Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania  (Przeczytany 109554 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Prußak

• Sołtys
    • *
    • Piwa: 253
    • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
    « Odpowiedź #495 dnia: Październik 24, 2018, 21:10:44 »
    Witam, otrzymałem wczoraj 25 punktów, moim zdaniem - aż tak sroga kara (jakakolwiek kara*) - była nie na miejscu. W temacie nie padły żadne wyzwiska, dyskusja była toczona na przyzwoitym poziomie. Co się wydarzyło po niej? Poszliśmy na piwo z Vizimirem i Azorkiem, a jakakolwiek dalsza dyskusja czy po prostu aktywność w temacie - zanikła. Proszę o wypowiedź. Pozdrawiam
    PS. IvE, dalej jesteś ważną częścią w mojej zastawie stołowej.
    Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
    • Moderator Globalny
    • Wójt
    • **
    • Piwa: 612
    « Odpowiedź #496 dnia: Październik 25, 2018, 17:38:24 »
    Witam, otrzymałem wczoraj 25 punktów, moim zdaniem - aż tak sroga kara (jakakolwiek kara*) - była nie na miejscu. W temacie nie padły żadne wyzwiska, dyskusja była toczona na przyzwoitym poziomie. Co się wydarzyło po niej? Poszliśmy na piwo z Vizimirem i Azorkiem, a jakakolwiek dalsza dyskusja czy po prostu aktywność w temacie - zanikła. Proszę o wypowiedź. Pozdrawiam
    PS. IvE, dalej jesteś ważną częścią w mojej zastawie stołowej.

Dałem Prusaka na status moderacji do końca PP. Jego skrajny defetyzm i fantazje będą teraz filtrowane. To dla jego własnego dobra psychicznego aby się biedak nie przegrzał. Piszę tylko w celach informacyjnych. Więcej uwagi nie mam zamiaru mu poświęcać.

Offline Jarll

• Hulaka
    • *
    • Piwa: 8
    « Odpowiedź #497 dnia: Marzec 09, 2019, 01:05:36 »
    Witam, czy jest mozliwość usunięcia mi pkt. ostrzeżenia ?

Offline Dyktator

• Admin Emeryt
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 944
    « Odpowiedź #498 dnia: Marzec 09, 2019, 15:02:08 »
    Witam, czy jest mozliwość usunięcia mi pkt. ostrzeżenia ?

Przedyskutowaliśmy w zespole Twoją prośbę i postanowiliśmy rozpatrzyć ją pozytywnie.

Ze względu na przedawnienie (ostatnie ostrzeżenie w lato 2017) oraz widoczną poprawę zachowania w dłuższej perspektywie czasowej od tamtego momentu, postanowiliśmy Ci zdjąć wszystkie 50 pkt ostrzeżeń.
    Premier TFW 2015-2019
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline Fiksiu

• Bibosz
    • *
    • Piwa: 47
    • Non omnis moriar
    « Odpowiedź #499 dnia: Marzec 09, 2019, 15:48:45 »
    Cześć, to w sumie ja też chciałbym złożyć wniosek o zdjęcie tych 10 pkt.

Dostałem je w styczniu 2018, trochę czasu minęło od tamtego zdarzenia i nie sądzę, bym od tamtego czasu uchybił w czymkolwiek regulaminowi, także byłbym wdzięczny za rozpatrzenie mojej prośby.
    Manipulator polskiej sceny NW XDDDD
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline Kradus

• Administrator
    • Giermek
    • Piwa: 435
    « Odpowiedź #500 dnia: Marzec 09, 2019, 19:35:37 »
    Cześć, to w sumie ja też chciałbym złożyć wniosek o zdjęcie tych 10 pkt.

Jak wyżej.

Offline Laalaa

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 115
    • Tumulec Kamil Adrian
    « Odpowiedź #501 dnia: Maj 03, 2019, 18:02:45 »
    Dzień dobry czy mógłbym dostać 20 punktów ostrzeżenia jeśli nie to co mogę zrobić żeby dostać?

"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Baldwin

• Najemnik
    • *
    • Piwa: 197
    « Odpowiedź #502 dnia: Maj 03, 2019, 18:07:11 »
    Dzień dobry czy mógłbym dostać 20 punktów ostrzeżenia jeśli nie to co mogę zrobić żeby dostać?
    Proponuję zwyzywać Lucę. Jeśli nie pomoże, przeprosić i zwyzywać jeszcze raz.
    Całe dnie spędzam sam - jak przestać?
    Wygrywam ze sobą, chciałbym mieć z kim przegrać
    Lód z serca, alko w nerkach i przekleństwa wrogów
    Chcę mieć do kogo się odezwać w domu bez powodu

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
    • Moderator Globalny
    • Wójt
    • **
    « Odpowiedź #503 dnia: Maj 17, 2019, 08:57:47 »

Wystarczy poprosić. Nie ma problemu kolego.
    « Ostatnia zmiana: Maj 17, 2019, 11:53:03 wysłana przez ^IvE »

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 913
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #504 dnia: Czerwiec 11, 2019, 11:30:12 »
    Witam, powtórnie domagam się wyjaśnień dlaczego mój avek i podpis zostały usunięte.
    IvE przez messengera nie umie wytłumaczyć sensownie swojej decyzji zasłaniając się punktem o propagowaniu ideologii totalitarnej. Jeśli zdaniem administracji Sz. P. Bosak reprezentuje ideologię totalitarną, to wnioskuję o ukaranie punktami Barbiego i Kradusa za zachęcanie do głosowania na Konfederację, której Bosak jest częścią.
    Pozdrawiam dobrych chłopaków z administracji i moderacji, nie pozdrawiam pyrek z poznania.
    Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
    Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
    • Moderator Globalny
    • Wójt
    • **
    « Odpowiedź #505 dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:08:37 »
    Witam, powtórnie domagam się wyjaśnień dlaczego mój avek i podpis zostały usunięte.
    IvE przez messengera nie umie wytłumaczyć sensownie swojej decyzji zasłaniając się punktem o propagowaniu ideologii totalitarnej. Jeśli zdaniem administracji Sz. P. Bosak reprezentuje ideologię totalitarną, to wnioskuję o ukaranie punktami Barbiego i Kradusa za zachęcanie do głosowania na Konfederację, której Bosak jest częścią.
    Pozdrawiam dobrych chłopaków z administracji i moderacji, nie pozdrawiam pyrek z poznania.

Niestety użytkownik Bruce Campbell sam pod sobą dołki kopię. Wstawiasz wizerunki ludzi bez ich zgody montując na nich obraźliwy filtr, który ma na celu dyskredytacje tej osoby. Jednocześnie osoba ta jest związana z polityką i promuje wartości totalitarne. Czyli  łamiesz jednocześnie parę punktów regulaminu uprawiając hejt, prowokujesz politycznie i obyczajowo (Tawerna jest apolityczna) Proszę więc się uspokoić bo nie dostałeś punktów tylko ze względu na Twoje nieocenione zasługi dla portalu. Trochę zrozumienia, pokory i szacunku dla innych użytkowników Panie Lew. Tawerna była, jest i będzie apolityczna i stronić będzie od prowokacji i hejtu.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #506 dnia: Czerwiec 11, 2019, 12:47:57 »
    Chyba Barbi wczoraj zbyt hucznie celebrowałeś mecz przyjaźni polsko-izraelskiej i ci nadmiar Finlandii zaszkodził, bo bzdury wygadujesz jakich dawno nie widziałem XD

Primo kłamstwem jest, że upuliczniam czyjkolwiek wizerunek bez jego zgody. Zdjęcie Sz. P. Bosaka, które umieściłem na avku, było publicznie dostępnym zdjęciem wykonanym w Sejmie. Proszę więc pyreczko nie kłam.

Nie wiem również jakim sposobem filtr miał być obraźliwy - była to tęcza. Wizualnie nie jest na pewno obraźliwa, symbolicznie również nie. Tęcza ma dwa główne znaczenia symboliczne - pierwsze jako symbol przymierza Boga z jego wyznawcami i na pewno nie może Sz. P. Bosaka obrażać, ponieważ wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Boga i swojej wiary. Druga, nowsza konotacja, to tęczy jako osób LGBT. I to znaczenie nie powinno pana Bosaka obrażać, ponieważ jak sam stwierdził kiedyś w wywiadzie, jego partia jest najrozsądniejszym wyborem na prawicy dla osób LGBT i to na Ruch Narodowy powinni głosować. Jak ktoś nie wierzy, tutaj link (klik!).

Jeśli uznamy natomiast Bosaka za polityka totalitarnego, to wracamy do tego co pisałem wyżej - aktywnie zachęcałeś do głosowania na ugrupowanie, którego jest częścią. Należą ci się za to punkty. Nawiasem mówiąc, wyjaśnij mi, w jaki sposób konkretnie uprawiam hejt pyreczko?

> pisz, że Tawerna jest apolityczna
    > zachęcaj jako moderator, a więc reprezentant portalu do głosowania w wyborach na konkretną listę, ba, miej nawet w sygnaturce logo tegoż ugrupowania
    Masz ty Barbi rozum i godność człowieka?
    « Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 12:51:22 wysłana przez Bruce Campbell »

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
    • Moderator Globalny
    • Wójt
    • **
    « Odpowiedź #507 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:00:27 »
    Chyba Barbi wczoraj zbyt hucznie celebrowałeś mecz przyjaźni polsko-izraelskiej i ci nadmiar Finlandii zaszkodził, bo bzdury wygadujesz jakich dawno nie widziałem XD

Primo kłamstwem jest, że upuliczniam czyjkolwiek wizerunek bez jego zgody. Zdjęcie Sz. P. Bosaka, które umieściłem na avku, było publicznie dostępnym zdjęciem wykonanym w Sejmie. Proszę więc pyreczko nie kłam.

Nie wiem również jakim sposobem filtr miał być obraźliwy - była to tęcza. Wizualnie nie jest na pewno obraźliwa, symbolicznie również nie. Tęcza ma dwa główne znaczenia symboliczne - pierwsze jako symbol przymierza Boga z jego wyznawcami i na pewno nie może Sz. P. Bosaka obrażać, ponieważ wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Boga i swojej wiary. Druga, nowsza konotacja, to tęczy jako osób LGBT. I to znaczenie nie powinno pana Bosaka obrażać, ponieważ jak sam stwierdził kiedyś w wywiadzie, jego partia jest najrozsądniejszym wyborem na prawicy dla osób LGBT i to na Ruch Narodowy powinni głosować. Jak ktoś nie wierzy, tutaj link (klik!).

Jeśli uznamy natomiast Bosaka za polityka totalitarnego, to wracamy do tego co pisałem wyżej - aktywnie zachęcałeś do głosowania na ugrupowanie, którego jest częścią. Należą ci się za to punkty. Nawiasem mówiąc, wyjaśnij mi, w jaki sposób konkretnie uprawiam hejt pyreczko?

> pisz, że Tawerna jest apolityczna
    > zachęcaj jako moderator, a więc reprezentant portalu do głosowania w wyborach na konkretną listę, ba, miej nawet w sygnaturce logo tegoż ugrupowania
    Masz ty Barbi rozum i godność człowieka?

Totalnie odpłynąłeś kolego. Czym innym jest prywatna opinia na temat wyborów w miejscu do tego przeznaczonym czyt. temat wyborów. Zupełnie jednak inną sprawą jest epatowanie jakimś zagrywkami, które mają na celu obrazić wszystkie środowiska jednocześnie. Nie ma na to zgody. Żartujmy sobie i śmiejmy się nie mieszajmy jednak do tego spraw obyczajowo-kulturowych dodatkowo podlanych polityką. Nie będę więc zagłębiał się w meandra polityczne bo po prostu w przestrzeni ogólno tawernianej będę tępił zarówno sierp i młot jak i działaczy narodowych czy LGBT+. Proszę więc trochę chłodnej głowy i kultury zamiast epatowania  "humorem" który ma na celu tylko i wyłącznie tanią sensacje i prowokacje o czym doskonale wiesz i zdajesz sobie sprawę.
    « Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 13:03:20 wysłana przez ^IvE »

Offline Kradus

• Administrator
    • Giermek
    • Piwa: 435
    « Odpowiedź #508 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:12:53 »
    [...]
    Nie wiem również jakim sposobem filtr miał być obraźliwy - była to tęcza. Wizualnie nie jest na pewno obraźliwa, symbolicznie również nie. Tęcza ma dwa główne znaczenia symboliczne - pierwsze jako symbol przymierza Boga z jego wyznawcami i na pewno nie może Sz. P. Bosaka obrażać, ponieważ wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do Boga i swojej wiary. Druga, nowsza konotacja, to tęczy jako osób LGBT. I to znaczenie nie powinno pana Bosaka obrażać, ponieważ jak sam stwierdził kiedyś w wywiadzie, jego partia jest najrozsądniejszym wyborem na prawicy dla osób LGBT i to na Ruch Narodowy powinni głosować.[...]

Nie będę komentował wszystkiego, nie mniej to mnie akurat poruszyło, bo już któryś raz słyszę te brednie. Przymierze z Bogiem symbolizuje tęcza 7 kolorowa. Natuimiast ta środowisk lgbtitd jest 6 kolorowa. Proszę tego nie mylić!

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #509 dnia: Czerwiec 11, 2019, 13:13:42 »
    Dobra, to wymień kogo moimi "zagrywkami" (xD) obraziłem.
    Poza tym co ma sierp i młot, czyli jak rozumiem komunizm, do środowisk narodowych i LGBT? Nigdzie w regulaminie nie jest stwierdzone, że na Tawernie poza działem Offtopic jest zakaz wygłaszania jakichkolwiek sądów politycznych. Zakaz jest wyłącznie promowania ideologii totalitarnej, a ani narodowcy nie są nazistami, ani LGBT komunistami, więc weź wrzuć na luz, bo jak na "wolnościowca", jakim się mienisz, to masz spore zapędy do koszarowania ludzi i pisania co wolno a co nie.

@Kradus - jak pisałem, tęcza LGBT nie powinna Pana Bosaka również obrażać bo wyraźnie stwierdził, że powinni na niego głosować. Także whatever, no ale mimo wszystko dzięki za klaryfikację, w symbolice biblijnej nie jestem na tyle obeznany, żeby kojarzyć liczbę kolorów.

EDIT: poza tym, jak najbardziej mam prawo mieszać do tego twoje wypowiedzi z wątków politycznych. W regulaminie nigdzie nie pisze, że zapis o głoszeniu ideologii totalitarnej nie obowiązuje w tematach politycznych. A jak sam przyznałeś twoim zdaniem Sz. P. Bosak taką reprezentuje.

EDIT2: specjalnie dla ciebie Kradus użyłem flagi LGBT z lat 70., teraz masz Bosaka w 7 kolorach.
    « Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2019, 15:27:15 wysłana przez Bruce Campbell »