Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: 1257AD - Enhanced Edition ( pomoc ze zmianą liczebności wojsk )  (Przeczytany 74 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kadafii96

• Tułacz
    • *
    • Piwa: 0
    Witam serdecznie,
    Mam pytanie, a raczej prośbę do ludzi zajmujących się modowaniem lub ktokolwiek ma jakieś pojęcie o zmianach w skryptach. W tytule umieściłem nazwę modyfikacji. Moim problemem jest bardzo duża ( dla mnie ) liczba żołnierzy w garnizonach zamków/miast/lordów ( lordowie to najmniejszy problem ). W takim zamku potrafi być ok. 650 żołnierzy, a w mieście od 800 do 1000 przy czym lord potrafi lecieć z 300 jednostkami, gdy robią wyprawe i oblegają zamek bitwa sięga 2000+ jednostek. Taka duża liczebność sprawia mi bardzo duży problem w graniu. Czy jest jakaś możliwość zmiany tych parametrów na np zamek 400, miasto 600 +/- ? Jeżeli tak, to w jaki sposób ? co i gdzie trzeba zmienić ? Przyznaję, że jeżeli chodzi o skrypty, to nie mam o tym zielonego pojęcia.
    Bardzo przepraszam, jeżeli umieściłem temat podobny to jakiegoś utworzonego, ale od kilku dni poszukuje odpowiedzi i nigdzie nic nie znalazłem, więc postanowiłem założyć wątek, może ktoś pomoże :) Pozdrawiam wszystkich fanów M&B