Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania  (Przeczytany 111633 razy)

Opis tematu:

Offline huth

• Senior
    • *
    • Piwa: 451
    Odp: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
    « Odpowiedź #420 dnia: Maj 17, 2016, 23:43:52 »
    no akurat ad hitlerum jest, no cóż lepiej było to nazwać ad dictatorem czy cuś...

Generalnie grzech usuwania treści starych postów jest jednym z najcięższych na tawernie i nie tylko Sefirot okrył się hańbą to czyniąc, bo to tak jakby wrócić po latach do domu, wyciągnąć albumy z fotografiami bobasa na golasa i wrzucać je do ognia przy własnej matce :P
    Z innego punktu widzenia, to jak wypierać się przed kumplami, że np. się kiedyś już miało zgona zaraz po drugim piwie. No to nie wypada graczowi Warbanda, ani nikomu w ogóle, trzeba uznać swoje głupstwa z przeszłości

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    • Piwa: 353
    « Odpowiedź #421 dnia: Maj 18, 2016, 08:42:34 »
    Sefirot był największym snobem w historii tego forum
    O mój boże! Słuchasz rapsów? Bezguście!! Lepiej włącz se Mozarta !1!!1

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • Piwa: 438
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #422 dnia: Maj 18, 2016, 11:23:52 »
    w takim razie proponuje zapytać go czy istotnie przyznaje się do swoich błędów.
    Zmienianie swoich wypowiedzi to grzech!

- Cześć huth, jak tam, boli ci głowa?
    -  Nie, dlaczego?

po korekcie

- Cześć huth, uważasz że strzelanie do dzieci to zło?
    - Nie, dlaczego?

Zmieniłem tylko swoją wypowiedź, mam prawo! :)

Offline Baldwin

• Najemnik
    • *
    • Piwa: 199
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #423 dnia: Maj 18, 2016, 11:30:34 »
    Sefirot był największym snobem w historii tego forum
    O mój boże! Słuchasz rapsów? Bezguście!! Lepiej włącz se Mozarta !1!!1

Popieram. I nie zapominajmy o tej impertynenckiej hipokryzji.
    Born like this, I ain't did no study
    Everything I got, man, I got it in a hurry

Online Kradus

• Administrator
    • Giermek
    • Piwa: 444
    « Odpowiedź #424 dnia: Maj 18, 2016, 11:51:09 »
    w takim razie proponuje zapytać go czy istotnie przyznaje się do swoich błędów.

Tak mi się przypomniało:

Offline Dyktator

• Admin Emeryt
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 951
    « Odpowiedź #425 dnia: Maj 18, 2016, 12:50:50 »
    Ja tylko przypominam, że dostał bana za całokształt, a nie tylko usuwanie postów.
    Premier TFW 2015-2019
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline Prußak

• Sołtys
    • *
    • Piwa: 253
    • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
    « Odpowiedź #426 dnia: Maj 18, 2016, 18:11:22 »
    W Tworkach znajdziesz z 50 takich JanówTrzecichSobieskich.

Życzenie samobójstwa Zobacz wiadomość wysłaną użytkownikowi   +45 Knockout
    Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline huth

• Senior
    • *
    • Piwa: 451
    « Odpowiedź #427 dnia: Maj 18, 2016, 19:47:44 »
    Uważajcie na moderatora trebrona, może was zbanowac za słuchanie muzyki dawnej 😃

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #428 dnia: Maj 18, 2016, 22:04:49 »
    mówiący ma za plecami spokojny widok, stonowane kolory, w miarę jak mówi tło muzyczne narasta - jest to podniosła muzyka, ale o wyważonym nastroju.

- Trwa debata nad przywróceniem Sefirota na forum Tawerny MiB. Większość przedstawionych argumentów paradoksalnie, wbrew intencji osób je podnoszących, przemawia za odbanowaniem niesfornego użytkownika. Odwołanie się do niestabilności psychicznej, czy fakt izolacji na forum to raczej spychanie argumentów, niż ich racjonalne obalenie, podobnie sprawa wygląda z osobistymi wadami. Ciężko banować osoby chore, nielubiane, czy nieudolne.

tu perspektywa zmienia się, mówiący odwraca się w kierunku odbiorcy, zupełnie jak osoba poprawiająca krzesło w trakcie rozmowy, tworzy to wrażenie bardziej osobistej, koleżeńskiej i wolnej od stresu dyskusji.

- Moderatorzy każdego forum balansują pomiędzy dwoma krawędziami, z jednej strony mogą sprawić, że forum stanie się zbyt hermetyczne - osiągając zbyt wysoki poziom, z drugiej stanie się zbiorowiskiem chamskiej tłuszczy, będzie posiadać energię, ale tylko auto-destruktywną.
    Żadne narzucone zewnętrznie normy prawne nie będą wstanie jednoznacznie rozstrzygać takiej kwestii, jak zjawisko określane w gearze jako "ban".

pojawia się delikatne zakłócenie obrazu, trzask, mówiący po raz kolejny zmienia perspektywę odwracając się w stronę "rozmówcy", muzyka nabiera poważnego tonu, podobnie ekspresja na twarzy mówiącego.

- Potencjał jaki tworzą "niechciani" i "problematyczni" użytkownicy łatwo jest zlekceważyć. Zwróćmy uwagę, że brak elastyczności w tym temacie będzie nieuchronnie prowadził do obniżaniu potencjału forum. Przegrani są potrzebni wygranym, by podkreślać rangę ich zwycięstw. Tłum musi wiwatować, może nawet złorzeczyć zwycięzcą, nie może jednak go zabraknąć, ani nie może nikogo rozszarpać na igrzyskach. W tej trudnej grze balansu i równowagi, łatwo zapomnieć o własnych błędach i swoich "przegięciach pały". Użytkownicy właśnie tacy jak Sefirot niewątpliwie dostarczają pracy moderatorom.
    No właśnie...

następuje zbliżenie na usta, które ponownie wymawiają frazę:
    - Dostarczają pracy moderatorom.
    ujęcie powoli się oddala, coraz bardziej eksponowane są materiały z których korzysta mówiący, kartka papieru, długopisy, laptop, mikrofon, powoli poznajemy od zaplecza kuchnię wprawnego i rzetelnego dziennikarza.

- Sefirot niewątpliwie przekraczał granicę jaką powstaje w czasie rozgrywek online, tracił rozeznanie angażując się w życie Tawerny, jednak jego wady zawsze wynikały z chęci uczestniczenia w życiu społeczności, reprezentował zawsze dziwaczną mieszankę hipokryzji i ambicji. Jednoznaczna ocena tej postaci może rzutować na dalszą politykę Tawerny, niezależnie od tego jaki kierunek obierze zespół moderatorów tego nietuzinkowego forum.
    Dla Państwa mówił Octavian, miłego wieczoru.

kamera oddala się spokojnie, ukazuje całe zaplecze technicze, widzimy że mówiący nie kryje się z swoimi sztuczkami, zależy mu tylko na przekazaniu informacji, nie chowa swoich trików, widzimy go gdy prowadzi już swobodną rozmowę w studio, zdaje się z kimś żartować.
    Muzyka cichnie, obraz powoli gaśnie, wprowadzany jest sprawnie blok reklamowy.....

Offline Prußak

• Sołtys
    • *
    • Piwa: 253
    • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
    « Odpowiedź #429 dnia: Maj 18, 2016, 23:07:43 »
    Witam
    Nie chce mi się kolejny raz rozpisywać, ale ktoś na poziomie Matiego44 z najlepszych lat, wysnuł wniosek, że należy mnie pokarać wyższą ilością punktów niż niektórych użytkowników, którzy prowokują non stop w wątkach klanowych lub też takich, którzy o gramatyce to słyszeli tyle, ile dzikie plemiona w Dolinie Konga o fizyce kwantowej.
    Dobra rada od wujka Prusaka - jak już jeden moderator pracuje w dziale rozdając punkty użytkownikom, przy okazji uspokajając sytuacje, to niech kolejny nie wpada na świetny pomysł, by dać ostrzeżenie osobie która jest niewinna.

BONUS + Zamiast wyargumentować swoją decyzje, to kolega moderator pisze mi posty typu "no tak wyszlo, Dyktator czy Rome mogą mnie ocenić", to przepraszam - jak ktoś moje długie posty potrafi odpowiedzieć takim guanem, to niestety nie mogę traktować go jak pełnosprawną osobę.
    Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Online Kradus

• Administrator
    • Giermek
    • Piwa: 444
    « Odpowiedź #430 dnia: Maj 19, 2016, 07:57:49 »
    Czy kolega z góry z kimś dzieli konto? Czy może jakieś zaburzenia jaźni i nie pamięta co "wczoraj" wyprawiał?

Offline Octavian

• Giermek
    • *
    • 21. Pułk Piechoty THD
    « Odpowiedź #431 dnia: Listopad 02, 2016, 17:39:30 »
    Czy funkcjonuje coś takiego jak rozmowa możliwa do przeprowadzenia w jednym tylko temacie.
    To znaczy, ktoś chce powrócić na forum, i może chciałby też wycofać się z jakiś stanowisk, przeprosić, wyjaśnić...
    Czy istnieje taka możliwość?
    Coś w rodzaju rozmowy z strażnikiem na flankach, taka rozmowa przed zamkniętym mostem zwodzonym, ale jednak rozmowa.

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    • Piwa: 353
    « Odpowiedź #432 dnia: Listopad 02, 2016, 19:58:39 »
    Lanie wody

Offline Dyktator

• Admin Emeryt
    • Krzyżowiec
    • Piwa: 951
    « Odpowiedź #433 dnia: Listopad 02, 2016, 20:10:12 »
    Czy funkcjonuje coś takiego jak rozmowa możliwa do przeprowadzenia w jednym tylko temacie.
    To znaczy, ktoś chce powrócić na forum, i może chciałby też wycofać się z jakiś stanowisk, przeprosić, wyjaśnić...
    Czy istnieje taka możliwość?
    Coś w rodzaju rozmowy z strażnikiem na flankach, taka rozmowa przed zamkniętym mostem zwodzonym, ale jednak rozmowa.

Chodzi o unbany?
    Generalnie o dostanie unbana nie jest trudno, wystarczy napisać do któregoś z adminów lub globalnych i dana osoba jest wtedy poddawana dyskusji. Jak się jest przekonującym, to da się dostać drugą szansę.
    Wyjątkiem są osoby niereformowalne, jak Prusak, Rivet, czy Sefirot. Zgaduję, że znowu chodzi o tego ostatniego, więc z góry odmawiam. Ostatnio już pisaliście, jak to się zmienił, żałuje itd, po czym zajrzałem przypadkowo na jedną grupę Steam, na której akurat tego dnia zamieścił taki komentarz: "niech lepiej mnie odbanuje knyp Dyktator". Mam więc podstawy, by sądzić, że żadnych poważnych przemyśleń nie było i dalej robiłby to samo, co wcześniej.
    Premier TFW 2015-2019
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)
    (click to show/hide)

Offline Netoman

• Bajkopisarz
    • Rybałt
    • *
    • Piwa: 162
    « Odpowiedź #434 dnia: Listopad 02, 2016, 23:32:41 »