Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Rezygnuję z funkcji globala  (Przeczytany 1329 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruce Campbell

• Lew
    • Towarzysz
    • *
    • Piwa: 907
    • PodPułkownik 1ppS, Cesarz THD, Giermek 21pp
      • datadream2004 コギ花
    • Steam ID: Mój status Steam
    Rezygnuję z funkcji globala
    « dnia: Listopad 20, 2017, 17:02:25 »
    Kiedy w listopadzie 2011 roku kupowałem Warbanda (ani kiedy latem 2012 zakładałem tutaj konto), nie spodziewałem się, że spośród tylu gier zwiążę się tak mocno z jednym tytułem i jednym konkretnym community. A jednak – w lipcu minęło pół dekady odkąd jestem userem Tawerny, a we wrześniu trzy lata odkąd dołączyłem do ekipy TFW, najpierw jako moderator moddingu, a później global, którego funkcję pełniłem do dziś.

Wszystko ma swój początek i koniec. Już dawno temu straciłem zapał, jaki miałem na początku mojej "kariery" na TFW. Od początku tego roku jednakże przybrało to już formę walki z samym sobą, jestem po prostu wypalony. Być może kiedyś wrócę, kto wie. Niemniej, dziś, wysyłając ten wątek, wiem że pozostawiam Tawernę w dobrych rękach. W ekipie (zwłaszcza w redkacji) mamy ludzi z przeogromnym zapałem, większym niż chyba ja kiedykolwiek miałem. Nie wątpię, że sobie poradzą.

Przez ten cały czas zajmowałem się wieloma rzeczami i poznałem wielu ludzi – i w gruncie rzeczy cały ten wątek powstaje dla ludzi. Dla ludzi, którym chciałbym podziękować. Pamięć nie jest moją najmocniejszą stroną, więc mogę niestety o niektórych osobach zapomnieć. Tak więc, jeśli choć raz poddałeś mi pomysł na rozwiązanie jakiegoś problemu na forum, zwróciłeś moją uwagę na jakąś kwestię wymagającą zainteresowania moderatorów albo zwyczajnie skierowałeś w moją stronę jakieś ciepłe słowa, a nie ma ciebie tutaj, możesz uznać się za obecnego na tej liście:

(click to show/hide)

Jeszcze chciałbym powiedzieć kilka słów, o tych ww. ciepłych słowach. My (piszę tutaj jako reprezentant ekipy Tawerny) poświęcamy temu serwisowi wiele ze swojego prywatnego czasu. Co oczywiste, nikt nam za te starania nie płaci. W tym kontekście zwykłe piwo za post (a właściwie, to komentarz do tego piwa, nie sama cyferka +1) czy post z podziękowaniem albo pochwałą robi naprawdę dużą różnicę. Motywuje i zachęca do dalszych działań na rzecz serwisu, bo jest po prostu naocznym dowodem, że nie robimy tego tylko dla siebie, ale również dla was. Pamiętajcie o tym, te ciepłe słowa naprawdę mają znaczenie.

Kończąc ten przydługi wywód chciałbym w sumie podziękować wam wszystkim – może i nie pojawiliście się na tej imiennej liście wyżej, ale również wam należą się podziękowania. Bo w gruncie rzeczy, bez was, userów, prowadzenie tego portalu, jak i forum, nie miałoby najmniejszego sensu. A więc dzięki, że sprawdzacie Tawernę i tworzycie nasze barwne community.

EDIT: ta lista Bojar jest w losowej kolejności :D
    « Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2017, 09:31:50 wysłana przez Lew »
    Gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa. ~Bojar
    Robert Biedron is the Polish Macron ~The Economist

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
    • Moderator Globalny
    • Wójt
    • **
    • Piwa: 612
    • Steam ID: Mój status Steam
    Odp: Rezygnuję z funkcji globala
    « Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2017, 17:17:34 »
    W sumie wysiliłbym się na jakiś ckliwy post ale wiem, że i tak będziesz tu przesiadywał a potem wrócisz jak uwalisz SGH. A więc bez spiny, widzimy Cię niedługo znowu.

Offline Dyktator

• Powabna baletnica
    • Krzyżowiec
    • *
    • Piwa: 934
    Odp: Rezygnuję z funkcji globala
    « Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2017, 17:27:13 »
    W sumie wysiliłbym się na jakiś ckliwy post ale wiem, że i tak będziesz tu przesiadywał a potem wrócisz jak uwalisz SGH. A więc bez spiny, widzimy Cię niedługo znowu.

Otóż to ;) Do zobaczenia za rok, czy dwa (lub pięć w wersji Mata).

Ze swojej strony dziękuję za dobre 2 lata współpracy (nawet 3, jeśli liczyć redakcję, choć wtedy bardziej Ci huth pośredniczył, bo ja się nie angażowałem w dział moddingu). No i skończyło się na 911 dniach kadencji, a było tak blisko do 925 dni hutha ;)

I szczerze mówiąć, nie pamiętałem tej wymiany zdań na shoutboxie. Ale dobrze wiedzieć, że ta klasyczna riposta choć jedną osobę doprowadziła daleko.
    Premier TFW 2015-2019