Najnowsze newsy z naszej strony:

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Odkopywanie tematów - pytanie  (Przeczytany 3421 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamillo18

• Zbrojny
    • *
    • Piwa: 357
    Odp: Odkopywanie tematów - pytanie
    « Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2016, 09:42:17 »
    Nikt nie czyta regulaminu forum. A ja jeśli jakimś cudem przeczyta to i tak nie pamięta i ma to w pupce.

No niech mi ktoś powie, że przeczytał cały rejestrując się na forum z ręką na sercu to stawiam piwo.
    Ja przeczytałem przed rejestracją, czyli w 2010 roku. Żeby nie było, że to puste słowa, to już Ci piszę dlaczego - na pewnym forum (nie będę mówił o jakiej tematyce, bo jest to zabronione :D ) nie doczytałem o punkcie, że w przypadku bycia niezalogowanym +90 dni konto jest blokowane. Przy okazji chciałem dowiedzieć się, jakie stanowisko ma tawerna na temat pirackich gier :) A po trzecie, to jak tworzyłem konto to miałem na drugi dzień mieć sprawdzian z fizyki, no a jak wiadomo, przed takimi rzeczami zawsze było sto innych rzeczy ciekawszych do roboty :D

Ale fakt, jak miałbym teraz powiedzieć jakiś punkt regulaminu forum to nie pamiętam, z racji tego, że było to prawie 6 lat temu :)

Offline Hieronim114

• Moczymorda
    • *
    • Piwa: -2
    • bd w pułku
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 13, 2016, 10:07:06 »
    Ja przeczytałem to godzinę po rejestracji i tak co dwa dni jak nie mam co robić.

Pozdrawiam
    "Kite plane hit steel must"

Dzieci z Georgem Bushem przed zamachem z 11 września 2001 roku

Offline huth

• Senior
    • *
    • Piwa: 451
    « Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 13, 2016, 19:17:10 »
    Z regulaminami nie ma żartów, jak ostatnio musiałem wiertać, to zanim te kilka dziur zrobiłem, to mi sąsiad już pukał, że nie można po 19 głośnych remontów robić, że niby w regulaminie tak stoi. Normalnie o 20 to już chyba spać trzeba. No ale to są ludzie, którzy wstają wcześniej niż ja się kładę spać :P

Offline vtz

• Moderator Klanów
    • Bywalec
    • *
    • Piwa: 162
    • a.k.a. Rudy Karzeł
    • Steam ID: Mój status Steam
    « Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 18, 2016, 09:38:58 »
    Ja przeczytałem regulamin przed rejestracją. Oczywiście go teraz w ogóle nie pamiętam, jednak wynika to z tego, że nie ma tam żadnych dziwnych czy niezrozumiałych zasad. Wydaje mi się, że regulamin w większości zawiera rzeczy tak oczywiste, że trudno go złamać będąc przekonanym, że nie robi się nic złego. Nawet, jeśli się tego regulaminu w ogóle nie zna ;-)
    koło historii będzie kręcić się dalej zataczając koło ...