Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania  (Przeczytany 109559 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
    • Moderator Globalny
    • Wójt
    • **
    • Piwa: 612
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
    « Odpowiedź #510 dnia: Czerwiec 12, 2019, 06:43:17 »
    Dobra, to wymień kogo moimi "zagrywkami" (xD) obraziłem.
    Poza tym co ma sierp i młot, czyli jak rozumiem komunizm, do środowisk narodowych i LGBT? Nigdzie w regulaminie nie jest stwierdzone, że na Tawernie poza działem Offtopic jest zakaz wygłaszania jakichkolwiek sądów politycznych. Zakaz jest wyłącznie promowania ideologii totalitarnej, a ani narodowcy nie są nazistami, ani LGBT komunistami, więc weź wrzuć na luz, bo jak na "wolnościowca", jakim się mienisz, to masz spore zapędy do koszarowania ludzi i pisania co wolno a co nie.

@Kradus - jak pisałem, tęcza LGBT nie powinna Pana Bosaka również obrażać bo wyraźnie stwierdził, że powinni na niego głosować. Także whatever, no ale mimo wszystko dzięki za klaryfikację, w symbolice biblijnej nie jestem na tyle obeznany, żeby kojarzyć liczbę kolorów.

EDIT: poza tym, jak najbardziej mam prawo mieszać do tego twoje wypowiedzi z wątków politycznych. W regulaminie nigdzie nie pisze, że zapis o głoszeniu ideologii totalitarnej nie obowiązuje w tematach politycznych. A jak sam przyznałeś twoim zdaniem Sz. P. Bosak taką reprezentuje.

EDIT2: specjalnie dla ciebie Kradus użyłem flagi LGBT z lat 70., teraz masz Bosaka w 7 kolorach.

Brzmi sensownie. Przechodzę również do Obozu Tęczowo Radykalnego.