Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Która Lady najlepiej poślubić ? (+ mam moda Floris)  (Przeczytany 128 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SkuBBi

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
  • Steam ID: Mój status Steam
Która Lady najlepiej poślubić ? (+ mam moda Floris)
« dnia: Wrzesień 29, 2019, 16:30:30 »

Którą Lady wybrać na żonę i czy jak mam Florisa to wybór żony ma jakieś większe znaczenie niż w Native? Czy jest możliwość poślubić na Florisie którąś z pretendentek do tronu np. Arwa Perłowa, Lady Isolla z Suno?

Chyba zła kategoria na forum, ale sam nie wiem ?

Twoje posty notorycznie kaleczą język polski do tego stopnia, że muszę Cię upomnieć. Przestań nadużywać wielokropków, zacznij używać innych znaków interpunkcyjnych, zwracaj uwagę na składnię i literówki. Kolejne ostrzeżenia będą już w postaci punktów. //Eltarek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2019, 16:58:55 wysłana przez Eltarek »
Nie wiem czy to co piszę ma sens jeśli nie ma to znajdzie się zawsze jakiś człowiek który znajdzie w tym problem...

Tekst autorstwa :
Skubi (a na imię mi Tomek)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Towarzysz
  • *
  • Piwa: 899
  • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
    • datadream2004 コギ花
Odp: Która Lady najlepiej poślubić ? (+ mam moda Floris)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2019, 17:37:34 »
Z tego co pamiętam to we Florisie można poślubić pretendentki/pretendentów do tronu, ale chyba dopiero po podbiciu frakcji, do której tytułu pretendują. A tak ogólnie, to dobór żony w WB nie ma wielkiego znaczenia. Wyjątkiem jest boost do relacji z rodziną żony, więc dobrze wybrać kogoś z wieloma członkami rodziny lub silnymi członkami rodziny.

(click to show/hide)
Brawo TVN ~Bonus RPK

Offline SkuBBi

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Która Lady najlepiej poślubić ? (+ mam moda Floris)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2019, 17:58:43 »
Dzięki za info.

Sorry za błędy ale pisze na telefonie i czasem braknie jakiejś literki a te wielokropki uważam że dobrze wyglądają ale spróbuję je ograniczyć...

Na jednym forum mam blokadę na IP :) na forum GryOnline.pl XD może tutaj to się nie powtórzy...

To już nawet nie double, a triplepost. Zapoznaj się z regulaminem forum, bo najwyraźniej tego nie zrobiłeś. Przydatna może być również definicja wielokropka i przykłady jego użycia. Przejrzałem pobieżnie wszystkie Twoje posty, ani razu nie użyłeś go jeszcze poprawnie. Sprawdzić pisownię możesz z kolei z pomocą tego narzędzia. Żeby nie było - nie przyczepiamy się tu o każdy źle postawiony przecinek, ale Twoje posty są nieczytelne zarówno przez pryzmat języka, jak i formatowania. +10 //Eltarek

Kto czyta edytowane posty ?

Wielokropek – znak interpunkcyjny w postaci trzech umieszczonych obok siebie kropek (…) używany przeważnie na końcu zdania, dla zaznaczenia fragmentów pominiętych.

Przykłady :

Wielokropek może także oznaczać nieoczekiwane urwanie wypowiedzi:
Dawno, dawno temu…

Zaczął recytować: „Ruszyła maszyna…”, ale dziecko mu przerwało.

Jest używany także przed nieoczekiwanymi słowami.
Konsument wysłał list wprost do… prezydenta.

Wiec czasami używam poprawnie...

Nie. To zdanie ('Wiec czasami używam poprawnie...') to też przykład niepoprawnego użycia wielokropka. Nie urywasz wypowiedzi, ani nie wtrącasz po wielokropku "nieoczekiwanych słów". Kończysz wielokropkiem połowę swoich zdań, co niesamowicie daje po oczach. //Eltarek

I jeszcze jedno pytanie dotyczące Florisa kogo dać do obrony zamku jak gram Nordami bo chyba łuczników nie mają,bo nie chce rekrutować ludzi z innej frakcji...

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2019, 18:46:55 wysłana przez Eltarek »
Nie wiem czy to co piszę ma sens jeśli nie ma to znajdzie się zawsze jakiś człowiek który znajdzie w tym problem...

Tekst autorstwa :
Skubi (a na imię mi Tomek)