Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Konkurencja dla Tawerny  (Przeczytany 2968 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganczo

• Awanturnik
    • *
    • Piwa: 252
    • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
    Odp: Konkurencja dla Tawerny
    « Odpowiedź #45 dnia: Luty 27, 2019, 23:52:53 »
    Ale beka, inwazja z FORUM POTEZNEGO KONKURENCYJNEGO spotkala sie jednak tylko z obsypaniem gnojem, a nie z wielkim oklaskiem i upadkiem tawerny X-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Cytat: Moontor
    Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 902
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #46 dnia: Luty 27, 2019, 23:53:03 »
    Wreszcie zaczyna się robić ciekawie.
    Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
    Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline Einar.

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 1
    « Odpowiedź #47 dnia: Luty 27, 2019, 23:53:55 »
    To widzę że śmiejesz się z 90% graczy w WB bo tyle nigdy nie wygrało WNL, śmiej się więc sam z siebie XD

WOW, koleś nie zesraj się, serio nie interesuje mnie co wygrales  w jakiejs gierce. Chociaż taki turniej w Bukareszcie, to faktycznie mialbys sie czym chwalic, ale nie wnl co jest co roku,jeszcze pewnie ty mowisz o jakims z przed 4 lat

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    • Piwa: 353
    « Odpowiedź #48 dnia: Luty 27, 2019, 23:58:44 »
    Przecież sam się wielce chwalisz osiągnięciami których nie masz więc co cię interesuje co ja osiągnąłem? Pewnie sporo byś z tego chciał XD skoro jesteś taki światowy to powinieneś wiedzieć, że turniej w Bukareszcie na międzynarodowej scenie znaczy sporo mniej niż WNL... no ale czego ja oczekuję od newfaga który nawet nie umie grać i hajpuje sam siebie po niszowych forach XD

Offline Einar.

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 1
    « Odpowiedź #49 dnia: Luty 28, 2019, 00:01:19 »
    Przecież sam się wielce chwalisz osiągnięciami których nie masz więc co cię interesuje co ja osiągnąłem? Pewnie sporo byś z tego chciał XD skoro jesteś taki światowy to powinieneś wiedzieć, że turniej w Bukareszcie na międzynarodowej scenie znaczy sporo mniej niż WNL... no ale czego ja oczekuję od newfaga który nawet nie umie grać i hajpuje sam siebie po niszowych forach XD

Cooo? xdd
    Czym ja się chwale ? Człowieku, gdybym grał tyle co ty to jestem przekonany, że tez bym tyle osiagnąl. Sorry ale typo ktory od kilku lat nie gra w ta giere nie bedzie mi nic pisal o umiejetnosciach, zgaduje, ze teraz by ciebie azorek na cav pocisnal ;)

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    • Piwa: 353
    « Odpowiedź #50 dnia: Luty 28, 2019, 00:03:18 »
    To znaczy że uważasz się za naprawdę zajebistego bo poza mną z polskich graczy tylko Prince w tamtych latach tyle głównych turniejów wygrał XD

Offline Wojownik

• Kmieć
    • *
    • Piwa: 6
    « Odpowiedź #51 dnia: Luty 28, 2019, 00:06:58 »
    To znaczy że uważasz się za naprawdę zajebistego bo poza mną z polskich graczy tylko Prince w tamtych latach tyle głównych turniejów wygrał XD

dlaczego mi nie wysylasz juz memow?

Offline Dyktator

• Krzyżowiec
    • *
    • Piwa: 932
    « Odpowiedź #52 dnia: Luty 28, 2019, 00:07:18 »

Nie zapominaj o UnNormie, wygrał więcej WNLów, niż Ty ;)
    Premier TFW 2015-2019

Offline Luther

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 59
    « Odpowiedź #53 dnia: Luty 28, 2019, 00:47:25 »
    Lol chłopie, z czego Ty się śmiejesz. Ile ty ostatnio grasz w tą giere, żeby mieć pojęcie na temat kto jest teraz dobry, a kto nie? xD
    Zresztą, nie mam zamiaru się kłócić z osobą, co od dłuższego czasu  więcej czasu siedzi na forach niż w grze. iksde
    Nie ma to jak chwalić się w byciu dobrym na martwej scenie kek

Offline Ganczo

• Awanturnik
    • *
    • Piwa: 252
    • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
    « Odpowiedź #54 dnia: Luty 28, 2019, 01:57:25 »
    Siema, to forum pociotów jeszcze żyje? Liczyłem, że w końcu pokażą wam gdzie jest wasze miejsce i się skończy to kółeczko wzajemnej adoracji administracji.

A czekajcie, pomyliłem fora o montblejdzie, ups

Cytat: Moontor
    Powód porażki tego turnieju wypatruję we własnej osobie dlatego postanowiłem już nigdy więcej nie organizować żadnych turnieji na NW.

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
    • Utracjusz
    • *
    • Piwa: 56
    « Odpowiedź #55 dnia: Marzec 01, 2019, 03:10:29 »
    Cooo? xdd
    Czym ja się chwale ? Człowieku, gdybym grał tyle co ty to jestem przekonany, że tez bym tyle osiagnąl. Sorry ale typo ktory od kilku lat nie gra w ta giere nie bedzie mi nic pisal o umiejetnosciach, zgaduje, ze teraz by ciebie azorek na cav pocisnal ;)

Masz cholernie wysokie mniemanie o sobie, co jest zgubne i błędne. Wiesz, ile graczy, gra tyle, co Trebron lub dłużej, a nie osiągnęło nawet połowy z tego, co on? Gracz Twojego pokroju, atakując Norberta wygląda jak Napoleon, który chciał podbić Rosję. Przeliczasz swoje możliwości, chłopcze i wygląda to komicznie.
    Swoją drogą, jak wspomniał Luther, masz radochę, że udało Ci się "coś" w martwej grze. To tak jakby małe dziecko w końcu otarło łzy i z radością wbiegło do piaskownicy, z której wyszli starsi koledzy i teraz może się spokojnie bawić. Czasy chwały już minęły i cokolwiek by Ci się nie udało, nie będzie miało to już takiej samej wagi, jak x lat temu. Więcej pokory i samodyscypliny.
    « Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2019, 03:13:03 wysłana przez Dominique »
    "Przystojny, ale niezły ch*j.
    Poza tym pedofil.   
    Powinnam uciekać.   
    Ale mnie intryguje."

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
    • Moderator Globalny
    • Wójt
    • **
    • Piwa: 612
    « Odpowiedź #56 dnia: Marzec 01, 2019, 20:40:31 »
    Norberta to Ty szanuj.

Offline Kamillo18

• Zbrojny
    • *
    • Piwa: 357
    « Odpowiedź #57 dnia: Marzec 01, 2019, 21:14:27 »
    Czy WB jest martwy, czy nie, to już osobny temat, który rozpędził by kolejną karuzelę postów, a dla mnie jest bez sensu. Kilka lat siedziałem na scenie UT2k4 i IGI Project 2 i o ile ta druga gierka była pod względem multiplayera i sceny niszowa jak Warband, tak jednak UT 2k4 miał ogromny potencjał na e-sport, tyle, że wydany został kilka lat za wcześnie. Ale pisanie, że "gra jest martwa, nie ma sensu opisywać co się wygrało" to tak jakby zabronić pisać cokolwiek o lwie workowatym, bo wyginął kilkadziesiąt lat temu.
    Szczerze gratuluję - zarówno Trebronowi i Einarowi - ich osiągnięć, bo one zawsze cieszą i motywują do dalszej gry (u mnie to zadziałało tak, że motywację straciłem na kilka lat :P ), jednak wykłócacie się nimi, jakby temat postawiła kobieta, załóżmy Aela i szukała swojego czempiona. Myślę, że to indywidualna kwestia kto co osiągnął - dla jednych wygranie turnieju piątek jest nie lada osiągnięciem, bo poświęcił dużo czasu w ten sukces, dla innego WNL. Nie ma w WB jak np. w lekkoatletyce określenia, który turniej miał największą rangę. Chyba, że wyznacznikiem są nagrody. W większości były to bannerki, podziękowania, gratulacje, dwa razy (raz na pewno) T-shirty - tak obciachowe, że wstyd było w nich nawet węgiel wrzucać czy kosić trawę latem. Dlatego zadam pytanie - do czego zmierza ta dyskusja ? Podniesienia sobie internetowego ego i wydłużenia e-penisa ?
    « Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2019, 21:16:34 wysłana przez Kamillo18 »

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 902
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #58 dnia: Marzec 01, 2019, 21:20:04 »
    Ta dyskusja służy głównie nabijaniu postów.
    Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
    Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
    • Utracjusz
    • *
    • Piwa: 56
    « Odpowiedź #59 dnia: Marzec 01, 2019, 22:18:36 »
    Dobra próba pojednania, Kamillo, ale sądzę, że tutaj i tak nic ona nie wniesie :P A Lew też dobrze powiedział xD
    "Przystojny, ale niezły ch*j.
    Poza tym pedofil.   
    Powinnam uciekać.   
    Ale mnie intryguje."