Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [2014] Gwiazdobranie  (Przeczytany 17984 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thebadman

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 56
Odp: Gwiazdobranie
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 22, 2014, 22:24:01 »
Co do nagrody, czy to musi być tylko jedna gra do 15 euro czy też mogą być 2 osobno za np. 7 euro razem?

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 130
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 22, 2014, 23:46:42 »
Poniewaz zbieranie gwiazdek idzie wam szybciej niz nam sie wydawalo, to dodalismy 800 kolejnych gwiazdek w losowych tematach, aby inni-nowodolaczajacy mieli szanse w grze. Pamietajacie wygra ten kto bedzie mial ich najwiecej, a nie ten co zdobedzie wszystkie
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 890
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 23, 2014, 00:17:57 »
Czy nadal będą tylko na pierwszych stronach tematów? I czy mają szansę pojawić się tam, gdzie jest jedna z pierwszych 111 gwiazdek?

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 23, 2014, 00:23:06 »
Poki co nadal bedzie to pierwsza strona tematu, ale myslimy czy by troszke nie utrudnic zabawy i wrzucic gwiazdke na podstrone tematu. Nowe gwiazdki sa dodane do juz istniejacych i nie bedzie mozliwosci zeby pojawily sie dwie w jednym temacie
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline hakeruss

• Opój
  • *
  • Piwa: 30
  • To ja :D:D
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 01, 2015, 19:27:54 »
To sie dziś kończy, prawda?
:D:D

Offline Dyktator

• Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 893
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 01, 2015, 19:31:18 »
termin zgłaszania się w poście, jak i samego konkursu jest do 1 stycznia godz. 23:59.

Offline hakeruss

• Opój
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 01, 2015, 19:32:27 »
aha.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 01, 2015, 19:55:33 »
Gratulacje dla batmana thebadmana, zasłużył sobie na zwycięstwo przeglądając tematy z 2006 i 2007 roku :P
EDIT: O_o Ja tu patrzę, a hakeruss ma tych gwiazdek ponad 500... nie chcę nawet wiedzieć gdzie ty je znalazłeś xD

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 253
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 01, 2015, 20:28:31 »
Zgłaszam błąd z tym konkursem. To jest po prostu niemożliwe, że po przeszukaniu wszystkich wątków w działach Polskie Mody, Dyskusje Kulturalne, Poradniki i tutoriale, Rozmowy o Napoleonic Wars oraz Rozmowy o Bannerlord znalazłem około 8 gwiazdek. Niech nikt nie pisze że przeoczyłem je pewnie, skoro na początku byłem w stanie zebrać 112 na 113 gwiazdek (czy tam ile było) po czym nagle dodaliście tutaj 800 gwiazdek, z których znalazlem koło 30, przeszukując około 10 działów. Ktoś musiał coś zrobić, żebym nie miał możliwości do wygrania skoro nie mogę znaleźć chociażby 100 z 800 gwiazdek, wcześniej wynajdując wszystkie oprócz tylko jednej.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline hakeruss

• Opój
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 01, 2015, 21:26:06 »
Gwiazdek jest dokładnie 579, chyba że są powsadzane w tematach dla adminów

EDIT - ogólnie jest ich tyle na widocznym forum (czyli archiwa też) - zeszło mi się półtorej dnia z tym, miałem chęć znaleźć wszystkie albo chociaż 890-900
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2015, 23:08:59 wysłana przez hakeruss »

Offline HappyDexter

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
  • Servi simus iuris, ut liberari possimus.
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 02, 2015, 03:05:38 »
Zgłaszam błąd z tym konkursem. (...) Ktoś musiał coś zrobić, żebym nie miał możliwości do wygrania skoro nie mogę znaleźć chociażby 100 z 800 gwiazdek, (...)

Wydaję mi się, że jedyną osobą, która miała do dostęp aplikacji z gwiazdkami  był Soner, a szczerze wątpię (mam nadzieję, że ty też), aby chciał sabotować swoją własną pracę.
Drugą sprawą jest, że właśnie te niespełna 800 gwiazdek zostało wygenerowanych losowo i nikt nie zna dokładnego miejsca ich egzystowania...
...wygląda na to, że źle szukałeś.
Pozdrawiam.
(click to show/hide)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Wójt
  • **
  • Piwa: 609
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 02, 2015, 08:42:34 »
Mimo, że Prusak to gimelarz straszny to akurat sądzę, że te gwiazdki to dobrze szukał :D

Offline HappyDexter

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
  • Servi simus iuris, ut liberari possimus.
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 02, 2015, 15:15:32 »
Tutaj kroczymy tylko po wąskiej ścieżce spekulacji i domniemań, więc jeśli Prusak, chce wyjaśnić sprawę, powinien interweniować wprost do administracji forum. Rzecz jasna unikając stwierdzeń ad personam. ;)
(click to show/hide)

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 02, 2015, 21:33:17 »
Gwiazdki zostaly wygenerowane automatycznie na podstawie wszystkich watkow na forum. Nie wybieralem tematow recznie, aby nie mozna bylo spisywac ich na podstawie odwiedzonych przeze mnie stron przez co moze sie zdarzyc, ze czesc tematow wylosowalo sie z tych dostepnych dla adminow/modow albo z kosza. Tak czy inaczej te 560 zebrane przez hakerssua to i tak spora liczba. Jak cala zabawa z konkursem sie zakonczy moge wygenerowac liste linkow do wszystkich tematow z gwiazdkami, jezeli ktos bedzie tego chcial.

A dostep do tematow mam tylko ja (oprocz 100 tematow wybranych przez Dyktatora)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 02, 2015, 22:32:05 »
Ja z ciekawości poprosił bym o listę, zastanawia mnie czy znalazłem wszystkie gwiazdki w Moddingu :D