
Dodam, że w ramach zakupu tego serwera dostajemy gratis 200slotowy serwer na eventy, włączany tylko na soboty, więc wszyscy ciągniemy na jednym wózku i jeżeli zależy Wam żeby eventy były i nie lagowało na nich tak strasznie jak na Tercio, to pomóżnie utrzymywać ten - koszt to tylko 6euro miesięcznie,  naprawdę niewielka kasa, niemniej jednak sami płacić cały czas nie zamierzamy.

W tym temacie będą wszystkie informacje dotyczące tego serwera, zasady, lista adminów, skargi na graczy itd. Niżej też podane możliwe sposoby dofinansowania jeśli ktoś się chce przysłużyć dla sprawy.

Obowiązuje tu zakaz spamienia i prowadzenia bezsensownych dyskusji, żeby nie zaśmiecać.

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

(click to show/hide)

* - dotyczy także bannerów klanów nieaktywnych
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2018, 16:02:20 wysłana przez Czeremis »
Vid Breitenfeld vi togo Pappenheim i vår famn;
vi skrefvo på Kronenbergs brynja vårt namn;
vi svedde grått skägg för Tilly vid Lech;
vi blödde med kungsblod vid Lützens häck.  

Offline Rivet

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 112
  • Terror belli, decus pacis
Odp: Nowy Community Server
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2015, 18:51:59 »
Pewnie jakaś bestia.

(click to show/hide)

Offline Ephedrinum

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 4
  • Dziki Pasterz Bandyta
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2015, 18:54:48 »
Ale przywódcę plemienia apaczów to wy odbanujcie :D To dość fajny gość.

To fakt, trochę do zbyt wielu graczy z muszkietu celował, ale jednak brak obecności adminów na serwerach robi swoje. Już go banem nastraszyliście, pewno podziałało, już możecie go odbanować. Odkąd dostał bana na tym jednym nowym serwerze to zachowuje się normalnie. Jest w Delugu od niedawna. Widziałem jak umiał się dogadywać z m.in Johnem Cooperem, SillySausage.
Niektórzy jednak sami go prowokują- to również widziałem. Wszedł na serwer normalnie, przywitał się w tej swojej trzeciej osobie, a już jakiś kretyn zaczął spamić pollami na kicka.
Ten w jednym momencie włączył terminator-mode i się zaczęło wymierzanie sprawiedliwości.

Ogólnie pozytywny i zabawny gość, dopóki ktoś mu nie zajdzie za skórę, a i tak pewnie teraz jak dostał nauczkę to i przemyślał zachowanie.

Widziałem takich, którzy nieraz bardziej się proszą o bana, bo lekceważą serię ostrzeżeń, a admini i tak mają to gdzieś.

Chciałbym się jeszcze zapytać, czy są jeszcze jakieś korzyści z dokładania własnych kilku groszy do utrzymania serwera?
I jaki jest to sposób płatności?

Offline Kacper1234PL

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2015, 14:26:40 »
Nowy serwer, fajnie, ale może ktoś zrobi możliwość zmieniania trybów gry?

Offline Lejba Goldszmit

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 65
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2015, 14:34:03 »
Nie, żadnej inwazji, żadnych teamdeadmeczów z 10k TYLKO BITWA !
Ja osobiście jestem (Jarl) za ideą łączenia pułków Legia Nadwiślańska która była między 4pp a 5pp była dobra albo inne korpusy. Jak przedstawiciel polskich pułków są za proszą o komentarz.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 252
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2015, 17:55:04 »
Czemu jak wszedłem na serwer, po przywitaniu się zobaczyłem tylko od ChR info: "ban!" "banik leci!!!" "Siemanko ban!"? Ktoś się wypowie, coś wyjaśni, jakaś nowa czarna lista ?

Cytat: Moontor
Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Abraham_Lincoln

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 7
  • ChR for ewa
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2015, 18:15:04 »
Może taka reakcja jest spowodowana ciągłym obrażaniem ChR?  Jeśli wyzywałbym wszystkich wkoło to raczej spodziewałbym się czegoś podobnego ^^ Ale spokojnie,  powiedziałem już moim retardom, żeby byli mili dla Elearczyków.

Offline Dawry

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 07, 2015, 18:17:05 »
Dokładnie jak wyżej. A co do czarnej listy. Jest takowa. "Wgrana w grę". Nie jest udostępniona publicznie, ale wiadomo tyle, że osoby na niej się znajdujące nie pograją już w Deluge'a na żadnym serwerze.

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 07, 2015, 18:35:38 »
Abraham. Byłoby inaczej, gdybyście wczoraj pozwolili mi pograć. Nawet bym się nie odezwał. Ale po zepchnięciu z łódki na środku coeany, potem po uderzaniu kilka razy Ramem przez Jakubka i Raptora nie miałem ochoty inaczej tego załatwić, niż tym samym, czyli psuciem im gry. Sorry, że prowokuje ich swoją obecnością, nawet do Inkwizytora pisałem, czy by nie mógł komuś powiedzieć od was, sam potwierdzi mam nadzieje.

Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Hendryk

• Opój
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 07, 2015, 18:52:08 »
Ja proponuje pospamic sobie w innym watku! Jezeli sa jakies zastrzezenia, to forma jest w pierwszym poscie.

Spamu na razie nie dostrzeżono / M
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2015, 18:56:29 wysłana przez Milczmen »

Offline Czeremis

• Pijus
  • *
  • Piwa: 81
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 07, 2015, 19:32:26 »
Do banlisty serwera zostały dodane w ostatnim czasie następujące osoby:

ChE_Medrzec_Sifu - seryjny teamkiller

Misiek654 - teamkille i teamhitting na spawnie, ukaranie slayem i kickiem nie podziałało

ChE_Ganter - inwektywy rzucane w kierunku admina gdy ten go upomniał, żeby nie uciekał z bitwy, w dodatku profanacja języka polskiego. Cóż, żegnamy kolegę "o źemble" ze sceny :D
(click to show/hide)

Molin - seryjny teamkilling, wyzywanie i teksty rodem z głębi gimbazy na czacie
(click to show/hide)

Krzyzowcy - seryjny teamkilling i teamhitting na spawnie
(click to show/hide)

ChE_Ganczo - odzywki, prowadzenie wojen klanowych za pomocą teamkilli, przywracanie bydła i pyskówek dla rozrywki na scenie Deluge.
(click to show/hide)

Jeśli ktoś uważa że decyzja o banie jest niesprawiedliwa, niech napisze to tutaj lub przyjdzie do nas na TS i wytłumaczy się osobiście. Argumentów "bo ktoś inny zaczął / policyjna prowokacja!!11" nie przyjmujemy, bo na takie coś nie odpowiada się tym samym, ale screenem i skargą tutaj lub do któregoś z adminów prywatnie.

Edit.
RW_Pocztowy_Miecz_Proroka usunięty z banlisty, przyszedł, przeprosił, załatwione. Mam nadzieję, że nie będzie recydywy ;)

Logi pokazują, że Molin = Ganter, czyli jeden ban wystarczy a kartoteka się powiększa

@down
RW ma bana na same eventy jako klan, nie na serwer do codziennej gry. A z ChE tylko pojedyncze osoby za indywidualne przewinienia, to nie ma związku z przynależnością do jakiegokolwiek klanu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2015, 20:31:34 wysłana przez Czeremis »
Vid Breitenfeld vi togo Pappenheim i vår famn;
vi skrefvo på Kronenbergs brynja vårt namn;
vi svedde grått skägg för Tilly vid Lech;
vi blödde med kungsblod vid Lützens häck.  

Offline ManGo

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 49
  • Lubia rolada i kluski
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 07, 2015, 20:11:32 »
Najpierw RW potem ChE kto jeszcze odpadnie z teleturnieju?

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 07, 2015, 20:56:31 »
Wszystkie martwe klany. No bo jak to powrót. Jakubek to troll, ale oczywiście jego nikt nie dotknie, bo Raptor świetnie kłamie. Samobójstwo spadając z łodzi popełniłem celowo żeby go oczernić, tak samo jak celowo nazywam ChE martwym klanem i prowokuje wszystkich swoją obecnością. Cya zacni Hakkapeliterzy, witajcie wielcy wojownicy sprawiedliwości koleżkowej ^.^

Editałke:
Na kilku screenach wcale nie widac mojej obitej mordy, fakt. Prosiłem Inkwizytora też o to, żeby zwrócił koledze uwage. Raptor aka Anton Roope czy jakoś tak, też od kilku dni atakuje graczy ChE prowokacjami. No ale oczywiście, ja nie jestem kolegą adminów :P

Offline JakubII

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 11
    • 9
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 07, 2015, 21:28:32 »
Osobiście podaje się do dymisji, składam lontownice i szponton oraz oddaje się do dyspozycji adminów serwera.
(click to show/hide)

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 53
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 09, 2015, 08:43:22 »
Ummm... Jedno pytanie. Dlaczego nagroda w goldzie za kille wynosi... 20% wartości z Native? Kompletny bezsens. Dobra gra powinna być wynagradzana. Jakby dobrze to ustawić, to można by nawet dać mniej hajsu na start i zbalansowałoby to trochę puszkinierów.