Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania  (Przeczytany 109566 razy)

Opis tematu:

Offline lysy890

• Opój
    • *
    • Piwa: 42
    Odp: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
    « Odpowiedź #450 dnia: Luty 25, 2017, 19:31:08 »
    Dwa z twoich ostatnich postów na moderacji wylądowały w koszu. Jeśli masz aż taką krótką pamięć to twój problem.

Proszę przytocz mi te posty, lub podeślij link gdzie mogę je przeczytać i tutaj zacytować.
    Chce abyś pokazał mi, w którym miejscu posty te zawierały "spam". Posty te dotyczyły sceny NW, na której niestety lub stety się nie znasz. A w temacie w którym miały się pojawić, dotykały tematu dyskusji jaka miała miejsce w owym temacie.
    lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
    [5pp]aroslaw46: ta
    [5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
    lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
    [5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    • Piwa: 353
    « Odpowiedź #451 dnia: Luty 25, 2017, 20:45:07 »
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Posty te dotyczyły sceny NW, na której niestety lub stety się nie znasz.
    Mam lepsze rzeczy do roboty niż "znanie się" na wylęgarni żałosnych dram. Forum jest ogólnodostępne i każdy może je czytać, nie tylko ci którzy "się znają". Jesteś na moderacji i posty nie trzymały poziomu, dlatego wyleciały.

Offline lysy890

• Opój
    • *
    • Piwa: 42
    « Odpowiedź #452 dnia: Luty 25, 2017, 22:14:40 »
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    Mam lepsze rzeczy do roboty niż "znanie się" na wylęgarni żałosnych dram. Forum jest ogólnodostępne i każdy może je czytać, nie tylko ci którzy "się znają". Jesteś na moderacji i posty nie trzymały poziomu, dlatego wyleciały.

Co do pierwszego postu mogę się zgodzić, nie był w jakimkolwiek stopniu merytoryczny, lecz był na tym samym poziomie co posty poprzednie. Typowy śmieszkowy post jakich w tematach NW wiele, sam przecież przyznałeś, że scena NW ma bardzo niski poziom.

Co do drugiego postu całkowicie się nie zgadzam. Post był odpowiedzią na dyskusje dotyczącą Jasia, jak i całego 23pp, któremu zarzuciło się "rakowe zachowanie na bitwach". Post całkowicie odnosił się do gracza, jak i było opinią na temat gracza. Było to stwierdzenie tego co zauważyliśmy podczas bitwy z 23pk, gdzie Jasiu grał jako inv.

Otrzymałem punkty za spamowanie (2 posty), z czego jeden całkowicie odnosił się do dyskusji, jaka była prowadzona na temat 23pp (ich gracza/y). Dlatego proszę, aby punkty były przyznane za jeden post. Czyli było ich o połowę mniej. Dodatkowo był to pierwszy tego typu występek, niestety nie miałem prędzej przyjemności dowiedzenia się, że posty moderowane są brane pod uwagę inaczej, niż tego samego typu wiadomości osób nie moderowanych.
    « Ostatnia zmiana: Luty 25, 2017, 22:25:22 wysłana przez lysy890 »
    lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
    [5pp]aroslaw46: ta
    [5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
    lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
    [5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    « Odpowiedź #453 dnia: Luty 26, 2017, 11:10:09 »
    Co do drugiego postu całkowicie się nie zgadzam. Post był odpowiedzią na dyskusje dotyczącą Jasia, jak i całego 23pp, któremu zarzuciło się "rakowe zachowanie na bitwach". Post całkowicie odnosił się do gracza, jak i było opinią na temat gracza. Było to stwierdzenie tego co zauważyliśmy podczas bitwy z 23pk, gdzie Jasiu grał jako inv.
    Post przez kogoś kto go usunął został uznany za bezwartościowy. Ja interpretowałem fakt że dodając ten który usunąłem - dwa twoje ostatnie posty wylądowały w koszu.
    Dodatkowo był to pierwszy tego typu występek, niestety nie miałem prędzej przyjemności dowiedzenia się, że posty moderowane są brane pod uwagę inaczej, niż tego samego typu wiadomości osób nie moderowanych.
    Siłą rzeczy ich interpretacja jest inna. Wiesz że jesteś moderowany a wrzucasz syf, chyba więcej nie trzeba tłumaczyć. To, że widzą go tylko moderatorzy nie oznacza że to sobie znika.
    Mimo wszystko odejmę 10 punktów z racji tego że dość długo znikają i trochę przesadziłem.

Offline SuchaSzmata

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 27
    • If your profile picture is from an anime, your opi
    « Odpowiedź #454 dnia: Marzec 05, 2017, 16:38:40 »
    (click to show/hide)
    A tak serio kurde dwa "przewinienia" i dostaję moderację tak trochę głupie że dużo osób którzy robią głupsze rzeczy nadal posiadają moc rozmawiania.
    Ostrzeżenia :
    1. Grudzień 26, 2016, 20:59:27    debilne piwo    +50
    No może się zgadzam było to debilne piwo które dałem Zawiszy "Ch*j" ale to mój dobry znajomy który nie obraża się na to.

2. Luty 25, 2017, 10:44:11    debilny post    +35
    Siedzę z Trojanem na TS i sobie śmieszkujemy i mówię mu że napiszę na jego temacie coś żeby pośmieszkować. Według mnie większość postów w dziale Klany jest "debilna" tylko że Trojan nie był zły na to tylko sobie śmieszkowaliśmy.

Jak można prosić to żeby usunąć moderację bo ona jest najbardziej wkurzająca z tego wszystkiego.

(click to show/hide)

Trebron ale co taki użytkownik w takim razie robi na forum poświęconego Mount And Blade jak nie zna tej gry i sceny. I jeżeli jeszcze się nie zna to wchodzi na dział Klany żeby co tam robić poczytać sobie nie znając kontekstu wypowiedzi czy co.

Offline Dyktator

• Admin Emeryt
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 944
    « Odpowiedź #455 dnia: Marzec 05, 2017, 17:06:52 »
    Jak można prosić to żeby usunąć moderację bo ona jest najbardziej wkurzająca z tego wszystkiego.

Taka mała wskazówka. Jeśli odwołujesz się od czegoś, to odcinaj się od emocji i pisz rzeczowo i na temat. Jest tu więcej niż jeden moderator, do tego są też administratorzy i zawsze jest szansa, że podanie/odwołanie rozpatrzy inna osoba niż ta, która karała, a wtedy może zapaść inny werdykt (choć raczej nie ingerujemy w decyzje innych funkcyjnych, co najwyżej nakłaniamy ich do zmiany/cofnięcia kary). Jednak pod wpływem emocji zacząłeś pisać ofensywnie w stosunku do grupy osób i w tym momencie tracisz szansę, że innym będzie się chciało w ogóle to rozpatrywać. Można powiedzieć, że "usuną się" z Twojej sprawy na Twoje własne życzenie.

Poza tym, cokolwiek się nie zrobi, ktoś zawsze będzie niezadowolony. A to jest za ostro i wtedy zamordyzm i płacz, a to za swobodnie i znowu płacz, że szerzy się debilizm i nie da się czytać tych wątków. Nieważne w jakim natężeniu to będzie, ktoś zawsze tupnie nogą i wtedy inwektywy najczęściej lecą w stronę całego zespołu. Nauczcie się na początek szanować innych i ich pracę oraz poświęcony czas. Potem dopiero sami wymagajcie.

(click to show/hide)

Trebron ale co taki użytkownik w takim razie robi na forum poświęconego Mount And Blade jak nie zna tej gry i sceny. I jeżeli jeszcze się nie zna to wchodzi na dział Klany żeby co tam robić poczytać sobie nie znając kontekstu wypowiedzi czy co

Widzisz - Mount&Blade ma bardzo szerokie community, jeśli chodzi o moduły i NW jest tylko jednym z bardzo wielu. Wątpię, by istniała osoba, która ogarnia wszystkie z nich.
    Premier TFW 2015-2019
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline _Jasiu_

• Pijus
    • *
    • Piwa: 20
      • Kanał na YouTubie
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #456 dnia: Marzec 06, 2017, 18:42:54 »
    Cześć!

Dostałem dzisiaj 40 pkt. za "prowokację". Gracze, którzy mnie obrażali (Simskil i Stasiulek) powinni również dostać jakieś ostrzeżenie, jeśli jeszcze nie dostali. Przynajmniej tak mi się wydaje - również złamali zasady netykiety. Kolejną sprawą jest to, że nie mogę już (tylko teoretycznie) odpisać szanownym panom w temacie, ponieważ dostałem taką wiadomość "Proszę, zaniechaj tego i podporządkuj się regułom panującym na forum. W przeciwnym wypadku poczynimy dalsze kroki.". Co sprawia, że nie mogę dalej obronić się i nie mogę odrzucić zarzutów o autoblocka.

Pozdrawiam,
    Jasiu
    « Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2017, 19:03:59 wysłana przez _Jasiu_ »

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    « Odpowiedź #457 dnia: Marzec 06, 2017, 19:34:27 »
    Nie piszę po to, żeby ludzie to czytali, tylko po to, żeby podyskutować z tymi, którzy mnie obrażali. Nie bardzo obchodzi mnie to, kto będzie to czytał, nie będę również zważał na czyjeś "zmęczenie" czytaniem wiadomości na forum.
    Przywołuję cytat - rzekomo nie piszesz tego żeby ludzie czytali. Więc możesz to sobie załatwić gdzie indziej nie odkopując kolejnej pseudo-dramy przedszkolaków z NW. Nikogo nie obchodzą zarzuty wobec ciebie ani to czy się rzeczywiście obronisz, czy nie. Mimo, że nie mam nic przeciwko takim dyskusjom to kretyński i agresywny ton wypowiedzi nie przemawia zbyt bardzo na twoją korzyść.
    Wasze śmieszne dramy i przepychanki są gówno warte. Ciężko traktować poważnie kogoś kto sam zaczyna a potem narzeka, że nie może się obronić. Znajdź sobie jakieś zajęcie, bo zbyt się wczuwasz w te gierki. Większa część twojej aktywności na tym forum to robienie dymu o złote gacie.

Offline _Jasiu_

• Pijus
    • *
    • Piwa: 20
      • Kanał na YouTubie
    « Odpowiedź #458 dnia: Marzec 06, 2017, 20:22:26 »
    Nikogo nie obchodzą zarzuty wobec ciebie ani to czy się rzeczywiście obronisz, czy nie.

Głównie obchodzą mnie, ale mogę założyć się, że jeszcze kilka innych osób.  Dostaję jakieś śmieszne punkty, a ludzie, którzy faktycznie kogoś obrazili są niedotknięci karą, bo tak. Bardzo cieszę się, że admini są tutaj tak serdeczni i zamiast przedstawić jakieś sensowne argumenty i odpowiedzieć na moje pytanie (bo nie widzę tu odpowiedzi) to rozpoczynają swój wywód na temat mój i moich wypowiedzi.

Ciężko traktować poważnie kogoś kto sam zaczyna a potem narzeka, że nie może się obronić.

Zacząłem, ponieważ jacyś ludzie obrazili mnie na forum. To do ciebie nie przemawia? Potem zabiera mi się prawo do dalszej rozmowy w tym temacie, usprawiedliwiając to prowokacją, i nagradza punktami mnie, mimo że tak naprawdę nie obraziłem tam nikogo, co innego ci, z którymi rozmawiałem. Gdybym zrobił to gdzie indziej, to miałoby to jakiś rozgłos i wiedziałby ktoś o tym, że też mam konto i potrafię używać klawiatury? Nie wydaje mi się.

Proszę o odpowiedź na to pytanie, a nie pokazywanie mi swojego punktu widzenia. Nie chciałbym również, żebyś odpowiadał na to co napisałem pod cytatami w tej wypowiedzi. Po prostu wytłumacz mi dlaczego tylko ja jestem objęty karą.

Z góry dziękuję

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    « Odpowiedź #459 dnia: Marzec 06, 2017, 20:49:54 »
    Zarzuty to nie obraza. Ja rozumiem, że zgrywanie sztywniaka i wielce dorosłego jest na NW w modzie, ale ZARZUCANIE komuś czegoś nie jest automatycznie obrażaniem. I nie dostałbyś żadnego ostrzeżenia gdybyś nie wyjeżdżał z przekleństwem i agresywnym tonem skierowanym do simskilla.
    to rozpoczynają swój wywód na temat mój i moich wypowiedzi.
    A o czym dyskutujemy? O tobie i o twoich wypowiedziach. Wiesz czego chcesz? Znowu zaczynasz temat i znowu masz pretensję do innych, że go poruszają.
    Proszę o odpowiedź na to pytanie, a nie pokazywanie mi swojego punktu widzenia. Nie chciałbym również, żebyś odpowiadał na to co napisałem pod cytatami w tej wypowiedzi. Po prostu wytłumacz mi dlaczego tylko ja jestem objęty karą.
    Chcę. Nie chcę.
    Po prostu wytłumacz mi dlaczego tylko ja jestem objęty karą.
    Tak jak już pisałem. Choćbym bardzo chciał w ich postach nie idzie dopatrzyć się obrazy. Ale przyznaję się do błędu - 40 punktów to było przegięcie. Przegięcie spowodowane między innymi tym jak niski poziom mają teraz dyskusje o NW.

Offline Fasola

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #460 dnia: Marzec 21, 2017, 11:45:45 »
    Halo, halo. Po ilu latach zejdzie mi status użytkownika "obserwowanego" ?

Offline Koxxus

• Bywalec
    • *
    • Piwa: 65
    • Otaczają mnie tęgie, wielkie dzbany
    « Odpowiedź #461 dnia: Marzec 21, 2017, 11:56:55 »
    Nigdy. Tylko globale, i wzwyż mogą to robić.

Nie zrobiłbym nic
    Gdybym to forum scrollował jak ty

Offline Dyktator

• Admin Emeryt
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 944
    « Odpowiedź #462 dnia: Marzec 21, 2017, 12:34:41 »
    Halo, halo. Po ilu latach zejdzie mi status użytkownika "obserwowanego" ?

Witam serdecznie. Sprawdziłem akta z roku pańskiego 2012, które znajdują się w moim biurze i ten podpisany jako "Fasola" zawiera następującą treść: "Wyrok banicji zawieszony warunkowo. Na czas dopełnienia warunku skazany będzie miał status obserwowanego i będzie poddawany nieustannej inwigilacji." Dalej jest trochę treści zastrzeżonej, więc skrócę tylko, że warunkiem jest zamiana wyroku na galerę. Jak już przewiosłujesz trzy kółeczka wokół Australii, poziom ostrzeżenia zostanie wyzerowany.

I obawiam się, ze dokument jest autentyczny, ponieważ opatrzono go pieczęciami sonera i Daedalusa.
    Premier TFW 2015-2019
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    « Odpowiedź #463 dnia: Marzec 21, 2017, 12:37:36 »
    To dobry chłopak był. Zawsze "dzień dobry" mówił.

Offline Fasola

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 0
    « Odpowiedź #464 dnia: Marzec 22, 2017, 14:39:20 »
    Witam serdecznie. Sprawdziłem akta z roku pańskiego 2012, które znajdują się w moim biurze i ten podpisany jako "Fasola" zawiera następującą treść: "Wyrok banicji zawieszony warunkowo. Na czas dopełnienia warunku skazany będzie miał status obserwowanego i będzie poddawany nieustannej inwigilacji." Dalej jest trochę treści zastrzeżonej, więc skrócę tylko, że warunkiem jest zamiana wyroku na galerę. Jak już przewiosłujesz trzy kółeczka wokół Australii, poziom ostrzeżenia zostanie wyzerowany.

I obawiam się, ze dokument jest autentyczny, ponieważ opatrzono go pieczęciami sonera i Daedalusa.
    Mogę kajakiem ?