Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Ankieta świąteczna (zasady przyznawania punktów w 1 poście)

Bruce Campbell
    3 (25%)
    Laalaa
    1 (8.3%)
    Romanow
    4 (33.3%)
    Edzio Redzio
    3 (25%)
    Jarll
    1 (8.3%)

Głosów w sumie: 7

Głosowanie skończone: Styczeń 02, 2019, 13:55:31

Autor Wątek: [2018] Tawerniana Choinka  (Przeczytany 1486 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Krzyżowiec
    • *
    • Piwa: 932
    [2018] Tawerniana Choinka
    « dnia: Grudzień 16, 2018, 14:23:25 »
    Witajcie! W ramach świątecznego konkursu widzimy się już po raz jedenasty (odbywa się on co roku od 2008). Form tego konkursu było już wiele, zwłaszcza przez ostatnie lata, kiedy próbowałem tworzyć nowe i nietypowe formy konkursowe. W tym roku forma ta będzie prostsza niż w zeszłym, a nawiązywać będzie do tych klasycznych konkursów sprzed 2014. Ale tyle tego krókiego wstępu.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział należy wykonać zadanie główne i napisać tutaj posta, w którym deklarujecie chęć udziału. Ponadto można również wykonać opcjonalne zadania dodatkowe. Można je zgłaszać w poście zgłaszajacym się do konkursu, a można to robić też później w oddzielnym poście. Dla ułatwienia prosimy jednak, by na początku posta dodawać odpowiednie tagi, które nam ułatwią potem sprawdzanie wyników konkursu. W tym celu w poście zgloszeniowym dodawajcie: #zgłoszenie, a w postach z zadaniami dodatkowymi #zadanie1, #zadanie2  itd (według numeracji zadań dodatkowych).

(click to show/hide)

Na czym to polega?

Konkurs świąteczny nowego cyklu "Tawerniana Choinka", jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do ozdabiania i przystrajania. W szerszym kontekście chodzi o forum, a konkretnie o ozdabianie swoich profilów. Wszystkie zadania można wykonywać do końca trwania konkursu, tj. do 26 grudnia (włącznie).

Zadanie główne (wymagane do udziału)
      ★ Świąteczny łańcuch - polega na ozdobieniu swojego profilu (awatar i/lub sygnaturka) w sposób dowolny, aby oddawało to świąteczny klimat

Zadania poboczne (niewymagane, ale można z nich zdobyć dodatkowe punkty)
      ★ Zadanie1 - stwórz mema związanego ze sceną lub grą (bonus za tematykę świąteczną ; nie może łamać regulaminu)
      ★ Zadanie2 - ułóż świąteczne życzenia dla Tawernowiczów

Jak to jest punktowane?

Po zakończeniu konkursu ozdobione profile zostaną poddane podwójnej ankietyzacji. Pierwsza ankieta będzie publiczna i będą w niej mogły zagłosować wszystkie osoby, które zarejestrowały się najpóźniej 16 grudnia o godzinie 14:00. Każdy będzie miał dowolnie dużo głosów, by zagłosować na każdy profil, który uznacie, że zasługuje na wyróżnienie. Druga ankieta zostanie wypełniona przez członków administracji i moderacji Tawerny, którzy nie wezmą czynnego udziału w konkursie.

Ankieta publiczna będzie punktowana według ilści uczestników, ale od końca. A więc osoba/osoby, które zajmą miejsce 1 w ankiecie dostaną tyle punktów, ilu było uczestników, a miejsce ostatnie dokładnie 1 pkt.

Członkowie załogi będą za to przyznawać każdemu z uczestników punkty w zakresie (1,10), po czym każdy uczestnik otrzyma do wyniku ilość punktów rownowartą średniej tych ocen.

Warto zaznaczyć tutaj, że ozdabianie (jak i wykonane zadania dodatkowe) nie mogą łamać regulaminu, w przeciwnym wypadku uczestnik zostanie zdyskwalifikowany.

Poniżej będzie podania punktacja zadań dodatkowych (gdy zostaną już ujawnione).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2018, 20:01:36 wysłana przez Dyktator »
    Premier TFW 2015-2019

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 902
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: [2018] Tawerniana Choinka
    « Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2018, 22:47:36 »
    #zgłoszenie

Zgłaszam się do konkursu. Ustawiłem sobie nowy-stary avatar ze świątecznym Brucem Campbellem trzecie święta pod rząd, który przerobiłem w przeszłości z tej grafiki promocyjnej. Do tego tekst osobisty zmieniłem z 21. Pułk Piechoty THD na 21. Pułk Piechoty św. Mikołajów, a miejsce pobytu z BIAŁE GETTO na BIAŁE ŚWIĄTECZNE GETTO. Do tego podmieniłem swoją sygnaturkę i ustawiłem sobie kadr z bardzo dobrego filmu (polecam!) The Nightmare Before Christmas.

Nawiasem mówiąc, to mój post #8000.
    Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
    Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline Dyktator

• Krzyżowiec
    • *
    « Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 18, 2018, 21:36:10 »
    Dodano pierwsze bonusowe zadanie:

★ Zadanie1 - stwórz mema związanego ze sceną lub grą (bonus za tematykę świąteczną ; nie może łamać regulaminu)
    Premier TFW 2015-2019

Offline Dyktator

• Krzyżowiec
    • *
    « Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2018, 20:01:50 »
    Dodano drugie zadanie bonusowe:

★ Zadanie2 - ułóż świąteczne życzenia dla Tawernowiczów
    Premier TFW 2015-2019

Offline Laalaa

• Utracjusz
    • *
    • Piwa: 113
    • Tumulec Kamil Adrian
    « Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2018, 20:58:25 »
    #Zgłoszenie

Zgłaszam się do konkursu. Mój Adi ma teraz czapeczke.

"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 902
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    « Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2018, 23:03:52 »
      #zadanie2
      Życzę:
      • wszystkim Tawernowiczom spokojnego i pełnego sukcesów na różnych polach roku, niewielu banów czy tam ostrzeżeń i produktywnie spędzonego czasu
      • Tawernie nowej skórki i powiększenia się aktywności
      • ekipie prowadzącej więcej czasu wolnego i zapału, a przede wszystkim - więcej szacunku ze strony użytkowników portalu
      A do tego:
      • Bojarowi więcej szekli, bo na czym innym może mu zależeć
      • IfEmu sukcesów w życiu zawodowym i żeby nie przyszło mu do głowy reaktywować Masonów
      • Kamillowi skutecznej zmiany nicku oraz zasłużonego awansu na globala
      • Kokoszowi zdania maturki i pozytywnego rozwiązania trapiących go poważnych dylematów sercowych
      • Kradusowi spełnienia marzenia wystąpienia w programie MasterChef
      • Octavianowi powodzenia w projektach
      • Shantiemu żeby mu na porządne koszule starczyło
      Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
      Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline Romanow

• Opój
      • *
      • Piwa: 18
      « Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 24, 2018, 00:40:30 »
      #Zgłoszenie

Trochę zabawy w starym paincie ale coś tam zawsze zrobione. :D
      « Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2018, 00:41:58 wysłana przez Romanow »

Och, jakąż zagadką jest człowiek! (…) I właśnie dlatego pewien myślący jegomość powiedział, że lepiej go jebać niż usiłować zrozumieć..

Online Edzio Redzio

• Kmieć
      • *
      • Piwa: 15
      « Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 24, 2018, 01:47:39 »
      #Zgłoszenie
      ,,Ja bym skłamał, gdybym mówił, że pracuję (…). Ja mam obowiązek wobec ludzi. Trudno, żebym jechał na spotkanie, przed wsią stawał, ziemią ręce brudził, odciski sobie robił i mówił: „Chłopy, ja jestem z was!”. Nie. Ja jestem ich przywódcą!" ~ Andrzej Lepper

Offline Jarll

• Hulaka
      • *
      • Piwa: 8
      « Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2018, 14:03:48 »
      #zgłoszenie

Drodzy gracze Warbanda życzę wam aby kolejny rok był obfity we fragi, żeby serwery nie lagowały, tawerna się nie psuła i klany nie rozpadały :)
      « Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2018, 19:55:43 wysłana przez Jarll »

Offline Romanow

• Opój
      • *
      « Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 24, 2018, 15:05:30 »
      #zadanie 1

Och, jakąż zagadką jest człowiek! (…) I właśnie dlatego pewien myślący jegomość powiedział, że lepiej go jebać niż usiłować zrozumieć..

Offline Romanow

• Opój
      • *
      « Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2018, 00:37:55 »
      #zadanie2
      Życzę wszystkim użytkownikom tawerny dużo szczęścia w życiu prywatnym, jak i karierze w naszej kochanej grze Mount&Blade Warband.
      Mniejszej ilości dram szczególnie na nw, zażegnania niektórych niepotrzebnych tarć pomiędzy klanami.
      Adminom i moderatorom życzę, aby następny rok był spokojny w pracy i aby Indian nie atakował co niedziele swoimi altami.

Offline Octavian

• Giermek
      • *
      • Piwa: 425
      • 21. Pułk Piechoty THD
      « Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2018, 13:12:17 »
      Ja chciałem wszystkim tawernowiczom życzyć Wesołych Świąt i oby nadchodzący rok był dla was choć w połowie tak dobry jak ten, który odchodzi.

Dziękuję za ładnie za wsparcie, miło tutaj być z WAMI! :)

Offline Kradus

• Administrator
      • Giermek
      • Piwa: 433
      « Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 28, 2018, 13:59:39 »
      Utworzona została ankieta do głosowania na uczestników konkursu. Poniżej znajdziecie zasady przyznawania punktów.
      Ankietę można wypełnić do 2 stycznia 2019 r., do godz. 12 (proszę nie sugerować się godziną podaną u góry w ankiecie).

Po zakończeniu konkursu ozdobione profile zostaną poddane podwójnej ankietyzacji. Pierwsza ankieta będzie publiczna i będą w niej mogły zagłosować wszystkie osoby, które zarejestrowały się najpóźniej 16 grudnia o godzinie 14:00. Każdy będzie miał dowolnie dużo głosów, by zagłosować na każdy profil, który uznacie, że zasługuje na wyróżnienie. Druga ankieta zostanie wypełniona przez członków administracji i moderacji Tawerny, którzy nie wezmą czynnego udziału w konkursie.

Ankieta publiczna będzie punktowana według ilści uczestników, ale od końca. A więc osoba/osoby, które zajmą miejsce 1 w ankiecie dostaną tyle punktów, ilu było uczestników, a miejsce ostatnie dokładnie 1 pkt.

Członkowie załogi będą za to przyznawać każdemu z uczestników punkty w zakresie (1,10), po czym każdy uczestnik otrzyma do wyniku ilość punktów rownowartą średniej tych ocen.

Offline Kradus

• Administrator
      • Giermek
      • Piwa: 433
      « Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 18, 2019, 13:59:55 »
      Wyniki konkursu są następujące:
      1. Miejsce: Romanow (8.25 pkt)
      2. Miejsce : Bruce Campbell (8 pkt)
      3. Miejsce: Edzio Redzio (5.75 pkt)
      4. Miejsce: Jarll (5 pkt)
      5. Miejsce: Laalaa (3.25 pkt)

Jeszcze małe słowa wyjaśnienia - ze względu na małą liczbę głosów w ankiecie publicznej zdecydowaliśmy zmniejszyć skalę naszej punktacji z 1-10 do 1-5, by nie miała aż takiego wpływu na wyniki konkursu... które to niestety są tak późno ze względu na pewne komplikacje i dość dużo obowiązków natury prywatnej z mojej strony - także mea culpa. Już nigdy nie powinno się to powtórzyć. Za moment zostanie przydzielona zwycięzcy sygnaturka. Wszystkim uczestnikom gratuluję wyników!