Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Konkurencja dla Tawerny  (Przeczytany 3045 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Kradus

• Administrator
    • Giermek
    • Piwa: 433
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: Konkurencja dla Tawerny
    « Odpowiedź #30 dnia: Luty 27, 2019, 23:13:16 »
    A to pardon, źle w takim razie zrozumiałem Twoją wypowiedź Azorze. Mea culpa.

Einar za to odpowiedział jak typowa gwiazdeczka. Także nawet szkoda się odnosić.

P.S. Zgubiłeś gdzieś essa. Równam pozdrawiam.

Offline Moontoor

• Moderator Globalny
    • Utracjusz
    • **
    • Piwa: 116
    « Odpowiedź #31 dnia: Luty 27, 2019, 23:13:53 »
    po co wspominasz o Prusaku, przecież nawet nic o nim nie napisałem.

Ahh źle spojrzałem na cytat i się pomyliłem - mój błąd. No faktycznie Trebron w ostatnich 3 miesiącach napisał swój 2 post, afaktycznie gość siedzi 24/7 na forum.
    Z waszej dwójki, to Tobie przypada znamienity tytuł eksperta w tej dziedzinie.
    Ja przynajmniej jak coś mi się nie podoba to nie ukrywam tego i zwracam tej osobie uwagę aby mogła się poprawić, a nie śmieję się z niej za plecami.
    Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!
    (click to show/hide)

Offline Einar.

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 1
    « Odpowiedź #32 dnia: Luty 27, 2019, 23:14:35 »
    Na rozluznienie podrzucę Woja w euforii

https://www.youtube.com/watch?v=uJ18HArzWeM

Offline CarpeDiem

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 91
    « Odpowiedź #33 dnia: Luty 27, 2019, 23:17:04 »
    Co do samego serwisu -  wizualnie wygląda w porządku i widać, że ktoś ma chęci, bardzo to doceniam. Odstrasza mnie natomiast sama retoryka użytkowników i skład administracji, kilka osób się zwyczajnie nie nadaje, nazwałbym ich problematycznymi wizerunkowo. Poza tym, niechęć to bardzo kiepski fundament pod budowę społeczności, więc póki hasłem jest anty-tawerna na pewno nie będę w pełni za. No i póki co trochę mało profesjonalizmu, ale to chyba najmniejszy problem.

Trebron ma rację. Jeśli ktoś aspiruje do miana *jednego z najlepszych*, to powinien mieć ze sobą jakiś bagaż konkretnych osiągnięć. W innym przypadku zostanie to źle odebrane...

Sukces jest wtedy, kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    • Piwa: 353
    « Odpowiedź #34 dnia: Luty 27, 2019, 23:19:36 »
    Przecież tu tylko chodziło o to że Trebron zaakpił z prawdy jaką jest to, że Einar jest teraz jednym z bardziej znanych i rozpoznawalnych graczy w Polsce i zagranicą. Moim zdaniem kolega Trebron złapał ból dupy I musiał aż publicznie zakpic z Einara.
    Mam ból dupy? Podrzuć mi jakie turnieje wygrał Einar i kilka streamów z jego "sick playsów" żebyś mógł mi tak dogryzać. Jak chcecie się targować na osiągnięcia to raczej nie ze mną, takich kasztanów jak wy nabijam na tępą stronę lancy. W przeciwieństwie do Einara nie musiałem sam siebie hajpować - robili to za mnie inni bo grałem dobrze a nie pierdoiłem po forach że jestem turbokozakiem XD

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 906
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #35 dnia: Luty 27, 2019, 23:21:39 »
    [...]
    Bardzo ładny kanał, masz nowego subskrybenta w mojej osobie. Kupiła mnie historia steel boltsów.
    Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
    Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline Baldwin

• Najemnik
    • *
    • Piwa: 196
    « Odpowiedź #36 dnia: Luty 27, 2019, 23:28:03 »
    Ja przynajmniej jak coś mi się nie podoba to nie ukrywam tego i zwracam tej osobie uwagę aby mogła się poprawić, a nie śmieję się z niej za plecami.
    Jeżeli nawiązujesz do mnie - bo w Twoim przypadku to nie bywa oczywiste - to już raz zwróciłem Ci uwagę, a raczej na Ciebie, gdy przedstawiłem chłopakom z discorda screeny.
    Nie jesteśmy kolegami bym ingerował się w Twoją poprawę. Zaapelowałbym jednak o poprawę kadry funkcyjnej, bo przy takich osobach jak Dyktator, Kradus czy Veinrus, to wypadasz jak 13ph przy 14pk.

Offline Evolusin

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 25
    « Odpowiedź #37 dnia: Luty 27, 2019, 23:29:49 »
    Mam ból dupy? Podrzuć mi jakie turnieje wygrał Einar i kilka streamów z jego "sick playsów" żebyś mógł mi tak dogryzać. Jak chcecie się targować na osiągnięcia to raczej nie ze mną, takich kasztanów jak wy nabijam na tępą stronę lancy. W przeciwieństwie do Einara nie musiałem sam siebie hajpować - robili to za mnie inni bo grałem dobrze a nie pierdoiłem po forach że jestem turbokozakiem XD
    Przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Nie twierdzę, że jest jakimś pro graczem tylko stwierdziłem iż aktywnie udziela się na scenie i bierze udział w różnych turniejach i akcjach na zagranicznej scenie przez co jest teraz rozpoznawalny wśród tamtejszej społeczności oraz dodałem iż potrafi grać na jakimś przyzwoitym poziomie. Nawet w twojej odpowiedzi widzę ten ból i próbujesz wmówić wszystkim "patrzcie na mnie jaki pros jestem a Einar jakiś noobek co gra jakieś 2-3 lata nie to co ja kwiii". Niewiem jak popularny byłeś kiedyś ale teraz ewidentnie próbujesz dotykać się po swoim ego osiągnięć xddd. Zluzuj trochę ziomek ;)

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    « Odpowiedź #38 dnia: Luty 27, 2019, 23:33:38 »
    Taa bierze udział i się udziela, spoko jest rozpoznawalny jak Apocalyps czy Goku już rozumiem ziomek propsy i piona haha XDDD

Offline Einar.

• Moczymorda
    • *
    « Odpowiedź #39 dnia: Luty 27, 2019, 23:40:12 »
    Taa bierze udział i się udziela, spoko jest rozpoznawalny jak Apocalyps czy Goku już rozumiem ziomek propsy i piona haha XDDD

Lol już chcialem skonczyc, no ale nie pozostawiasz mi wyboru gosciu.Po pierwsze pojawil sie temat umiejetnosci, a ty nagle wyjezdzasz mi z osiagnieciami. Powiedz mi, czy jest gracz na scenie który od 2k18 zączał grać na native w multi i ma jakieś osiągniecia???? Ja tam cie jedynie kojarze z filmikow na yt, w ktorych pisaleś info kolegom z teamu na czacie  a nie ts,a  no i ta akcja w meczu z Niemcami, co Woja schouchowales. To sa te twoje sick playsy? xxd
    pozdro

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    « Odpowiedź #40 dnia: Luty 27, 2019, 23:46:38 »
    Wygraj wnl i nc nie będąc couch warmerem to pogadamy kasztanie XD Nic wartościowego w tej grze nie zrobiłeś a opisujesz siebie jak hot shit, potem się dziwisz że z ciebie cisną.

Offline Dyktator

• Powabna baletnica
    • Krzyżowiec
    • *
    • Piwa: 934
    « Odpowiedź #41 dnia: Luty 27, 2019, 23:48:12 »
    Trebron jest tak sławny, że powstały filmy o nim:
    (click to show/hide)

(click to show/hide)

Kradus, wyłaź z moich postów. Co to za cenzura na tej tawernie // Dyktator

(click to show/hide)

Zadzwoń do Trebrona jak Einar osiągnie 1/4 tego co On. // Kradus
    « Ostatnia zmiana: Luty 27, 2019, 23:56:23 wysłana przez Kradus »
    Premier TFW 2015-2019

Offline Evolusin

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: 25
    « Odpowiedź #42 dnia: Luty 27, 2019, 23:48:55 »
    Najwidoczniej mamy różne interpretacje słowa "rozpoznawalny" w kontekście gracza Native itp więc ciężko jakkolwiek będzie mi pokazać Ci, że twoje zachowanie jest jakie jest obecnie według mnie. To chyba tyle odemnie w tej dyskusji narazie.

Offline Einar.

• Moczymorda
    • *
    « Odpowiedź #43 dnia: Luty 27, 2019, 23:49:55 »
    Wygraj wnl i nc nie będąc couch warmerem to pogadamy kasztanie XD Nic wartościowego w tej grze nie zrobiłeś a opisujesz siebie jak hot shit, potem się dziwisz że z ciebie cisną.

XDDD znowu to robisz <ciach>, grasz w ta giere od poczatku, nie dziwne, ze cos osiagnales, beke bym mial gfybys nie osiagnal z takim stazem. I tak, przypominam, ze ty zaczales ten temat, no troche przesadziłem, ale nie liczylem że jakiś <ciach2>to zscreenuje i bedzie chcial cisnac drame. Btw fajny nick na imgur "..bezkolan"

Jednak chyba można bez obrażania? // Kradus
    Można? // Moontoor
    « Ostatnia zmiana: Luty 28, 2019, 00:17:30 wysłana przez Moontoor »

Offline Trebron2009

• 2009
    • Najemnik
    • *
    « Odpowiedź #44 dnia: Luty 27, 2019, 23:51:27 »
    To widzę że śmiejesz się z 90% graczy w WB bo tyle nigdy nie wygrało WNL, śmiej się więc sam z siebie XD