Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Powstaje kolejne spolszczenie do VC, które dla odmiany zostanie dokończone  (Przeczytany 2355 razy)

Opis tematu: Poszukiwani testerzy. Premiera już niebawem ;)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eltarek

• Admin Junior
  • Hulaka
  • **
  • Piwa: 245
  • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
  • Steam ID: Mój status Steam
Jeżeli do maja przyszłego roku (czyli do momentu w którym na nowo zaznam uczucia posiadania wolnego czasu) nikt nie weźmie się do roboty i nie opublikuje kompletnego spolszczenia, zobowiązuję się zrobić i udostępnić je sam do końca czerwca. Trzeba w końcu zamknąć ten temat.

Poszukuję testerów, którzy mają trochę wolnego czasu, żeby popykać sobie w VC i wyłapać ewentualne błędy. Piszcie PW albo kontaktujcie się ze mną przez steam.

Nie wiem kiedy będzie premiera. Na pewno przed Bannerlordem :p

Aktualizacje, informacje o szacowanych datach dokończenia prac i inne fajne ciekawostki znajdziecie w tym wątku.

Obecny postęp:

Aktualnie odpoczywam i korzystam z wakacji, więc pracę nad spolszczeniem zawieszam na jakiś czas. //10.08.2019
Naodpoczywałem się, prace wznowione ;) //01.09.2019
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2019, 23:01:18 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Eltarek

• Admin Junior
  • Hulaka
  • **
  • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
Odp: Powstaje kolejne spolszczenie do VC, które dla odmiany zostanie dokończone
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2019, 15:15:39 »
Mały apdejt.

Wypadło mi do zrobienia kilka projektów, więc nie gwarantuję, że wyrobię się do końca czerwca. W każdym razie najpóźniej w lipcu powinno być.

"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Eltarek

• Admin Junior
  • Hulaka
  • **
  • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2019, 21:29:52 »
Niektórzy zaczęli narzekać i jęczeć przez pw, że przerwałem prace. Otóż nie przerwałem. Tak jak zapowiadałem, jest opóźnienie przez kilka ważniejszych rzeczy, które mi wypadły, ale nie zamierzam tego porzucać.

W pierwszym poście dodałem 'pasek postępu'. Będzie aktualizowany nieregularnie, zazwyczaj co kilka dni, żeby dać Wam znać, że praca idzie do przodu.

Offline Rycerz woku

• Pijus
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 11, 2019, 16:50:35 »
Powodzenia przy pracy =)

Offline diegom23

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2019, 10:58:22 »
Rozumiem, że projekt upadł?

Offline Eltarek

• Admin Junior
  • Hulaka
  • **
  • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2019, 11:12:40 »
Rozumiem, że projekt upadł?

Wykluczone. W życiu prywatnym cały czas wypada coś do roboty, więc siłą rzeczy praca nad spolszczeniem spada na dalszy plan. Dokończę to, tak jak wcześniej pisałem. Z tym, że z drobnym opóźnieniem xd

Offline Baldwin

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 196
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2019, 13:40:57 »
Wykluczone. W życiu prywatnym cały czas wypada coś do roboty, więc siłą rzeczy praca nad spolszczeniem spada na dalszy plan. Dokończę to, tak jak wcześniej pisałem. Z tym, że z drobnym opóźnieniem xd
Niektórzy już tu tak mówili, pamiętaj, że ceną za zdradę jest śmierć.
I'll see you in the next life

Offline farystank

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 03, 2019, 20:21:41 »
Mogę pomóc przy korekcie lub przy tłumaczeniu

Offline Eltarek

• Admin Junior
  • Hulaka
  • **
  • heyyeyaaeyaaaeyaeyaa
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2019, 19:45:46 »
Mały updejt, bo dawno nie było. Nie umarłem, tłumaczenia nie porzuciłem, ale postęp przez ostatnie tygodnie był bardzo mozolny ze względu na olbrzymi natłok przeróżnych spraw w życiu. Nawet w Bannerlorda nie miałem za bardzo czasu grać, warto podkreślić, że również przed tym masowym rozdawaniem kluczy, kiedy grając w to jako jedna z pierwszych osób w Polsce człowiek czuł się na swój sposób wyjątkowy, więc i motywacja do pogrania była dużo większa.

Po drodze zmieniałem system operacyjny i oczywiście udało mi się zapomnieć o tym projekcie i usunąć wszystkie pliki, nad którymi pracowałem (xD)
Na szczęście za pomocą oprogramowania do odzysku udało mi się odtworzyć 12 z 14 plików, więc nie było tragedii.

Fascynuje mnie fakt, że w zasadzie nie ma tygodnia, żeby ktoś nowy się do mnie nie zgłosił z pytaniem jak mi idzie i kiedy będzie gotowe. Widzę Wasze zainteresowanie, postaram się dokończyć to tak szybko, jak to tylko możliwe.

Ale podobnie jak polityka TW jeszcze niedawno temu, tak i ja nie jestem w stanie teraz podać jakiejś konkretnej daty. Domyślam się jednak, że po premierze EA Bannerlorda zainteresowanie Warbandem i VC dość mocno spadnie. Co więcej, fajnie by było skończyć przed jego premierą, żeby - mając możliwość pogrania po polsku w VC - zainteresowani podbili sobie jeszcze hype na Bannerlorda, dostając w ręce przystawkę, która na kilka dni zabawy powinna wystarczyć.

Kolejne updejty już wkrótce. Do końca czerwca nie wyszło, ale nie precyzowałem, którego roku czerwiec to ma być :p