Mount&Blade - Modyfikacje > Mody do Mount&Blade

Jaki mod, ktory do tej pory wszyszedl wydaje wam sie najlepszy?

(1/52) > >>

Józef Sztacheta:
Ja najmilej wspominam gre w Storymoda, wg mnie najbardziej dopieszczony mod, ciekawe questy, spora grywalnosc

Jak zapomnialem o jakims modzie to jeszcze moge dodac... ale mysle ze wiecej nie trzeba

Puzonix:
Mój głos poszedł na Last Days. Nie musze chyba tłumaczyć dlaczego bo bez wątpienia jest to jeden z najlepszych modów do M&B.

Torque:
Story mod jest chyba najlepszy, dlatego na niego oddaje glos, chociaz nie moglem w niego zbyt duzo pograc bo gra mi sie na nim strasznie scinala. Na drugim miejscu plasuje sie chyba Last Days za jego ogromne rozbudowanie a dalej to juz zaleznie od nastroju. Obecnie pocinam w Darkmoda i tez wydaje mi sie niezly.

Józef Sztacheta:
Gdyby nie bylo storymoda na pewno zaglosowal bym na TLD, ale teraz prawde mowiac juz mi sie znudzil i zbladl-.- chyba za dlugo w niego gralem...

zarost22:
Bez chwili wahania oddałem głosna na The Last Dey. Żaden mod nie przykuł na tyle mojej uwagi co Last Dey. Gam prawie miesiąc i jeszcze mi się nie znudził (puzon już nie może patrzeć jak gram w niego). Jednak mam wielka ochotę pograć w moda z Japońcami. Zna ktoś linka do działającej wersji? Bo wersja, którą pobrałem niestety nie działała ;(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej